2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

slm kızlar. ben dün oğlumla eve geldim. internete pek giremiyorum. çok kısa yazacağım. oğlum çok iyi. 3675 gr doğdu. boyu 52 cm.1 temmuzda doğdu. bendeb bu kadar. sonra görüşmek üzere

kahvaltımızı yaptık geldık yatıyoruz bakalım
demetcım hala doğuramadım cnm ya bu gıdıslede gelmeyecek sanırım bekletıyobızı naz yapıyor galıba gunu dolsun bakalım sanırım gecırcek kızımda da 6gun gecmıstı dr.muz hersey normal dedı
sen nasılsın napıyosun?

***************************2009 TEMMUZ ANNELERı MUHTEMEL DOGUM TARıHLERı LıSTESı************************

ANNE ADI---------------------------M.D.TARıHı-----------CıNSıYET-------------------------D.ŞEKLı---------------------- D.TARıHı--------------------DOGUM HAFTASI

:nazar:adenzar---------------------------*-------------------------kız----------------------------------normal---------------------------------13mayıs---------------------29+6
:nazar:comebaby-----------------------*-----------------------ikiz/kız--------------------------g.anez.sezeryan---------------------2haziran----------------32+4
:nazar:amartis74------------------------*------------------------erkek--------------------------------sezeryan-------------------------14 haziran---------------35+2
:nazar:papetlant-------------------------*---------------------ikiz/erkek/kız-----------------------------*--------------------------------17haziran-------------------*--
:nazar:eytekiner-------------------------*-----------------------erkek----------------------------------normal---------------------------17 haziran------------------*--
:nazar:menekseak---------------------*------------------------erkek----------------------------g.anez.sezeryan-------------------19 haziran---------------38+2
:nazar:nilayyy---------------------------*------------------------erkek-----------------------------g.anez.sezeryan-------------------19haziran----------------37+6
:nazar:neslivicdan---------------------*-------------------------erkek----------------------------------normal----------------------------20 haziran---------------38+4
:nazar:selsin---------------------29 haziran------------------erkek--------------------------------sezeryan---------------------------21 haziran---------------37+3
:nazar:ipegimu--------------------------*--------------------------kız----------------------------------epi.normal-------------------------23haziran----------------38+6
:nazar:akdas----------------------------*--------------------------kız----------------------------------epi.sezeryan----------------------23haziran----------------37+5
:nazar:hürrem_s----------------23 haziran--------------------kız------------------------------------sezeryan------------------------------?--------------------------?
:nazar:dilara80------------------24 haziran--------------------kız----------------------------------epi.sezeryan----------------------24haziran---------------- 38+5
:nazar:jasmincin----------------------*-----------------------------*------------------------------------sezeryan--------------------------24haziran-----------------35+1
:nazar:confuse-----------------22haziran------------------------*-----------------------------------------*---------------------------------------*---------------------------*
:nazar:sanem------------------25haziran-------------------------*----------------------------------------*----------------------------------------*---------------------------*
:nazar:GAMZE------------------------*--------------------------erkek----------------------------------normal----------------------------26haziran-----------------38+6
:nazar:nur84---------------------6 temmuz----------------------kız-----------------------------------normal----------------------------27haziran-----------------38+5
:nazar:swethome---------------29haziran----------------------kız----------------------------------sezeryan-------------------------29haziran------------------ -*
:nazar:nurr34---------------------5 temmuz---------------------kız-----------------------------------normal----------------------------29 haziran--------------------*
:nazar:derin-----------------------1 temmuz---------------------kız-----------------------------------sezeryan------------------------30 haziran---------------------*
:nazar:yserez--------------------1 temmuz-------------------erkek-------------------------------epi.sezeryan---------------------1 temmuz-----------------37+3
:nazar:sibel07-------------------1 temmuz---------------------kız------------------------------------sezeryan------------------------1 temmuz--------------------*
:nazar:rosem--------------------1 temmuz--------------------erkek------------------------spi.an.sezeryan-----------------------1 temmuz------------------38+3
:nazar:burcusener-------------1 temmuz--------------------erkek----------------------------------sezeryan------------------------1 temmuz-----------------38+5
:nazar:zuzuuum---------------- 8 temmuz--------------------kız------------------------------------sezeryan------------------------2 temmuz------------------38+1
:nazar:karen81-------------------2 temmuz--------------------kız------------------------------------sezeryan------------------------2 temmuz--------------------*-

hihoyyyt-sıradakiler-hihoyyyt

çiceks------------------------5 temmuz---------------------erkek------------------------sezeryan
hüzün yılı--------------------6 temmuz---------------------erkek------------------------sezeryan
nesquk_24------------------6 temuuz--------------------------*---------------------------sezeryan
beyazmelek----------------7 temmuz-----------------------kız--------------------------sezeryan
nazlıbahar-------------------9 temmuz---------------------erkek--------------------------normal
demet------------------------10 temmuz----------------------kız--------------------------sezeryan
nar-----------------------------11 temmuz-----------------------*--------------------------- sezeryan
annecik_annecik---------12 temmuz----------------------kız--------------------------sezeryan
cankız__--------------------13 temmuz--------------------erkek--------------------------normal
grübchen--------------------13 temmuz--------------------erkek--------------------------normal
madgirl-----------------------14 temmuz---------------------kız---------------------------sezeryan
babaylon---------------------16 temmuz---------------------kız----------------------------normal
grafiti--------------------------17 temmuz---------------------kız---------------------------sezeryan
cgulistan---------------------17 temmuz-------------------erkek--------------------------normal
huri37-------------------------17 temmuz---------------------kız----------------------------normal
blue_--------------------------17 temmuz-------------------erkek---------------------------normal
ecetuba84-------------------18 temmuz--------------------kız-----------------------------normal
aysenur2009----------------20 temmuz--------------------kız-----------------------------normal
demresu----------------------21temmuz---------------------kız-----------------------------normal
sıla_84-------------------------21 temmuz-------------------kız-----------------------------normal
aşina---------------------------21 temmuz---------------------*-------------------------------normal
kibele--------------------------24 temmuz--------------------kız---------------------------henüz belli degil
kikoleyim---------------------26 temmuz--------------------kız-----------------------------normal

burcucuğum hayırlı olsun canım allah oğlunla bir ömür boyu mutluluk versin...

yarında çiçek giriyor doğuma hayırlı doğumlar diliyorum kendisine..

Son düzenleme:
bende az önce kızımı banyo yaptırdım güzelce uyuyor şimdii hiç ağlamadıı korkmuştum bişey olur yaptıramam diye ama şükürr opuyorumnanaktan

kızlar gorusuuruz.ben gıdıyım son hazırlıklarımı yapayım

kolay gelsin annecik

ben salı günü doğurucam zemuszemuskaydirigubbakcemile3

hadi bakalımmmmm:lepi::roflol:

slm kızlar. ben dün oğlumla eve geldim. internete pek giremiyorum. çok kısa yazacağım. oğlum çok iyi. 3675 gr doğdu. boyu 52 cm.1 temmuzda doğdu. bendeb bu kadar. sonra görüşmek üzere

maşallah kuzucuğuna canım seninde gözün aydın:nazar:a.s.:nazar:

kahvaltımızı yaptık geldık yatıyoruz bakalım
demetcım hala doğuramadım cnm ya bu gıdıslede gelmeyecek sanırım bekletıyobızı naz yapıyor galıba gunu dolsun bakalım sanırım gecırcek kızımda da 6gun gecmıstı dr.muz hersey normal dedı
sen nasılsın napıyosun?

afiyet olsun nazlıcım
ne yapayım bende gün sayıyorum son günler hiç geçmek bilmiyor hareketler kısıtlı sıcak sıkıntııııııııkafamçokkarıştı
sabırrr diyorum işte napiim canım sende aynı durumdasın inşallah sağlıkla kurtuluruzzzzzzzzopuyorumnanaktan

bende az önce kızımı banyo yaptırdım güzelce uyuyor şimdii hiç ağlamadıı korkmuştum bişey olur yaptıramam diye ama şükürr opuyorumnanaktan

diloşşşşş tek başınamı yıkadınnnn:1shok:

ben tek başıma yıkayamam heralde :gitme:

sıhhatler olsun prenses eylüleeeee opuyorumnanaktan

göbüşünüz düştümü canımmm

diloşşşşş tek başınamı yıkadınnnn:1shok:

ben tek başıma yıkayamam heralde :gitme:

sıhhatler olsun prenses eylüleeeee opuyorumnanaktan

göbüşünüz düştümü canımmm

eşim vardı o sadece yavaş yavaş su döktüü üzerinee :) göbeğimiz düşmedii bende üzülüyorummm en azından masaj felan yapardım düşseydii bekliyorum inşallah düşcekk:umursamaz:

saol demetcım ınsallahh...
bız kalkalımda bıraz ortalığı ustunden toparlıyalım bulasıklarımızı falan makınaya .....hıc iş yapasım yok artık..

demetçimm sende biliyormusun bilmiyomdaa sizde varmı öylee şeyler lahusayken gündüz uyunmazmışş banyo yapılmazmış tek başınaa evdee sizdeede öylemii?

eşim vardı o sadece yavaş yavaş su döktüü üzerinee :) göbeğimiz düşmedii bende üzülüyorummm en azından masaj felan yapardım düşseydii bekliyorum inşallah düşcekk:umursamaz:

canım yaa göbüş düşmeden yıkarsanız çok geç düşer
nemlendiği ıslandığı için
Allah korusun iltihaplanırsa kötü
düşene kadar yıkama sil bidaha
kurumaz yoksa:1no2:

birde siz yaparmısınız bilmiyorum arada kuzuyu zeytinyağla yıkamadan bi 5 dk beklet çokkk yarıyo cildine konak deri döküntüsü falan olmuyooo pişikte olmuyokaydirigubbakcemile5

hee biri su dökünce bende yıkayabilirim ama tekbaşıma yıkayamam

saol demetcım ınsallahh...
bız kalkalımda bıraz ortalığı ustunden toparlıyalım bulasıklarımızı falan makınaya .....hıc iş yapasım yok artık..

kolay gelsin canım valla bende yapamıyorum annemle kardeşim geliyolar öğleden sonra süpürme silme işlerini hallediyolar sağolsunlar:gitme:

demetçimm sende biliyormusun bilmiyomdaa sizde varmı öylee şeyler lahusayken gündüz uyunmazmışş banyo yapılmazmış tek başınaa evdee sizdeede öylemii?

canım bizde lohusa hiç yalnız bırakılmaz gece ve gündüz
ama senin yanında kızın var o bile yeter
gündüz yıkanabilirsin gece yıkanma asıl
tü destur bismillah de yıkan canım bişeycik olmaz allahın izniyle
şevvali gönderme bi yere onun yanında olması bile yeter annesiopuyorumnanaktan
o varken de yat uyu Şeniz

nazlıbahar kızın çok tatlıı maşallahhh allah bahtınıda açık etsinnn:nazar::1hug:

cnm saol o resmıde cok kucukken dı sımdı masallah genc kız oldu dermısım :) kendısı ole dıyorda senınkını ordukce de bı arkadası var kubra dıye ona cok benzıyor kızın anne kubranın annesımı o dıyor:)
hepımızın cnm hepımızın cocuğunun bahtını acık etsın Rabbım

canım yaa göbüş düşmeden yıkarsanız çok geç düşer
nemlendiği ıslandığı için
Allah korusun iltihaplanırsa kötü
düşene kadar yıkama sil bidaha
kurumaz yoksa:1no2:

birde siz yaparmısınız bilmiyorum arada kuzuyu zeytinyağla yıkamadan bi 5 dk beklet çokkk yarıyo cildine konak deri döküntüsü falan olmuyooo pişikte olmuyokaydirigubbakcemile5

hee biri su dökünce bende yıkayabilirim ama tekbaşıma yıkayamam

kolay gelsin canım valla bende yapamıyorum annemle kardeşim geliyolar öğleden sonra süpürme silme işlerini hallediyolar sağolsunlar:gitme:

canım bizde lohusa hiç yalnız bırakılmaz gece ve gündüz
ama senin yanında kızın var o bile yeter
gündüz yıkanabilirsin gece yıkanma asıl
tü destur bismillah de yıkan canım bişeycik olmaz allahın izniyle
şevvali gönderme bi yere onun yanında olması bile yeter annesiopuyorumnanaktan
o varken de yat uyu Şeniz

bu havada yıkanmadann nasıl beklenir dün yıkandımm annem ikide bir arıyo saat başı uyumaa yıkanmaa gibi beni sinir ediyo:)

evet zeytin yağı bizde yaparızz bekletilir ve yıkanırr mis gibi parlıyo saçlarııopuyorumnanaktan konakta olmuyoo canım benim diğer kızın göbeği 5 günlükken düştü oda hergün yıkandıı ne bileyyimm dün yıkamadım kızıı hemen isilik olumuşş bu havada korkuyorumm mecbur yıkıyorumm vallahii allahaa emanettt:Saruboceq:

cnm saol o resmıde cok kucukken dı sımdı masallah genc kız oldu dermısım :) kendısı ole dıyorda senınkını ordukce de bı arkadası var kubra dıye ona cok benzıyor kızın anne kubranın annesımı o dıyor:)
hepımızın cnm hepımızın cocuğunun bahtını acık etsın Rabbım

canım yaa benim kızında hiç arkdaşı yokk oda bir resim görsee o benim arkdaşım olcakmı anne diyoo üzülüyorum bende inşalalh okula başlıcakk biraz arkdaş edincekk ona seviniyorumma.s

kızlar doktor hareketlerine dikkat et falan dediğinden beridir kıpırdamayınca başlıyorum karnımı salllamaya çikolataya dadanıyorum....bu sabahta oynamadı reçel yiyince falan birazda sallayınca 1 tekme atıyor o kadar dururyor...şimdi hıçkırıyor içim rahatladı....eşimde hiç rahat bırakmıyorsun kızı diyo ama napıyım hareket etmiyo oda etsin....alla alla

bu havada yıkanmadann nasıl beklenir dün yıkandımm annem ikide bir arıyo saat başı uyumaa yıkanmaa gibi beni sinir ediyo:)

evet zeytin yağı bizde yaparızz bekletilir ve yıkanırr mis gibi parlıyo saçlarııopuyorumnanaktan konakta olmuyoo canım benim diğer kızın göbeği 5 günlükken düştü oda hergün yıkandıı ne bileyyimm dün yıkamadım kızıı hemen isilik olumuşş bu havada korkuyorumm mecbur yıkıyorumm vallahii allahaa emanettt:Saruboceq:

canım tabi sen bilirsin yine de sürekli ıslanınca kurumuyor göbüş ve de düşmüyor haliyle:sm_confused:

kızlar doktor hareketlerine dikkat et falan dediğinden beridir kıpırdamayınca başlıyorum karnımı salllamaya çikolataya dadanıyorum....bu sabahta oynamadı reçel yiyince falan birazda sallayınca 1 tekme atıyor o kadar dururyor...şimdi hıçkırıyor içim rahatladı....eşimde hiç rahat bırakmıyorsun kızı diyo ama napıyım hareket etmiyo oda etsin....alla alla

kız huriş rahat bırak ipeğimizi artık kımıldayacak yerleri mi var kımıldasınlarrr
benimde sadece bol bol geriniyo
ayakları kötü yerde yalnız tekmeledimi canım çok yanıyoooo:sinifsinif:
birde idrar torbamı oyuncak etti sıpa dakka da bir wc deyim yahuuu-tatlicadiarzu-

kız huriş rahat bırak ipeğimizi artık kımıldayacak yerleri mi var kımıldasınlarrr
benimde sadece bol bol geriniyo
ayakları kötü yerde yalnız tekmeledimi canım çok yanıyoooo:sinifsinif:
birde idrar torbamı oyuncak etti sıpa dakka da bir wc deyim yahuuu-tatlicadiarzu-

napıyım kız doktor hareketlerine dikkat et oynamazsa hemen gel dedi ya...dert oldu bana bir gıdım bile olsa kıpırdaması için çırpınıyorum..huy oldu :KK70:

X