2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

şimdide emzirdim altını aldım beşiğinde arada sesler çıkarıyo:)

kızlar haftaya pazarr mevlüt yapıcam 20 günlük oluyoruz o zamanhihoyyyt

canım anca anlıyorum şişliklerim yeni inmeye başladıı artık yavaş yavaş rayına oturuyo herşey bi 40 mız çıksa süper olacak eylül uslu ama 2 gündüz gaz problemimiz başladı mız mızlanıyoo canım maşallahh az kaldııı hayırlısıyla sende çileğini alacaksın sağlıkla kucağınaaaa:Saruboceq::nazar:

onun o minik ağzını yerim yerrrrrrrrrrrcokacimcoook
kedi gibi mırıldanıyodurrrrrropuyorumnanaktan
ohh mevlüt günüde belliiii:lepi:
hadi hayırlısıyla atlatırsın inşallah tatlımmmmŞeniz
oyy diloşummm koccaaaaaa 6 gün var yaa ne azı:sinifsinif:
inşallah çabucak geçer dediğin gibi bende artık güç kalmadı sanırım:gitme:

kızlar şimdi zuzumla ve karenle görüştüm ikisi de kuzuları da çok iyilermiş:nazar::nazar:

zuzum bugün taburcu olacak karencim dün olmuş:nazar:

darısı bizlere inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh:Saruboceq::gitme:

Cok saol demet. sen de oylesın. hıc kılon da yok bacakların falan ıncecık hala masallah.

teşekkür ederim canım ama ben çok kilo aldım 22 kilo şu an-tatlicadiarzu-
ama çabuk veriyorum takmıyorum kiloyu sağlıkla kavuşalımda yavrularımızaopuyorumnanaktan

gunydın kızlarrr....
haftasonunuz gzl gecer ınsallah.....

günaydın nazlıcım sen hala doğurmadınmı anacımmmm:teytey:

huri merhaba nasılsın

geldim merhaba geçmişi okuyordum....

kociş bugün erken gitti işe akşam 9 da gecek yarında çalışacak evde kahvaltı hazırlayacak biri yok zaten kahvaltılıkta yok....
ekmek arası reçel ve süt tükettim...
birazdan da yumurta haşlarım...
kızım özür dilerim adam gibi kahvaltı edemedik...
bakkal sokağın başında ama bu 4 katı çıkamıyorum...ben evden dışarı çıkamıyorum hemen fenalaşıyorum karnımı artık taşıyamıyorum....

dün akşam başım kopuyor sandım ya yok böyle bir ağrı gözlerimi açamadım hiç bötle bir baş ağrısı çekmemiştim...
sabahta bacağıma giren krampla uyandım hala yürüdükçe bacağıma kütük bağlanmış gibi acıyor...
bugün bana sıkıntılı bir gün olacak heralde....CADIARZUdelikafadulden

sen daha çantanı hazırlamadın mı annecikkkkkk:1shok:

valla iyi rahatsın hee benim nerdeyse 1.5 ay oldu:lepi:

hazırla canım artık doğurcaksınnnnnn:teytey:

demet ben de 22 kılo aldım ama baya kalınlastım. sende bellı etmedı o zaman. ya da bende odem de oldu.

canım bana da ben çok kalınlaştım gibi geliyor alışkın olmadığımız için
ödem de çok var

geldim merhaba geçmişi okuyordum....

kociş bugün erken gitti işe akşam 9 da gecek yarında çalışacak evde kahvaltı hazırlayacak biri yok zaten kahvaltılıkta yok....
ekmek arası reçel ve süt tükettim...
birazdan da yumurta haşlarım...
kızım özür dilerim adam gibi kahvaltı edemedik...
bakkal sokağın başında ama bu 4 katı çıkamıyorum...ben evden dışarı çıkamıyorum hemen fenalaşıyorum karnımı artık taşıyamıyorum....

dün akşam başım kopuyor sandım ya yok böyle bir ağrı gözlerimi açamadım hiç bötle bir baş ağrısı çekmemiştim...
sabahta bacağıma giren krampla uyandım hala yürüdükçe bacağıma kütük bağlanmış gibi acıyor...
bugün bana sıkıntılı bir gün olacak heralde....CADIARZUdelikafadulden

hurişcim geçmiş olsun
anacım valla bende hiç iştah kalmadı peynir ekmeği zor yiyorum lokmalar ağzımda büyüyor inan kii:umursamaz:
az kaldı sabırrrrrrrrr sabırrrrrrrrrrrrrr:Saruboceq:

X