2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

***************************2009 TEMMUZ ANNELERİ MUHTEMEL DOGUM TARİHLERİ LİSTESİ************************

ANNE ADI---------------------------M.D.TARİHİ-----------CİNSİYET--------------------D.ŞEKLİ--------------- D.TARİHİ-----------DOGUM HAFTASI

adenzar-------------------------*-------------------------kız------------------------------normal----------------------13mayıs---------------------29+6 :hooray:
comebaby-----------------------*-----------------------ikiz/kız---------------------g.anez.sezeryan-----------2haziran------------------32+4 :hooray:
amartis74------------------------*-----------------------erkek--------------------------sezeryan------------------14 haziran-----------------35+2 :hooray:
papetlant-------------------------*---------------------ikiz/erkek/kız-----------------------*-------------------------17haziran--------------------*-------:hooray:
eytekiner-----------------------*-------------------------erkek-----------------------------normal----------------------17 haziran--------------------------* :hooray:
menekseak----------------------*----------------------erkek-----------------------g.anez.sezeryan-----------19 haziran-----------------38+2 :hooray:.
nilayyy----------------------------*-----------------------erkek-----------------------g.anez.sezeryan-----------19haziran------------------37+6 :hooray:
neslivicdan-----------------------*----------------------erkek-----------------------------normal--------------------20 haziran-----------------38+4 :hooray:
selsin--------------------29 haziran-----------------------erkek---------------------------sezeryan------------------21 haziran-----------------37+3 :hooray:
ipegimu---------------------------*-------------------------kız----------------------------epi.normal-----------------23haziran------------------38+6 :hooray:
akdas----------------------------*--------------------------kız---------------------------epi.sezeryan---------------23haziran------------------37+5 :hooray:
hürrem_s----------------23 haziran--------------------kız-----------------------------sezeryan------------------doğurmuş olması lazım ama hala haber alınamadı
dilara80------------------24 haziran--------------------kız---------------------------epi.sezeryan---------------24haziran----------------- 38+5 :hooray:
jasmincin----------------------*----------------------------*--------------------------------sezeryan------------------24haziran------------------35+1 :hooray:
confuse------------------22haziran----------------------*--------------------------------------*-------------------------------*--------------------------* :hooray:
sanem--------------------25haziran----------------------*--------------------------------------*------------------------------*----------------------------* :hooray:
GAMZE------------------------*--------------------------erkek-----------------------------normal--------------------26haziran------------------38+6 :hooray:
nur84---------------------6 temmuz--------------------kız--------------------------------normal--------------------27haziran------------------38+5 :hooray:
swethome---------------29haziran--------------------kız-------------------------------sezeryan-----------------29haziran--------------------- -* :hooray:
nurr34---------------------5 temmuz--------------------kız--------------------------------normal------------------29 haziran----------------------* :hooray:

hihoyyyt-sıradakiler-hihoyyyt
burcusener-----------------1temmuz-----------------------erkek-------------------------sezeryan
derin--------------------------1 temmuz------------------------kız--------------------------sezeryan
rosem------------------------1 temmuz----------------------erkek------------------------sezeryan
sibel07-----------------------1 temmuz------------------------kız--------------------------sezeryan
yserez------------------------1 temmuz---------------------erkek-------------------------sezeryan
karen81----------------------2 temmuz------------------------kız--------------------------sezeryan
hüzün yılı--------------------6 temmuz-----------------------erkek------------------------sezeryan
nesquk_24-----------------6 temuuz---------------------------*----------------------------sezeryan
beyazmelek----------------7 temmuz-------------------------kız--------------------------sezeryan
zuzuuum------------------- 8 temmuz-------------------------kız--------------------------sezeryan:
nazlıbahar-------------------9 temmuz-----------------------erkek--------------------------normal
çiceks-------------------------9 temmuz----------------------erkek------------------------sezeryan
demet-------------------------10 temmuz-----------------------kız--------------------------sezeryan
annecik_annecik----------12 temmuz-----------------------kız--------------------------sezeryan
cankız__----------------------13 temmuz--------------------erkek--------------------------normal
grübchen----------------------13 temmuz--------------------erkek--------------------------normal
babaylon-----------------------16 temmuz---------------------kız----------------------------normal
grafiti----------------------------17 temmuz---------------------kız---------------------------sezeryan
cgulistan-----------------------17 temmuz-------------------erkek---------------------------normal
huri37----------------------------17 temmuz--------------------kız-----------------------------normal
blue_-----------------------------17 temmuz------------------erkek---------------------------normal
ecetuba84-----------------------18 temmuz------------------kız------------------------------normal
aysenur2009--------------------20 temmuz------------------kız------------------------------normal
demresu-------------------------21temmuz--------------------kız------------------------------normal
sıla_84----------------------------21 temmuz------------------kız------------------------------normal
kibele-------------------------------22 temmuz-----------------kız----------------------------henüz belli degil
kikoleyim--------------------------26 temmuz-----------------kız------------------------------normal

eyetkiner düzenlendi....

hadi kızlar bakalım bugün doğuranların haberlerini bekliyoıruzzz....hihoyyyt

star dust canım geçmiş olsun sakın stres yapma güzelim oğluşun canavar gibi
kilosu da gayet normal allahtan hayırlısını bekle tatlım
az kaldı sabret kavuşacağız bizde yakında kuzulara

huri gen mi doğuramadın kız sen aşkolsun y6a bu sefer baya ümitlenmiştim....
canım şaka bi yana hayırlısı bakalım az kaldı allahın izniyle

bende her seferinde ümitleniyorum da artık yalancı çoban gibi bi sancı girecek, bişey yoktur canım diyip vurup kafayı yatıcam o olcak bu gidişle evde doğurcam şu an belime hafif ağrı girip gidiyo takip edecem...akşama annem iş çıkışı bana gelecekmiş...tabi telefonda bugün çok başım ağrıyor demeyide ihmal etmedi hatun....akşam o varken sancım olmasındaaa....sinir eder benü....

kızlar merhabalar nasıllsınız

biz iyiyiz buün sezeryana gidenlerden haber bekliyoruz.siz nasılsınız asıl .anlat bakalım nasıl zor mu...merak ettiğim şu gece odana beşik aldın ya o düzeni nasıl yaptın .kızın odasında yatıyor mu yoksa sizin odada beşiktemi yatıyor..gelen giden varmı...benle sen aynı şekilde gidiyorduk ya ondan soruyorum ...?doğum zormuydu falan filan...

star_dust canım cok haklısın ama az kaldı bıraz daha sabır ınsallah hersey yoluna gırecek

huriş cok sukur bebısınde bısey yokmus neysekı az kaldı ınsallah hersey yolunda gıder

canım yaa üzülme bebişin gayet sağlıklı hem usg ölçümleri yanlış çıkıyor..takma kafanı...zaten yeterince stres yaşadın son günlerde...benim doktorum hiç kilo boy söylemiyor,yanlış çıkıyor çünkü diyor...sen boşver az zamanın kaldı...
huriicim her şey yolundaymış...sen yine doğuramadın olsun canım kızın ne zaman isterse o zaman gelsin değil mi?....

biz de doktorumuza gittik geldik...önce bebişe bakıldı...tombişleşmiş baya doktorum öyle dedi...ama kilo ve boy her zamanki gibi söylemedi...bebek doğum kanalına girmiş ama tam anlamıyla aşağıya inmemiş...10 gün içinde doğum olmazsa tekrar kontröle gidicem...bu arada ben 20 günde tammm 4 kilo almışım-tatlicadiarzu-...nasıl aldım bilmiyorum..toplam 12 kilo almış oldum...şimdi doğumu bekliyorum bol bol yürüşüyüş yapmam gerekiyor benden haberler böyle...yeni doğum yapanlardan haber yok galiba...:uhm:

kimler gitti canım bugün sezeryana..
odamıza beşik almıştım canım ama biz beşiği salona koyduk annemle ben salonda yatıyoruz..
benim burda akrabam olmadığı için gelen gidenim yok...
tek sorunumuz sütüm zor indi, göğüs ucum yok bebiişim zor aldı yara oldu...
şimdi sağıp veriyoruz iyileşinceye kadar böyle yapacaz artık...
doğumum zor olmadı aıkçası ama şimdi dikişlerim hafif acıyor,,doğum hikayemi yazacam

nur cum hoşgeldin canım,iyi haberlerini okuyorum herşey yolunda anlaşılan maşallah.arayıp sesini duymayı çok istedim ama bebekli bir bayansın artık ne zaman müsait olacağın belli olmaz diye rahatsız etmek istemedim ama aklımdasın.

ya kızlar benim aklım hala bebeğimin kilosunda 37.haftaya 3200 fazla değil mi ya,tosuncukmu olcak benim kız özel bişeyde yapmıyorum yoksa bu asistanda mı dangalaklık var yanlış ölçtü,ufff doktorumu istiyorum ya o doğrusunu söyler yani umarım.eşimde kayınvalidemde kiloyu duyunca amannn kilolu bebekmi olacak ne çok büyümesin diyolar,ollllllllllllllllllllldu diyorum bende benim elimde sanki.

sağol starım duaların için...

merak etme tatlım dua listemde sen ve prensin de var ama bende senden moralini yuksek tutmanı istiorum oluy mu,bak son haftalarımız bucook onemli..sende bilincindesin zaten ..opuyorumnanaktan

ben bilas cıkıorum kızlar..eksiklerim var mı tekrar check up yapiim barim..:)

sağol tatlımmmmm benimmmmmmmm , eksiklerini tamamla , kendini iyi hissedersen yine gel yerimseniben

geçmiş olsun canım .. aynı sorun benim ayaklarımda ve bacaklarımda var malesef .. ayaklarım öyle şiştilerki 35-36 numara giyerken 40 numara terlilk aldım bir kaç hafta önce .. dün yine çok şişmişti ayaklarım o terlik bile dün anca oldu -tatlicadiarzu-
dr.um bana daflon 500 mg ilaç verdi kullanmam için yaklaşık 2 hafta kullandım , bi işe yaramadı bende , belki sende işe yarar , kortizona geçmeden bunu dr.una bi sor istersen .. çünkü kortizon acayip şişiriyor , ben ciğer geliştirici iğne vuruldum kortizonlu 8 tane ve inan kendimi tanıyamayacak gibiydim .. elin yüzün patlıycak gibi oluyor resmen ..
inişallah koortizona gerek kalmadan şişliklerin geçer ..

güzel haberlerle gel canım......hihoyyyt

eee bugün doğuranlardan haber varmı kızlar hiçbirinin bende telefonu yok ya

bende yok hiç birinin telefonu .. kendilerini iyi hissedince gelirler nasıl olsa .. vermek isteseler verirlerdi birimize :1closedeyes:

star dust canım geçmiş olsun sakın stres yapma güzelim oğluşun canavar gibi
kilosu da gayet normal allahtan hayırlısını bekle tatlım
az kaldı sabret kavuşacağız bizde yakında kuzulara

teşekkürler canım , haklısın , az kaldı ve hep hayırlısını diliyorum ben de ..
ama bugün hep yazdığım gibi , doğuma 5 kala halen olumsuz şeyleri duymak bazen canına tak ettiriyor insanı ..
az kaldı senin prenses de katılacak aranıza .....

herkes kötü bi sen iyi , oh valla .. hamile olan sensin , senin gıkın çıkmıyo bi tek :bbo:
kızlar merhabalar nasıllsınız

hoşgeldin canım , sen nasılsın iloşumuz nasıllllllll :asigim:

star_dust canım cok haklısın ama az kaldı bıraz daha sabır ınsallah hersey yoluna gırecek

huriş cok sukur bebısınde bısey yokmus neysekı az kaldı ınsallah hersey yolunda gıder

sağol canım inşallahh ..
inşallah sen de çınarımızı alacaksın hayırlısıyla kucağına .. hangi gün olacağı halen belli değil mi ?

Kizlar selam,

nurun mesajini gorunce yazmadan edemedim. canim gogus uclarindaki yaralar icin falan goguslerini acikta birak hava aksinlar, bir de lahana yapragi koy canim. iyi geliyormus eskiler oyle yaparmis.

eger imkanin varsa lansinoh degil, earhmama angel baby kreminden al. dogal, silmeden kullaniyorsun ve lansinoh'tan bin kat daha iyi. Evet lansinoh bir un yapmis ama yara iyilestirmede cok basarisiz. Burada ikisi de satiliyor ama earth mam angel baby marka Lansinoh'tan cok cok daha ustun tutuluyor. eger ingilizcen varsa amazon;dan girip yorumlari oku canm. earth mama angel baby nipple butter. Tr de de gaydin nikli arkadasimiz almisti. nerden aldi bilmiyorum ama istersen irtibata gec, gerci dogum yapmis olabilir. eczanelerde veya internette bulabilecegini dusunuyorum. yara gogusle emzirmek cidden sikinti verici.

benim de gogus ucum yok, sezeryan olursa da ilk 1-2 gun sut gelmiyor diyorlar, annem de yok basimda. yani hersey elime bakacak. avent'in niplette veya nipplette diye bir urunu var. gigus ucunu cikariyor. biraz pahali ama kullananlar cok memnun kalmis. dun siparis verdim bakalim. basima gelmeden once caresine bakmam lazim.

1 tencere yaprak sardim attim dondurucuya. 1 tenceye dolma yaptim, kizartmalik kofte yaptim, kofte yuvarladim hepsi dondurucuda. 1 haftalik yemegim hazir insallah. o sikintili donemlerde cikarir yeriz artik diye. ya kizlar dogumdan degil sonrasindan biraz cekiniyorum. Allah'im yuzume bak, hayilrisi ile kolay bir normal dogum ver diyorum. annemle koinustum dun. biz uc kardesiz hepimiz son hafta donmusuz. belki genetiktir bebegin donmemesi. son ana kadar bekleyecegim.39+0 da yapacak sezeryani ama bugun kontrolum var. bir kac gun daha ertelemek istiyorum.

arkadaslar bir sey soracagim, sezeryan tarihinden once sanciniz tutup dogum geldiginde tehlikeli mi oluyor? yani dr tehliklei vs dedi ama benim arkadasimun sezeryandan 1 hafta once suyu geldi. gitti guzel guzel girdi. ne tehlike oldu ne birsey. zaten ghastane evimin 100 m otesinde.

Stardustcum hic uzulme, o kadar cok okuduk ki dr larin olcumleri ile farkli dopgan bebekleri. bence sen bunlara hic takilip da bebegini uzme. Kaan Kocatepe'nin videolarinda bile adam olcunce +- 480 gr hata payi veriyor. 500 gr neredeyse. yani coook buyuk bir hata payi her zaman var. saglikli olsun insallah. bak az kaldi doguma. canini sikma.

Huricim sen de bebek haraketleri icin ebeye gitmissin demis ya sikintida gorunuyor. bence bir kadini hep ayni kisi takip etmeli. yani ebe diger dr larin bebegine sakin bir bebek dendigini bilmedigi icin kendince bir yorum yapmis. bence takilma. bak ne kaldi cumaya.

ay canım benim çok sağol biraz sıkıntılıyız süt konusunda
siz nasılsınız canım sııntılar çok değil demi
[

hoşgeldin canım , sen nasılsın iloşumuz nasıllllllll :asigim:

biz iyiyiz canım sen nasılsın

haklısın canım , sadece iyice bunaldım sanırım ..
bir de benim 40. haftam 3 ağustos ( ama ilk haftadan beri hep EDD : 27.07.2009 çıkardı ) , ama dün ölçüm yaparken bir ölçümde 28 ağustosu görünce şok oldum ve sonra işte yok ortalamasını aldı etti derken 13 gün geride olduğunu öğrendik .. son zaman bir şey çıkmasından korktum , zaten buraya kadar ite kaka geldik ve ne bende ne eşimde sinir kaldı artık .. yorulduk ..
son günler , hakikaten , zor günlermiş ..

maşallah ikinize de canımmm
yürüyüş normal doğum için hem gerekli hem de n.doğumu daha kolay kılıyormuş değil mi yerimseniben
inşallah en hayırlı zamanda gelir kızın kucağınıza :Saruboceq:

canım inşallah sütünüz bir an önce gelir ve emme olayı düzene girer ..
hikayeni merakla bekliycez canım :1hug:

ay canımmmmm herkesin derdi ne farklı ..
o kayınvalidene beni örnek ver canım , emin ol nasıl şükredeceğini şaşıracaktır ..
ben keşke bi 20-30 gr daha fazla alır mı acaba diye ( çok afedersiniz ) istifra etmeme ramak kalasıya öğle-akşam öğünlerinde etli-kıymalı yemekler yiyorum , her sabah yumurta yemekten yakında ibiklerim çıkacak :)))
dr.un dediği yapı meselesi ben de eşim de öyle kilolu kimseler değiliz .. eğer eşin yada sen yada aile üyelerinden biri yapılı-kiloluysa bebek illaki birine çekecek , belkio yüzdendir bu tontişlik durumu .. ayrıca o kadar da çok değil ki .. 37. haftadasın , günde20-30 gr alsa ve 39 da doğursan en fazla 3400-3500 olacak ve o da normal , ideal olanı .. sen boşver KVnin ne dediğini , bazen onlar bayılıyorlar moral bozmaya yada herşeyi çookkkkkk biliyorlar kötükedihüso

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…