2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

selam kıslar bis geldik...opuyorumnanaktan

bugun kontrolümüs vardı. sancım çıkmadı ama bebeğim az oynuyo gibi geldii. meyve suyu içip tekrar girdim nstye. o zmn duseldi hareketleri.. suyumus oldukça azalmışş.. plesantamıs da kireçlenme artmışş.. dolayısıyla artık bebişim gelse saglıgı için çok daha iyi olcakk.. çarşamba yada perşembe tekrar gel dediç bu arada bol şekerli kompostolar tüket dedi doktorumm. her gun sıcaga yakın duş al dedii.. ve yürüyüş verdii.. yani bikaç güne doğum düşünüyookafamçokkarıştı
korkuyorum ben yaa sanırımm.. bu arada açıklığım da 1,5 cm olmuşş... dua edin bizee..:Saruboceq:

canım hayırlısıyla gelir inşallah kuzucuğunn herşeyin hayırlısı yani açılmanda baya varr belki bi kaç güne gelir bebişinn sağlıkla sıhatlee gelsinn canımm:Saruboceq:

merhabalarr..

kocişim bugün evde bebişime bakıyo. ben de size bi bakınayım dedimm..:)))

eyetkiner tatlım gözün aydın canım 2 gündür hep okuyorum ama anca nasip oldu yazmak.seni çok aradık hatta ben sonunda kızdınmı bilmiyorum iş yerine kadar ulaşıp orada çalışan beyden herlade patronun haberini alıp arkadaşlarla paylaştım,napayım ya çok merak etmiştik seni,umarım işyerinle bir problem olmaz.

canım kaç haftalık oldunuz..
inş hayırlısıyla kucağına alacaksın yavrunu

saol starcım
cmt günü dr gidicem ozaman ayrıntılı tekrar konuşurum

inşallah en hayırlısı neyse o olur canım senin için yerimseniben

hoşbulduk canımm nasılsın sen gündüzleri uyuyosun sanırım gece ayaktasın hep:)

yok be güzelim nerrrrrdeeeeeeeeeeeee -tatlicadiarzu-
gece erken yattım dediğim saat 1.30-2 , genelde 3te yatıyorum , 4.30da kalk 5gibi uyu 7de kalk.7den 9 yada 11e kadar kadar bölük pörçük totalde 5-6 saatlik uykuyu tamamlıyorum işte kah balkonda kah y.odamda :bbo:

ben de şu mesajlara bi bakayım da seni arayayım diyordumki gelmiş yazmışsın bilem
aman iyi bugün de yapılabilir yatışım demiştin en son tel.da , 3-4 gün daha ileri atılması daha iyi tabi .. hadi hayırlısı , bi doğum durumu olursa hemmen ararsın dimi canım yerimseniben

merhabalarr..

kocişim bugün evde bebişime bakıyo. ben de size bi bakınayım dedimm..:)))

iyi yaptın canım , hoşgeldin Şeniz

hurim deli cesareti canım benimki
allah bi cesaret veriyor dimi....darısı başıma darısı başıma :Saruboceq::Saruboceq:

nur canım bende resim koyucam tickerime ama olmuyo nasıl yaptın canım yazarmısın beceremiyom:)
onu bi kere bende yaptım yanlışlıkla nurun tickerinin adresinden gir orda göz at gibi brows seçeneği var ...neyse ben bakayım kız msn den yollarım sana onu bende yapmıştım yanlışlıkla...

sıla valla şu an durumlarımız aynı gibi benim sancılar nst de 40-50 ler arasında gidip geliyor çıkıyor her serferinde...ama ben sokakta kalırım die korkudan dışarı adım atmıyordum doğumu hızlandıracaksa bende yarından itibarek kocişle sokak yürüyüşlerine çıkayım...ılık duşu hergün 3 kez yapıyorum zati soğuk suyla yıkanamıyorum...artıkın bu hafta kocamda izine çıkmışken doğurayım....yarında işlerimi bitiriyim salıya fıştırayım artık hehehehe

starın dustümmmm naber kız ...sendne alıntı yapmamışım neden se? nasılsın tatlım iyimisin ..ay bi sarılasım geldi sana neden acaba....alla alla bak sen..:içelim:kaydirigubbakcemile5..

kızlar merhaba nasılsınız ben başağrısı dışında iyiyim spinal sezeryan olupta benim kadar başı ağryan varmı acaba çok fazla ağrıyor ağrıkesci bile fayda etmiyor.biez dün hastanedeydik kızım çok az sarılığı balamıştı mor ışığa koyduk zor olsada orda durması çok şükür bugün bya bir düştü ve gelik lohusalık zor geçiyor anlayacağınız evde annem kayınvalidem var ama yinede zor oluyor bütün bu olumsuzlukların içinde en güzeli kızım herşeye değer biran önce kilo alması için dua ediyorum çünkü daha artıya gçemedik süt ve mama takviyesi verdi doktorumuz.biz kısaca böyleyiz. bebeklerini bekleyen bütün annler darısı başınıza

canım hayırlısıyla gelir inşallah kuzucuğunn herşeyin hayırlısı yani açılmanda baya varr belki bi kaç güne gelir bebişinn sağlıkla sıhatlee gelsinn canımm:Saruboceq:
inş cnmm dua edin saglıkla gelsin...
canım kaç haftalık oldunuz..
inş hayırlısıyla kucağına alacaksın yavrunu

inş canımm sagolasın 36+3üm bugun...

bak darıliiim o zaman hemen :dilcikar:
gel kocaman bi kucakklaşalımmmm :1hug:
iyiyim canım ya , iyiyim ..... dün bi ara gece çok daraldım , acaba sezoşu 11ine mi alsak diye düşündüm , aklıma hep kötü şeyler gelemeye başladı , felaket senaryolarını dizdim peşpeşe , izledim zihnimde psikopat gibi :1shok: ağla- sızlan derken rahatladım ve iyi olmam gerektiğini hatırlattım kendime .. ben ağlarken daha çok hareketlenen ve sanki bana o haliyle sağlıklı olduğunu ve " halen orada benimle olmasıyla " bana destek vermeye çalıştığını düşündüğüm oğluma sarıldım ve daha iyi olacağıma söz verdim a.s
herşey çok daha iyi olacak Allahın izniyle :Saruboceq:
İpek böcüğü nasıl , bugün bi hastane atraksiyonu yok mu sizde sırnaşık şey

geçicek canım bebişin büyüyecek seninde sıkıntıların geçecek inşallah....darısı bizim başımıza biz sizin sıkıntılarınızı çekmeye başlayınca siz rahatlayacaksınız.....doğanın kanunlarını yaşıyoruz...

aamin cnaım inşallahhhhh.
epiduralde başağrısı 2 hafta kadar sürermiş ama spinalde var mıydı böyle bir şey hiç duymadım , aslına bakarsan spinal yaptıran tanıdığım olmadı hiç , o yüzden bilemiycem canım :sm_confused:

canlarımmmm.... ben geldim...
Ali Eymen' imiz 3500kg ve 50cm uzunluğunda dünyalar tatlısı bir paşa
budaaaaa ilk fotoğafımız alkisalkisalkis

herkese tek tekkkk selamı var ve hepinize çok çok çok tşk ediyor.
çiçeksimde maşallah çok iyi görünüyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…