2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

burcu allah sağlıklı doğum nasip etsin inşallah sana ve hepimize, güzel dileklerin için saol. umarım sorunsuz geçer

yarın doğum yapacak olan tüm temmuz annelerine sağlıklı doğumlar diliyorum
sağlıkla paşalarınıza meleklerinize kavuşun inşallah allahın izniyle
allah yardımcınız olsun
yarın sizin için dua edeceğim

amin canım inaşşalah artık sabah kalktığımda haberleriniz gelir tek tek.....

bendede bi tuhaflıklar var ya ytatıyorum kızım hiç hareket etmiyor oturuncada yerinde durmuyor...ama ben oturamıyorum çok rahatsız oluyorum ve bu akşam çok terliyorum...hadi hayırlısı..ben gidiyorum kızlar gerçekten oturamıyorum ya .manyadım mı ne sırnaşık şeylaelaelaelaelae

***************************2009 TEMMUZ ANNELERı MUHTEMEL DOGUM TARıHLERı LıSTESı************************

ANNE ADI---------------------------M.D.TARıHı-----------CıNSıYET--------------------D.ŞEKLı--------------- D.TARıHı-----------DOGUM HAFTASI

adenzar-------------------------*-------------------------kız------------------------------normal----------------------13mayıs---------------------29+6 :hooray:
comebaby-----------------------*-----------------------ikiz/kız---------------------g.anez.sezeryan-----------2haziran------------------32+4 :hooray:
amartis74------------------------*-----------------------erkek--------------------------sezeryan------------------14 haziran-----------------35+2 :hooray:
papetlant-------------------------*---------------------ikiz/erkek/kız-----------------------*-------------------------17haziran--------------------*-------:hooray:
menekseak----------------------*----------------------erkek-----------------------g.anez.sezeryan-----------19 haziran-----------------38+2 :hooray:.
nilayyy----------------------------*-----------------------erkek-----------------------g.anez.sezeryan-----------19haziran------------------37+6 :hooray:
neslivicdan-----------------------*----------------------erkek-----------------------------normal--------------------20 haziran-----------------38+4 :hooray:
selsin--------------------29 haziran-----------------------erkek---------------------------sezeryan------------------21 haziran-----------------37+3 :hooray:
ipegimu---------------------------*-------------------------kız----------------------------epi.normal-----------------23haziran------------------38+6 :hooray:
akdas----------------------------*--------------------------kız---------------------------epi.sezeryan---------------23haziran------------------37+5 :hooray:
hürrem_s----------------23 haziran--------------------kız-----------------------------sezeryan------------------doğurmuş olması lazım ama hala haber alınamadı
dilara80------------------24 haziran--------------------kız---------------------------epi.sezeryan---------------24haziran----------------- 38+5 :hooray:
jasmincin----------------------*----------------------------*--------------------------------sezeryan------------------24haziran------------------35+1 :hooray:
confuse------------------22haziran----------------------*--------------------------------------*-------------------------------*--------------------------* :hooray:
eytekiner-----------------------*-------------------------erkek----------------------------------*-------------------------------*--------------------------* :hooray:
sanem--------------------25haziran----------------------*--------------------------------------*------------------------------*----------------------------* :hooray:
GAMZE------------------------*--------------------------erkek-----------------------------normal--------------------26haziran------------------38+6 :hooray:
nur84---------------------6 temmuz--------------------kız--------------------------------normal--------------------27haziran------------------38+5 :hooray:
swethome---------------29haziran--------------------kız-------------------------------sezeryan-----------------29haziran--------------------- -* :hooray:
nurr34---------------------5 temmuz--------------------kız--------------------------------normal------------------29 haziran----------------------* :hooray:

hihoyyyt-sıradakiler-hihoyyyt
burcusener-----------------1temmuz-----------------------erkek-------------------------sezeryan
derin--------------------------1 temmuz------------------------kız--------------------------sezeryan
rosem------------------------1 temmuz----------------------erkek------------------------sezeryan
sibel07-----------------------1 temmuz------------------------kız--------------------------sezeryan
yserez------------------------1 temmuz---------------------erkek-------------------------sezeryan

karen81----------------------2 temmuz------------------------kız--------------------------sezeryan
hüzün yılı--------------------6 temmuz-----------------------erkek------------------------sezeryan
nesquk_24-----------------6 temuuz---------------------------*----------------------------sezeryan
beyazmelek----------------7 temmuz-------------------------kız--------------------------sezeryan
zuzuuum------------------- 8 temmuz-------------------------kız--------------------------sezeryan:
nazlıbahar-------------------9 temmuz-----------------------erkek--------------------------normal
çiceks-------------------------9 temmuz----------------------erkek------------------------sezeryan
demet-------------------------10 temmuz-----------------------kız--------------------------sezeryan
annecik_annecik----------12 temmuz-----------------------kız--------------------------sezeryan
cankız__----------------------13 temmuz--------------------erkek--------------------------normal
grübchen----------------------13 temmuz--------------------erkek--------------------------normal
babaylon-----------------------16 temmuz---------------------kız----------------------------normal
grafiti----------------------------17 temmuz---------------------kız---------------------------sezeryan
cgulistan-----------------------17 temmuz-------------------erkek---------------------------normal
huri37----------------------------17 temmuz--------------------kız-----------------------------normal
blue_-----------------------------17 temmuz------------------erkek---------------------------normal
ecetuba84-----------------------18 temmuz------------------kız------------------------------normal
aysenur2009--------------------20 temmuz------------------kız------------------------------normal
demresu-------------------------21temmuz--------------------kız------------------------------normal
sıla_84----------------------------21 temmuz------------------kız------------------------------normal
kibele-------------------------------22 temmuz-----------------kız----------------------------henüz belli degil
kikoleyim--------------------------26 temmuz-----------------kız------------------------------normal

yarın bu kırmızı ya dönüşen arkadaşlarımız bir üst kata terfiii edecekler allahım yardımcılar ıolsun inşallah...ben çok heyecanlıyım yaaa.....hadi bakalım ilk haber kimden gelecek.zemuszemus...

maşallah canım bebişin çok güzel gelişmiş hakkaten yürümek açılmaya ve yerleşmeye iyi geliyosa bende hiç durmayayım barii

huricim valla bugün güzel yazşıyoduk ama leptopun şarjı biştti kusura bakmadın inşallah sonrada yemek telaşına düştük özür dilerim valla

kızlar diloşla konuştuk eylül bebek taburcu olmuş çok şükür evlerine gelmişler
biraz toparlansın foruma girmeye çalışçakmış
herkeze çok selamı var

canım ya çok geçmiş olsun...Rabbim korkutmasın..evlatlarımızı bize bağışlasın...çok şükür bebeğin sağlığı yerinde...
kızlar oğluşumun göbeği düştü çok mutluyumzemuszemus kaydirigubbakcemile2 hihoyyyt
hadi canım gözün aydın...opuyorumnanaktan

Yarın ılk temmuz tarıhlı bebıŞler gelıyolar Çok heycanlı
ınŞallah hepınız aĞrısız sızısız doĞum geÇırırsınız dualarımız sızınle arkadaŞlar

dilaracım eylul bebegin iyi olmasına coook sevindim canım..Allah saglık versin kuzucuguna canım icin rahat olsun artık..

kikolecim dert etme son da olsa bebişin kucagnda olcak sonunda ins..:)saglıkla gelsin canım..

selaaammmm kızlar ben geldim,bu saat itibariyle bugün doğum yapacak arkadaşları allah bir avazda kurtarsın inşallah.yarın heyecanlı bir gün olacak desenize.

bu sabah bir uyandım ellerim davul gibi şişmiş,yüzüğümü zor çıkardım,yüzüğüm serçe parmağıma bile zor girdi size öyle diyim.yüzüm falan şişmedi ama bu eller niye böyle oldu anlamış değilim,hastanede hemşireye sordum eee dahada şişmesinmi 37 haftalık olmuşsun dedi. :uhm:

ha bide bu akşam yürüyüş yapalım dedik ördekler gibi vaka vak yürüdüm sahile indim dinlendikte orda çokça ama dönüşte son 100 metrede bir kasılmam başladı adım atamadım kitlendim resmen ya insan resmen doğurur yürüye yürüye,neyse yarın mesafeyi accık daha kısaltıyım bakalım .

derinden haberiniz var mı?pazartesi kontrolü vardı ama hala ses yok sanki, merak ettim,bebişi kilo aldımı acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…