2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

slm kızlar.birkaç gündü giremiyorum net .bebişlerine kavuşan anneleri tebrik edip kuzularını sağlıklı uzun hayırlı ömür dileyeyim önce.
bugün doktor kontrolum vardı. 37+0 kzım 2719gr olmuş.bana biraz hatta baya bi az geldi.2 haftada 220 gr filan almış.doktorum haftada 100 gr normal dedi.biraz az dedim.haftası ile uyumlu.öyle tosun gibi bir bebek olmayacak tabi dedi.
3000 gr ulaşır doğana kadar.bu yeterli çok kilolu olması sağlıklı olduğunu göstermez dedi.hem doğumunda kolay olur bir sorun yok.doğduktan sonra iyi bakarsın dedi falan falan.ayrıca 500gr falan vermişim bende......
ufffffff anlamadım gitti ya neden böle oluyo.beslenmeme de dikkat ediyorum oysa.
eşim sorun yok ben 2500gr doğmuşum ne olmuş diyo ama kafama takıldı...

star_;dust sende benim gibi sanırım.ama bana gelişme geriliği var falan demedi haftası ile uyumlu imiş..

saol canım , sadece son zamanlarda iyi şeyler duymak istiyorum artık sanırım .. her gittiğimde aynıu şey aynı şey yıldırdı beni . ama neyse kaldı 16 gün , inşallah unutucaz bugünleri o günden sonra ...

bana da gelişme geriliği var demedi zaten , öyle bir şey demiş olsa ona göre bir işlem yapması , adım atması gerekir .. yani erken alınıyor bebek öyle bir durumda .. sürekli yinelediği " sen de eşin de öyle yapılı-şişman insanlar değilsiniz o yüzden böyle olması normal " .. benim takılıp sinir olduğum bir dönem haftasıyla uyumluydu hatta başka bir hafta öne bile geçmişti.. 10 gün önce 1992 grdı 10 gün sonra 2207 olmuş , yani 215 gr almış 10 günde , dolayısıyla bi gerilik yok , öyle olsa bu hızda kilo almazdı .. sadece söyleyiş şekli ve gebeliğimin başından beri yaşayageldiğim sorunların bir patlaması oldu galiba bugün .. Allah bizi yavrularımızla sağlıcakla ve kolay bir doğumla kavuştursun ..

slmm kızlar
iyisiniz inş..
dr dan geldim bende..nst ye bağlandım ve sancım çıktı....ama ben hissetmedimm..
dr sancı çıkınca alttan baktı ve cok acıttı yaa bi de kendini kasma diyooo
neyse acılma filan yokmuşş haftaya tekrar gidecem inş...
eve gelince biraz kanamm oldu..tabi bende bi telaş hemen dr u aradım alttan bakıktığı için normalmiş..
paşamda çok şükür iyimiş..herşey yolunda şükür...
benden bukadar..
şimdi bi geçmişe bakayım kaydirigubbakcemile5

anladım canım sıkma canını ya bende öyle yapmaya çalışıyorum.usg yanılabiliyor malum.inşallah sağlıklı doğacak bebişilerimiz.doktorumun dediği gib kilolu olması sağlıklı olduğunu göstermez sen beslenmene dikkat ediyorsun zaten bilinçlisin dedi.sende bilinçlisin bu konuda zaten.bizimde 14 günde 220 gr falan almış canım.geçen haftalarda daha çok kilo alıyordu ben duyunca biraz şaşırdım fisfisfis

az kaldı zaten sıkma canını sende.insan takılıyo tabi ama daha kilolu bebekleri duyunca sanki anormal bişi var gibi geliyo.inşallah bişicik yok bizim kuzularda.
hayırlısı ile doğarlar inşallah...

sen 37 hftada mıydın?

starcım geçmiş olsun canımmmmm
Rabbim yardımcın olsunnn canım yaaa
bebişin yine rahat durmamışşş
bi kucağına alsaydın hayırlısyla
inan senin için hergün dua ediyorum canım..
biraz daha sabret be güzelimmm
Rabbimin izniyle meleğini kucağına aldığında herşeyi unutacaksın inş a.s.

hoşbuldum canım
ilaydam iyi teyzesi uyuyor şimdi
sen asılsın canım sıkıntılar başladı mı
yesin onu teyzesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
çok şükür canım genel olarak iyiym..
ama yavaştan yavaştan başladık sancılara ....
ne olacaksa olsun artık yaaaaa
beklemek çok zor geliyo artık...
bende meleğimi kucağıma almak istiyorumm..
doğum nasıldı canımmm çok merak ediyorummm doğum hikayeniiii
ve ilayda melemiğimizin yeni fotoları varsa görelim canımmm
Rabbim nazarlardan saklasınn :asigim: :asigim: :asigim:

nurcuğum doğum öykünü okumaya başlamadan önce 2009 temmuz annelerininde doğum öyküleri yeri var oraya bu yazını kopyalayıp yapıştırırsan hepimizin öyküsü bi yerde olmuş olur....canım okuyorum şimdi büyük bir hevesle....

kızlar son 2-3- saattir arada bel ağrım oluyor düzensiz....acaba gece düzene girermi dersiniz?kaydirigubbakcemile3

selam kızlarr

biz anca geldik dr dan

nst ye de bağlandım herşey yine iyi çıktı ama dün sabaha kadar çektiğimi ancak ben bilirimmkafamçokkarıştı

ulrasonla baktı açılma olup olmadığına benim doktorum alttan bakmadı yani

çok şükür yokmuş

tek sorun kızım 1 haftada hiç kilo almamış

1 hafta önce 2 850 idi şimdide aynı

buna çok şaşırdık ve üzüldüm tabikide

herhangi bi sorun yok almaması için dedi soluna yatmıyormusun dedi

yatamıyorum ki sabahı oturarak ediyorummafoldumben

bir büyük haber daha

zuzucum aradı tam doktordayken çok konusamadık

kontrolü vardı bugün biliyorsunuz

meğer az az suyu da geliyomuş:1shok: doktor hemen yatışını yapmış

şok oldum tabi ama çok konuşamadım çıkınca arıycam mutlaka dedim ama çıkışım çokk geç oldu nst falan derken 1 saati buldu eve gelince aradım ama telefonu kapalı çok merak ediyorum onu:gitme:
eğer doğuma girdiyse Allah yardımcısı olsunnnnn:Saruboceq:

***************************2009 TEMMUZ ANNELERİ MUHTEMEL DOGUM TARİHLERİ LİSTESİ************************

ANNE ADI---------------------------M.D.TARİHİ-----------CİNSİYET--------------------D.ŞEKLİ--------------- D.TARİHİ-----------DOGUM HAFTASI

adenzar-------------------------*-------------------------kız------------------------------normal----------------------13mayıs---------------------29+6 :hooray:
comebaby-----------------------*-----------------------ikiz/kız---------------------g.anez.sezeryan-----------2haziran------------------32+4 :hooray:
amartis74------------------------*-----------------------erkek--------------------------sezeryan------------------14 haziran-----------------35+2 :hooray:
papetlant-------------------------*---------------------ikiz/erkek/kız-----------------------*-------------------------17haziran--------------------*-------:hooray:
eytekiner-----------------------*-------------------------erkek-----------------------------normal----------------------17 haziran--------------------------* :hooray:
menekseak----------------------*----------------------erkek-----------------------g.anez.sezeryan-----------19 haziran-----------------38+2 :hooray:.
nilayyy----------------------------*-----------------------erkek-----------------------g.anez.sezeryan-----------19haziran------------------37+6 :hooray:
neslivicdan-----------------------*----------------------erkek-----------------------------normal--------------------20 haziran-----------------38+4 :hooray:
selsin--------------------29 haziran-----------------------erkek---------------------------sezeryan------------------21 haziran-----------------37+3 :hooray:
ipegimu---------------------------*-------------------------kız----------------------------epi.normal-----------------23haziran------------------38+6 :hooray:
akdas----------------------------*--------------------------kız---------------------------epi.sezeryan---------------23haziran------------------37+5 :hooray:
hürrem_s----------------23 haziran--------------------kız-----------------------------sezeryan------------------doğurmuş olması lazım ama hala haber alınamadı
dilara80------------------24 haziran--------------------kız---------------------------epi.sezeryan---------------24haziran----------------- 38+5 :hooray:
jasmincin----------------------*----------------------------*--------------------------------sezeryan------------------24haziran------------------35+1 :hooray:
confuse------------------22haziran----------------------*--------------------------------------*-------------------------------*--------------------------* :hooray:
sanem--------------------25haziran----------------------*--------------------------------------*------------------------------*----------------------------* :hooray:
GAMZE------------------------*--------------------------erkek-----------------------------normal--------------------26haziran------------------38+6 :hooray:
nur84---------------------6 temmuz--------------------kız--------------------------------normal--------------------27haziran------------------38+5 :hooray:
swethome---------------29haziran--------------------kız-------------------------------sezeryan-----------------29haziran--------------------- -* :hooray:
nurr34---------------------5 temmuz--------------------kız--------------------------------normal------------------29 haziran----------------------* :hooray:

hihoyyyt-sıradakiler-hihoyyyt
burcusener-----------------1temmuz-----------------------erkek-------------------------sezeryan
derin--------------------------1 temmuz------------------------kız--------------------------sezeryan
rosem------------------------1 temmuz----------------------erkek------------------------sezeryan
sibel07-----------------------1 temmuz------------------------kız--------------------------sezeryan
yserez------------------------1 temmuz---------------------erkek-------------------------sezeryan
karen81----------------------2 temmuz------------------------kız--------------------------sezeryan
hüzün yılı--------------------6 temmuz-----------------------erkek------------------------sezeryan
nesquk_24-----------------6 temuuz---------------------------*----------------------------sezeryan
beyazmelek----------------7 temmuz-------------------------kız--------------------------sezeryan
zuzuuum------------------- 8 temmuz-------------------------kız--------------------------sezeryan:
nazlıbahar-------------------9 temmuz-----------------------erkek--------------------------normal
çiceks-------------------------9 temmuz----------------------erkek------------------------sezeryan
demet-------------------------10 temmuz-----------------------kız--------------------------sezeryan
annecik_annecik----------12 temmuz-----------------------kız--------------------------sezeryan
cankız__----------------------13 temmuz--------------------erkek--------------------------normal
grübchen----------------------13 temmuz--------------------erkek--------------------------normal
babaylon-----------------------16 temmuz---------------------kız----------------------------normal
grafiti----------------------------17 temmuz---------------------kız---------------------------sezeryan
cgulistan-----------------------17 temmuz-------------------erkek---------------------------normal
huri37----------------------------17 temmuz--------------------kız-----------------------------normal
blue_-----------------------------17 temmuz------------------erkek---------------------------normal
ecetuba84-----------------------18 temmuz------------------kız------------------------------normal
aysenur2009--------------------20 temmuz------------------kız------------------------------normal
demresu-------------------------21temmuz--------------------kız------------------------------normal
sıla_84----------------------------21 temmuz------------------kız------------------------------normal
kibele-------------------------------22 temmuz-----------------kız----------------------------henüz belli degil
kikoleyim--------------------------26 temmuz-----------------kız------------------------------normal

heyecan olsun....doğum haberlerini bekliyoruz hadiiiii....

selam kızlar hastaneden yazıyorum allaha şükür bebişimi kucagıma aldım epidural anesteziyle 3buçuk kilo 51 cm 37+2 de
valla çok güzel bi duygu rabbim hepinize sağlıkla kucagnza almayı nasi etsin

teşekkür ne demek canım birbirimizi merak ediyoruz elbette

demetimmm hosbulduk bidenem:)) sevdim bu kelimeyi:)

dogumdan sonra 2 saat yogun bakımda kalıomusum..ole dedi dr..banada uzun geldi..ama dr um cok titiz bi heruf..bakalım bende susuorum ..

aman canım titiz olması da güzel
yarın bu zamanlar prenses serramız kollarında olacak inşallahh:Saruboceqpuyorumnanaktan

maşallah berrakımızaaaa:asigim:
ececim çok sevindim herşeyin yolunda olmasına
sağlıkla gelsin prensess
ayrıca kiloyu problem etme ben 22 kg aldım -tatlicadiarzu-

ayşenurcum senin kuzuna da maşallah
önemli olan bebişlerimizin sağlıklı olmaları
dünyaya gelsinlerde sağlıkla sütlerimizle büyütürüz inşallahhopuyorumnanaktan

cgülistancım sende de herşey yolundaymış çok sevindim
alttan muayne berbat acıtıyorkafamçokkarıştı

az kaldı kuzularımıza kavuşmamıza inşallah

bebişim başta emmiyodu ohhh şimdi cork cork emiyo sütüm az ama olsun gelir dedi hemşireler

selam kızlar hastaneden yazıyorum allaha şükür bebişimi kucagıma aldım epidural anesteziyle 3buçuk kilo 51 cm 37+2 de
valla çok güzel bi duygu rabbim hepinize sağlıkla kucagnza almayı nasi etsin

gözünaydın canım hayırlı uğurlu olsunnn
kuzuna maşallahhhhh
tebrik ediyorum ne mutlu sana darısı bizlerin başına inşallahhha.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…