2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

gunaydın kıslarrr
bende yıne bı belırıtı yok burdayım gene
ama cnm cok yanmaya basladı artık

meleği hazırlamışlar az sonra ameliyata girecek herkese selamı var...

Allahım kolayca sağlıkla kurtarsın inşallahhhh:Saruboceq:

günaydın canlarım,melekcim şu an doğum hazır demek Allahım hayırlısı ile kurtarsın inşallah.
sılanında bugün doğum var gibi,inşallah bir an önce kavuşursunuz bebişlerinize sağ salim.

allah yardımcın olsun sağlıklı hayırlı doğum nasip etsin dualarımız seninle ve kızınla canım hayırlı haberlerle döneceksin
hakkımız helal olsun ne hakkımız geçtiki sanki

sanada hayırlı doğumlar canım
ALLAH BUGÜN DOĞUM YAPACAK TÜM ARKADAŞLARIMIZIN YAR VE YARDIMCISI OLSUN :Saruboceq::Saruboceq:

merhabaa...

melekcimm hayırlısıyla alacak öyküyü kucağına. dualarımız senin ve kızınla....

huricim merak etme arkanda ben de varım.sen doğur senden sonra bende doğuracağım. öncelik sende..öpüyorum seni.allaha emanet ol...
beni beklersen daha çok beklersin bunun gibi tembel bi kız yok heralde...zorla hareket ettiriyorum zorla uyandırıyorum doğmasını bekliyorum....hayır bide numaracı yaaaa...kaydirigubbakcemile3

üstünde ki garip sakinliği bu topiğe borçluyuz canım bu topikte bu kadar dostumuz olmasa üstümüzde bu sakinlik olamaz heralde...inşallah sağlıkla kavuşursun miniğine canım bizi habersiz bırakma...
biraz bekle bence sancılarını suyun foşur foşur gelmiyorsa eccük bekle kız suni sancı olayını biraz ertelemiş olursun hiç değilse eccük açılman olsuın...ama sen bilirsin ben bekle derim en ufak şeyde fırlıyorum doktora ne kadar ayıp...kaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile3

kuşum gaymak gibin olmuşsun,saçlarda o biçim...bugün akşam üstü görüşelim yafrummmm:içelim::jeyyar:
hadi hayırlısı bakalım
ama kesin terdir maşallah senin kız pek bi sabırlı huriialkisalkisalkis
ona sabırlı demesek...tembel tembelll
heeee bide parmaklarım ellerim ve bileklerim çoook uyuşuyoo:gitme:
benimde sabahları yüzüm karıncalanıyor ....şu an bile öyle yüz felci geçiriyorum sanki...
benımde ayaklarım cok şişiyo
senin ellerini hatırlıyorum ben dolma gibiydi
gunaydın kıslarrr
bende yıne bı belırıtı yok burdayım gene
ama cnm cok yanmaya basladı artık
seni çok iyi anlıyorum canım allah yardımcımız olsun artıkın doğuralım ya fisfisfis
meleği hazırlamışlar az sonra ameliyata girecek herkese selamı var...
Allahım kolayca sağlıkla kurtarsın inşallahhhh:Saruboceq:
artık tepkilerimiz ne kadar farklı dimi demet sen böyle yazınca düşündümde şu ilk doğum haberlerini aldığımızda hepimiz ne kadar endişeli telaşlı nasıl olcak falan die heyecan yaparkendelikafaduldendelikafadulden şimdi ise hepimiz çok sakiniz herşeye alışıyo insan...baksana sıla suyum geldi diyo biz sakiniz o bizden sakin..

maşallah bize....melekciğe öykücüğü ile bugün iyi koklaşmalar biz daha bekleyelim bakalım ne zaman koklaşcazzzz....

huriiii denk gelmiyoruz canım senle,benim doğum 15 temmuz sezeryan,eklersen sevinirim.
tamamdır ...hemen değüştürüyomm...sengözlerimebaksanab

***************************2009 TEMMUZ ANNELERı MUHTEMEL DOGUM TARıHLERı LıSTESı************************

ANNE ADI---------------------------M.D.TARıHı-----------CıNSıYET-------------------------D.ŞEKLı---------------------- D.TARıHı--------------------DOGUM HAFTASI

adenzar---------------------------*-------------------------kız----------------------------------normal---------------------------------13mayıs---------------------29+6
comebaby-----------------------*-----------------------ikiz/kız--------------------------g.anez.sezeryan---------------------2haziran----------------32+4
amartis74------------------------*------------------------erkek--------------------------------sezeryan-------------------------14 haziran---------------35+2
papetlant-------------------------*---------------------ikiz/erkek/kız-----------------------------*--------------------------------17haziran-------------------*--
eytekiner-------------------------*-----------------------erkek----------------------------------normal---------------------------17 haziran------------------*--
menekseak---------------------*------------------------erkek----------------------------g.anez.sezeryan-------------------19 haziran---------------38+2
nilayyy---------------------------*------------------------erkek-----------------------------g.anez.sezeryan-------------------19haziran----------------37+6
neslivicdan---------------------*-------------------------erkek----------------------------------normal----------------------------20 haziran---------------38+4
selsin---------------------29 haziran------------------erkek--------------------------------sezeryan---------------------------21 haziran---------------37+3
ipegimu--------------------------*--------------------------kız----------------------------------epi.normal-------------------------23haziran----------------38+6
akdas----------------------------*--------------------------kız----------------------------------epi.sezeryan----------------------23haziran----------------37+5
hürrem_s----------------23 haziran--------------------kız------------------------------------sezeryan------------------------------?--------------------------?
dilara80------------------24 haziran--------------------kız----------------------------------epi.sezeryan----------------------24haziran---------------- 38+5
jasmincin----------------------*-----------------------------*------------------------------------sezeryan--------------------------24haziran-----------------35+1
confuse-----------------22haziran------------------------*-----------------------------------------*---------------------------------------*---------------------------*
sanem------------------25haziran-------------------------*----------------------------------------*----------------------------------------*---------------------------*
GAMZE------------------------*--------------------------erkek----------------------------------normal----------------------------26haziran-----------------38+6
nur84---------------------6 temmuz----------------------kız-----------------------------------normal----------------------------27haziran-----------------38+5
swethome---------------29haziran----------------------kız----------------------------------sezeryan-------------------------29haziran------------------38+4
nurr34---------------------5 temmuz---------------------kız-----------------------------------normal----------------------------29 haziran--------------------*
derin-----------------------1 temmuz---------------------kız-----------------------------------sezeryan------------------------30 haziran---------------------*
yserez--------------------1 temmuz-------------------erkek-------------------------------epi.sezeryan---------------------1 temmuz-----------------37+3
sibel07-------------------1 temmuz---------------------kız------------------------------------sezeryan------------------------1 temmuz--------------------*
rosem--------------------1 temmuz--------------------erkek------------------------spi.an.sezeryan-----------------------1 temmuz------------------38+3
burcusener-------------1 temmuz--------------------erkek----------------------------------sezeryan------------------------1 temmuz-----------------38+5
zuzuuum---------------- 8 temmuz--------------------kız------------------------------------sezeryan------------------------2 temmuz------------------38+1
karen81-------------------2 temmuz--------------------kız------------------------------------sezeryan------------------------2 temmuz--------------------*-
çiceks---------------------5 temmuz------------------erkek-----------------------------------sezeryan-------------------------5 temmuz--------------------*

hihoyyyt-sıradakiler-hihoyyyt
nesquk_24------------------6 temuuz--------------------------*---------------------------sezeryan
beyazmelek----------------7 temmuz-----------------------kız--------------------------sezeryan
hüzün yılı--------------------8 temmuz---------------------erkek------------------------sezeryan
nazlıbahar-------------------9 temmuz---------------------erkek--------------------------normal
demet------------------------10 temmuz----------------------kız--------------------------sezeryan
nar-----------------------------11 temmuz-----------------------*--------------------------- sezeryan
annecik_annecik---------12 temmuz----------------------kız--------------------------sezeryan
cankız__--------------------13 temmuz--------------------erkek--------------------------normal
grübchen--------------------13 temmuz--------------------erkek--------------------------normal
madgirl-----------------------14 temmuz---------------------kız---------------------------sezeryan
demresu---------------------15 temmuz---------------------kız---------------------------sezeryan
babaylon---------------------16 temmuz---------------------kız----------------------------normal
grafiti--------------------------17 temmuz---------------------kız---------------------------sezeryan
cgulistan---------------------17 temmuz-------------------erkek--------------------------normal
huri37-------------------------17 temmuz---------------------kız----------------------------normal
blue_--------------------------17 temmuz-------------------erkek---------------------------normal
star_dust---------------------18 temmuz------------------erkek--------------------------sezeryan
ecetuba84-------------------18 temmuz--------------------kız-----------------------------normal
aysenur2009----------------20 temmuz--------------------kız-----------------------------normal
sıla_84-------------------------21 temmuz-------------------kız-----------------------------normal
aşina---------------------------21 temmuz---------------------*-------------------------------normal
kibele--------------------------24 temmuz--------------------kız---------------------------henüz belli degil
kikoleyim---------------------26 temmuz--------------------kız-----------------------------normal

demresu tarihi değiştirilmiştir...

Son düzenleme:
ya ben bugün doğurmak istiyorum yaaaaaaaaaaaaaaa.............temizliğe girişsem ev temiz hehehehe kocişime saldırsam uyuz gece 4 de yatmış hayatta dönüp bakmaz.............sokağa çıksam canım acıyor...........allahım nolur bugün doğumum başlasın yarabbim ..........

arkadaşlar bende kısmetse 14 temmuz salı, sezeryanla kavuşucam kızıma.Allah hepimize kolay doğumlar ve sağlıklı evlatlar nasib etsin inşallah

arkadaşlar bende kısmetse 14 temmuz salı, sezeryanla kavuşucam kızıma.Allah hepimize kolay doğumlar ve sağlıklı evlatlar nasib etsin inşallah

hayırlı olsun canım inşallah sağlıkla alırsın kuzunu kucağına...senide lsiteye ekleyeceğim ticker görünmüyo cisiyeti neydi bebişimizi...

amın cnm amınnnn bende doğurmak ıstıyorum ewım mıs gıbı temızlık kokuyor aksam ablamla kız kardesım temzlık yaptılar artık bu son temızlığımız olsun doğsun yarabım.....

ya sıla sıcak su yapacaktı kendine....suyu geldi gece acaba bugün bende mi yapsam....küvetim yok ama belime karnıma sıcak su tutarsam belki suyum gelir....biraz daha durayım akşam üstü yaparım....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…