2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

[

ay canımmmmm herkesin derdi ne farklı ..
o kayınvalidene beni örnek ver canım , emin ol nasıl şükredeceğini şaşıracaktır ..
ben keşke bi 20-30 gr daha fazla alır mı acaba diye ( çok afedersiniz ) istifra etmeme ramak kalasıya öğle-akşam öğünlerinde etli-kıymalı yemekler yiyorum , her sabah yumurta yemekten yakında ibiklerim çıkacak :)))
dr.un dediği yapı meselesi ben de eşim de öyle kilolu kimseler değiliz .. eğer eşin yada sen yada aile üyelerinden biri yapılı-kiloluysa bebek illaki birine çekecek , belkio yüzdendir bu tontişlik durumu .. ayrıca o kadar da çok değil ki .. 37. haftadasın , günde20-30 gr alsa ve 39 da doğursan en fazla 3400-3500 olacak ve o da normal , ideal olanı .. sen boşver KVnin ne dediğini , bazen onlar bayılıyorlar moral bozmaya yada herşeyi çookkkkkk biliyorlar kötükedihüso
[/QUOTE]

evet canım ya birçok kişi bebeğim kilo almamış diye dert yanıyo ben fazlamı almış diye,işte çok kıymetliler herbişeylerini büyütüyoruz gözümüzde.
usg lerin çok farklı sonuçlar verdiğini verebildiğini biliyoruz o yüzden dua edelimde bırakın kilolarının nasıl olduğunu sağlıklarının iyi olduğunu görelim. ya aslında söylediğim zaman insanların ooo daha almasın falan demesine gıcık oluyorum bizim elimizde olsa tüm bebekler standart bir kiloda doğardı ama dimi.

selam kızlar hastaneden yazıyorum allaha şükür bebişimi kucagıma aldım epidural anesteziyle 3buçuk kilo 51 cm 37+2 de
valla çok güzel bi duygu rabbim hepinize sağlıkla kucagnza almayı nasi etsin
gözün aydın arkadaşım valla sizlerin böyle doğumla aynı gün hastanede falan yazıpta iyi olduğunuzu okuyunca acaip gaza geliyorum,rahat atlattı bir çoğumuz çok şükür.bebişini bol bol kokla bizim için, Allah analı babalı büyütsün

canım hayırlı doğumlar nasip etsin allah,bir avazda kurtul inşallah :Saruboceq:

***************************2009 TEMMUZ ANNELERİ MUHTEMEL DOGUM TARİHLERİ LİSTESİ************************

ANNE ADI---------------------------M.D.TARİHİ-----------CİNSİYET--------------------D.ŞEKLİ--------------- D.TARİHİ-----------DOGUM HAFTASI

adenzar-------------------------*-------------------------kız------------------------------normal----------------------13mayıs---------------------29+6 :hooray:
comebaby-----------------------*-----------------------ikiz/kız---------------------g.anez.sezeryan-----------2haziran------------------32+4 :hooray:
amartis74------------------------*-----------------------erkek--------------------------sezeryan------------------14 haziran-----------------35+2 :hooray:
papetlant-------------------------*---------------------ikiz/erkek/kız-----------------------*-------------------------17haziran--------------------*-------:hooray:
eytekiner-----------------------*-------------------------erkek-----------------------------normal----------------------17 haziran--------------------------* :hooray:
menekseak----------------------*----------------------erkek-----------------------g.anez.sezeryan-----------19 haziran-----------------38+2 :hooray:.
nilayyy----------------------------*-----------------------erkek-----------------------g.anez.sezeryan-----------19haziran------------------37+6 :hooray:
neslivicdan-----------------------*----------------------erkek-----------------------------normal--------------------20 haziran-----------------38+4 :hooray:
selsin--------------------29 haziran-----------------------erkek---------------------------sezeryan------------------21 haziran-----------------37+3 :hooray:
ipegimu---------------------------*-------------------------kız----------------------------epi.normal-----------------23haziran------------------38+6 :hooray:
akdas----------------------------*--------------------------kız---------------------------epi.sezeryan---------------23haziran------------------37+5 :hooray:
hürrem_s----------------23 haziran--------------------kız-----------------------------sezeryan------------------doğurmuş olması lazım ama hala haber alınamadı
dilara80------------------24 haziran--------------------kız---------------------------epi.sezeryan---------------24haziran----------------- 38+5 :hooray:
jasmincin----------------------*----------------------------*--------------------------------sezeryan------------------24haziran------------------35+1 :hooray:
confuse------------------22haziran----------------------*--------------------------------------*-------------------------------*--------------------------* :hooray:
sanem--------------------25haziran----------------------*--------------------------------------*------------------------------*----------------------------* :hooray:
GAMZE------------------------*--------------------------erkek-----------------------------normal--------------------26haziran------------------38+6 :hooray:
nur84---------------------6 temmuz--------------------kız--------------------------------normal--------------------27haziran------------------38+5 :hooray:
swethome---------------29haziran--------------------kız-------------------------------sezeryan-----------------29haziran--------------------- -* :hooray:
nurr34---------------------5 temmuz--------------------kız--------------------------------normal------------------29 haziran----------------------* :hooray:
yserez--------------------1 temmuz-------------------erkek------------------------epi.sezeryan----------------1 temmuz------------------37+3 :hooray:

hihoyyyt-sıradakiler-hihoyyyt
burcusener-----------------1temmuz-----------------------erkek-------------------------sezeryan
derin--------------------------1 temmuz------------------------kız--------------------------sezeryan
rosem------------------------1 temmuz----------------------erkek------------------------sezeryan
sibel07-----------------------1 temmuz------------------------kız--------------------------sezeryan
karen81----------------------2 temmuz------------------------kız--------------------------sezeryan
hüzün yılı--------------------6 temmuz-----------------------erkek------------------------sezeryan
nesquk_24-----------------6 temuuz---------------------------*----------------------------sezeryan
beyazmelek----------------7 temmuz-------------------------kız--------------------------sezeryan
zuzuuum------------------- 8 temmuz-------------------------kız--------------------------sezeryan:
nazlıbahar-------------------9 temmuz-----------------------erkek--------------------------normal
çiceks-------------------------9 temmuz----------------------erkek------------------------sezeryan
demet-------------------------10 temmuz-----------------------kız--------------------------sezeryan
annecik_annecik----------12 temmuz-----------------------kız--------------------------sezeryan
cankız__----------------------13 temmuz--------------------erkek--------------------------normal
grübchen----------------------13 temmuz--------------------erkek--------------------------normal
babaylon-----------------------16 temmuz---------------------kız----------------------------normal
grafiti----------------------------17 temmuz---------------------kız---------------------------sezeryan
cgulistan-----------------------17 temmuz-------------------erkek---------------------------normal
huri37----------------------------17 temmuz--------------------kız-----------------------------normal
blue_-----------------------------17 temmuz------------------erkek---------------------------normal
ecetuba84-----------------------18 temmuz------------------kız------------------------------normal
aysenur2009--------------------20 temmuz------------------kız------------------------------normal
demresu-------------------------21temmuz--------------------kız------------------------------normal
sıla_84----------------------------21 temmuz------------------kız------------------------------normal
aşina-------------------------------21 temmuz-------------------*-------------------------------normal
kibele-------------------------------24 temmuz-----------------kız----------------------------henüz belli degil
kikoleyim--------------------------26 temmuz-----------------kız------------------------------normal

hmm kimsecikler yok burda...kaydirigubbakcemile2
annemler gitti giderkende kayınvalideme dedi ki bu hastaneye falan giderse bana haber verin benden saklıyor gittiğini dedi..kaydirigubbakcemile3
kaynana da bizimde haberimiz olmuyor ki dedi.kaydirigubbakcemile3..
kayınpeder ben evdeyim hiç bi yere gidemezler ben haber veririm dedi...ben sesimi çıkarmıyorum tabi annemler gittiler...
kayınpedere dedim ben bugün nerdeydim? dedim .
..nerdeydin dedi ...
hastaneye gittim sen nerden bilicen benim gidip gitmediğimi ..
..allah çok büyük acılar sancılar vermezse doğurana kadar haber vermeyi düşünmüyorum.sebep şu ben erdemide kaldırsam taksiye binip gidicez senide çağarsam taksiyew binip gitcez annemide çağarsam aynı olay...altınızda helikopter mi var...sen doktormusun....sizi telaşa sokmanın ne anlamı var panik ataksınız annemle ikiniz...doğurunca çağırıcaz tabiki gelin diye ama evde rahatsızlanırsam....binip gideceğim ..
..olmaz gidemeezsin dedi.:1shok:.
.nerden haberin olacak taksi çağırır biner giderim dedim...
.inşallah durakta taksi bulamazsın dedi....kafamçokkarıştı şakkıdı

allahım sancım olduğunda yada suyum geldiğinde eğer tek başıma olursam evde bana güç kuvvet ver yartabbim ...binip gideyim zemuszemus

eşim zaten masanın sandalyesine kıyafetlerini astı hazırladı eğer ben yokken bişey olursa...beni arıyorsun ya ben seni almaya geliyorum yada sen taksiye atlayıp beni alıp hastaneye gidiyoruz.bunlarıda burdan giyersin dedi....oda istemiyor babasının gelmesini tabi ben öyle demedim adama kırılır oğluna..:sinifsinif:..

benim hala belim ağrıyor ama öyle sert değil arada gelip gidiyo düzenli değil bugün yorulmadım da alla alla niye ağrıyor acaba....bu gece suyum gelirmi dersiniz...hehehehe

ay alemsin valla huri adamcağız yardım etmek istiyo tatlım onunda torunu olacak nihayetinde.birşey demediğin iyi olmuş canım,bebişlerin ne zaman geleceği belli mi belki kayınpedere muhtaç kalacaksın.genede iyiki varlar.
allahım nasıl doğurcaz yarabbim,ya ben doğum öncesi bunalımı diye bişey varsa ona girdim haberiniz olsun :çok üzgünüm:

valla onları işin içine karıştırırsam o bunalıma benim gireceğim kesindir yavrum bu sefer gerçekten hiç bir şeyimi mahfetmelerine asla izizn vermeyeceğim...ben onlara yardım etmesinler onları torunu olmayacak demiyorum ki...doğurunca odaya çıkınca alsınlar torunları onların olsun....o ana kadar kimse gözüme gözükmesin bu 9 ayımı burnumdan getirdiler çünkü...annem merdivenlerden inerken diyo boşver sen onu başına gelince bizi aramak için duvarları tırmalayacak:1shok:bu laf söylenir mi ?nasıl yani o kadar canım acıyacak mı benim.....işte annem adama teselli veriyor ama arada beni gözden çıkarıyor.....teşekkür ederim kalsın gelmesinler...kaydirigubbakcemile
huri valla ne zaman doğurcan inan kendim kadar merak ettiğim bir kişide sensin
valla ne diyim benimki tam macera oldu ama belimde hala ağrı var ve vajinamda bir diken batması gibi bir acı...10 dakkaya eşim geliyor eve en azından yalnız değilim....olursa bu gece sabaha gelse ne güzel olur yarabbim tam istediğim gibi....doğumhane boş,doktorum nöbetçi,kimsenin haberi olmaz...hohoyt

2 gün kaldı cumartesi yavrumu hayırlısıyla sağlıkla alıcam kucağıma inşallah... gelen bebişlere sağlık sıhhat diliyorum yolda olan anneciklerede bebişlerede güzel sağlıklı doğumlar diliyorum :Saruboceq:

38 haftamıda bu gece itibari ile doldurmuş bulunmaktayım :lepi: ve kızımla sevşiyoruz zira son 1 saattir hiç durmadan tepiniyorrr...

:)) canım inşallah herşey istediğin gibi olur... bende kimsenin bilmesini istemiyordum ama kaçarı yok sezeryan cümbür cemaat gidicez kafamçokkarıştı

canım benim ya bayağı üzmüşler seni,tabi senin yaşadıklarını kimse bilemez çok haklısın.
inşallah sessiz sedasız tasasız doğumun olur annenlerde görürler nasıl doğuruluyormuş
hadi bakalım sabaha kadar doğurursan gece falan dinleme bir mesaj at,öptüm seni.

iyi geceler hanımlarrrr
oooo bu gece bayaaa kalabalığız , yaşasınnnnnnnnnnnn hihoyyyt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…