2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

bide bişey sorcam.ben hamile kalmadan öncede göbekliydim şimdi karnımın altı yani göbek deliğimin altında kalan kısım göbek yani bıngıl bıngıl yüürken sallanıyo falan ,karnımın üstü gergin nasıl bişey bu ya sarkma dedikleri bu mu

selamlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr hihoyyyt
yine ne kaaa sıcak bir gün yaaaaa -tatlicadiarzu-

canım öyle farklı bir duyguymuş ki buu anlatamıyorum ya düşünsene kaç gündür sütüm az bebeğime her mama verişimde oturup ağlıyorum hüngür hüngür besleyemiyorum diye...
odaya götürüp yatırdığımda özlüyoru gidip başına oturuyorum kuzumun.
Allah herkese yaşatsın inş bu duyguları

aşkolsun olurmu hiç kocanla birlikte olduğunu biliyorduk.niyeti bozmuştun hatta kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

görüyom bende seni,bence normal epidural bizi takip ediyorsan okumuşsundur epidural normal olanlar gayet memnun ayrıca ıkınma hissini felanda etkilemiyormuş.benim ailemdekilerin hepside epidural normal oldular.... sen iyi bi düşün araştır...

:lepi::lepi::lepi:

canım ben epidural normal oldum ...
gayette güzel ıkındım valla hatta drum sanki ilk değilde ikinci çocuğunu doğum yapıyormuşun gibi güzel ıkındn dedi
sana hayranım zaten şu doğum konusunda ....hehehehe ay bide suyun gelmiş ben hastaneden kıpırdamazdım heralde sen yok ben eve gitcem sabah sınava giricem dedin ya bide eve döndünhihoyyytalkisalkisalkis

epidural normal yapcam bennn...gerçi hiç doktoruma söylemedim bu durumu ya ...hiç ben epidural istiyom demedim ha :1shok:kafamçokkarıştı

canım bebek ağırlığını şağı veriyor artık özellikle ayaktayken aşağı bi toparlanma oluyor

nekadar sürede düzelme oldu nur

yaaa ben normal doğumdan korkmaya başladımdakafamçokkarıştı

canım hiç korkma çok rahat hala dikişlerimde atmayanlar acıyor ama çok kötü değil zaten kendiliğinden atıyordikişler ben doğumdan 1 gün sonra tam ayağa kalktım oturdum tabiki biraz oturup kalkarken acı oluyor

çok geçmiş olsun canım çok saol

nerdeyse kilo felan kalmadı bendee çöktümm

diloşum yaa kilonun gitmesine sevindim ama yalnız kalmana üzülüyorum ...

emelcim maşallah çok iyi gidiyorsun o zaman canım .. demekki genelde ödemmiş aldığın kilo değilmiş , yani öyle diyor büyükler :sm_confused:
ibrahiğm egeye de kocaman maşallah emmesi uyuması çok iyi anladığım kadarıyla .. inşallah benim oğluşum da sağlıkla gelsin kucağıma ve benzesin senin oğluşuna :asigim:

canım senin eski resimlerini de gördüm , zayıf ve kemikliymişsin hamilelikten önce .. bence çabuk verirsin ve eski haline dönmen çok üzün sürmeyecek gör bak kaydirigubbakcemile5

canım eccük indi mi acaba aşağı göbüş yerimseniben
yok güselim sabrettin bu kadar ve hep normal olsun istiyordun , ama bak epiduralle yaptır .. ipeğimunun tavsiyesi .. ben normal doğuma onun kadar cesaret ve sempatiyle yaklaşan bir tanımadım o bile sancıları çok artınca ya epidural yapın yada sezaryen demiş en son benneyaptımki epidural yaptırınca rahatlamış , aklında bulunsun canım yerimseniben
Allah yavrunu sağlıcakla ve zamanında , inşallah senin istediğin doğum şekliyle versin kucağına :Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…