2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

***************************2009 TEMMUZ ANNELERİ MUHTEMEL DOGUM TARİHLERİ LİSTESİ************************

ANNE ADI---------------------------M.D.TARİHİ-----------CİNSİYET--------------------D.ŞEKLİ--------------- D.TARİHİ-----------DOGUM HAFTASI

:nazar:adenzar-------------------------*-------------------------kız------------------------------normal----------------------13mayıs---------------------29+6 :hooray:
:nazar:comebaby-----------------------*-----------------------ikiz/kız---------------------g.anez.sezeryan-----------2haziran------------------32+4 :hooray:
:nazar:amartis74------------------------*-----------------------erkek--------------------------sezeryan------------------14 haziran-----------------35+2 :hooray:
:nazar:papetlant-------------------------*---------------------ikiz/erkek/kız-----------------------*-------------------------17haziran--------------------*-------:hooray:
:nazar:menekseak----------------------*----------------------erkek-----------------------g.anez.sezeryan-----------19 haziran-----------------38+2 :hooray:.
:nazar:nilayyy----------------------------*-----------------------erkek-----------------------g.anez.sezeryan-----------19haziran------------------37+6 :hooray:
:nazar:neslivicdan-----------------------*----------------------erkek-----------------------------normal--------------------20 haziran-----------------38+4 :hooray:
:nazar:selsin--------------------29 haziran-----------------------erkek---------------------------sezeryan------------------21 haziran-----------------37+3 :hooray:
:nazar:ipegimu---------------------------*-------------------------kız----------------------------epi.normal-----------------23haziran------------------38+6 :hooray:
:nazar:akdas----------------------------*--------------------------kız---------------------------epi.sezeryan---------------23haziran------------------37+5 :hooray:
:nazar:hürrem_s----------------23 haziran--------------------kız-----------------------------sezeryan------------------doğurmuş olması lazım ama hala haber alınamadı
:nazar:dilara80------------------24 haziran--------------------kız---------------------------epi.sezeryan---------------24haziran----------------- 38+5 :hooray:
:nazar:jasmincin----------------------*----------------------------*--------------------------------sezeryan------------------24haziran------------------35+1 :hooray:
:nazar:confuse------------------22haziran----------------------*--------------------------------------*-------------------------------*--------------------------* :hooray:
:nazar:eytekiner-----------------------*-------------------------erkek----------------------------------*-------------------------------*--------------------------* :hooray:
:nazar:sanem--------------------25haziran----------------------*--------------------------------------*------------------------------*----------------------------* :hooray:
:nazar:GAMZE------------------------*--------------------------erkek-----------------------------normal--------------------26haziran------------------38+6 :hooray:
:nazar:nur84---------------------6 temmuz--------------------kız--------------------------------normal--------------------27haziran------------------38+5 :hooray:
:nazar:swethome---------------29haziran--------------------kız-------------------------------sezeryan-----------------29haziran--------------------- -* :hooray:
:nazar:nurr34---------------------5 temmuz--------------------kız--------------------------------normal------------------29 haziran----------------------* :hooray:

hihoyyyt-sıradakiler-hihoyyyt
burcusener-----------------1temmuz-----------------------erkek-------------------------sezeryan
derin--------------------------1 temmuz------------------------kız--------------------------sezeryan
rosem------------------------1 temmuz----------------------erkek------------------------sezeryan
sibel07-----------------------1 temmuz------------------------kız--------------------------sezeryan
yserez------------------------1 temmuz---------------------erkek-------------------------sezeryan
karen81----------------------2 temmuz------------------------kız--------------------------sezeryan
hüzün yılı--------------------6 temmuz-----------------------erkek------------------------sezeryan
nesquk_24-----------------6 temuuz---------------------------*----------------------------sezeryan
beyazmelek----------------7 temmuz-------------------------kız--------------------------sezeryan
zuzuuum------------------- 8 temmuz-------------------------kız--------------------------sezeryan:
nazlıbahar-------------------9 temmuz-----------------------erkek--------------------------normal
çiceks-------------------------9 temmuz----------------------erkek------------------------sezeryan
demet-------------------------10 temmuz-----------------------kız--------------------------sezeryan
annecik_annecik----------12 temmuz-----------------------kız--------------------------sezeryan
cankız__----------------------13 temmuz--------------------erkek--------------------------normal
grübchen----------------------13 temmuz--------------------erkek--------------------------normal
babaylon-----------------------16 temmuz---------------------kız----------------------------normal
grafiti----------------------------17 temmuz---------------------kız---------------------------sezeryan
cgulistan-----------------------17 temmuz-------------------erkek---------------------------normal
huri37----------------------------17 temmuz--------------------kız-----------------------------normal
blue_-----------------------------17 temmuz------------------erkek---------------------------normal
ecetuba84-----------------------18 temmuz------------------kız------------------------------normal
aysenur2009--------------------20 temmuz------------------kız------------------------------normal
demresu-------------------------21temmuz--------------------kız------------------------------normal
sıla_84----------------------------21 temmuz------------------kız------------------------------normal
kibele-------------------------------22 temmuz-----------------kız----------------------------henüz belli degil
kikoleyim--------------------------26 temmuz-----------------kız------------------------------normal

kibeleciğim senin doğum tarihi ne zaman....

Dilaracim cok gecmis olsun, yeni ohrendim konuyu. Neyse minik kizimiz saglikla eve cikmis ya artik onemli olan bu. Cok cok gecmis olsun canim.

Canim benim gogus ucum da yok:KK43: cok uzgunum bu konuda, insallah benim minnosum da annesini bu konuda uzmez. canim pompa ile cikariliyormus. ben de ne ogrendiysem aldim bu konuda. tecrubelerini paylas canim olur mu biz yeni annelerle. firsat bulunca tabiii.

sağol tatlım teşekkür ederimmopuyorumnanaktan

tatlım 2 gün hastanedeydim herkes bişeyler söylüyoo kiminin göğüs ucu yok ama bebek emiyo bu bebeğin emme kabileyitine bağlı benim göğüs ucum yok ama uğraşa uğraşa aldı çok şükür çünkü mama verdik ilk bi kaç gün mamayı pek sevmedii o yüzden göğüs ucumu tercih etti sanırım mecbur kalınca alıyorlar ama biraz yorucu sakın pes etme ağlasada zırlasada daya memeni ağzınaa sakın pes etmee:nazar:

dilaracım gecmıs olsun canım eylul bebegımız bırazcık sarılık ıolmus.
sen epidural olmustun amelıyathaneye gırınce cok heyecan oluyor mu canım?

rosem cnm yarın bebeğine kavusuyormuşşun. sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın inşallah cnm:teselli:darısı başımıza artık

***************************2009 TEMMUZ ANNELERİ MUHTEMEL DOGUM TARİHLERİ LİSTESİ************************

ANNE ADI---------------------------M.D.TARİHİ-----------CİNSİYET--------------------D.ŞEKLİ--------------- D.TARİHİ-----------DOGUM HAFTASI

:nazar:adenzar-------------------------*-------------------------kız------------------------------normal----------------------13mayıs---------------------29+6 :hooray:
:nazar:comebaby-----------------------*-----------------------ikiz/kız---------------------g.anez.sezeryan-----------2haziran------------------32+4 :hooray:
:nazar:amartis74------------------------*-----------------------erkek--------------------------sezeryan------------------14 haziran-----------------35+2 :hooray:
:nazar:papetlant-------------------------*---------------------ikiz/erkek/kız-----------------------*-------------------------17haziran--------------------*-------:hooray:
:nazar:menekseak----------------------*----------------------erkek-----------------------g.anez.sezeryan-----------19 haziran-----------------38+2 :hooray:.
:nazar:nilayyy----------------------------*-----------------------erkek-----------------------g.anez.sezeryan-----------19haziran------------------37+6 :hooray:
:nazar:neslivicdan-----------------------*----------------------erkek-----------------------------normal--------------------20 haziran-----------------38+4 :hooray:
:nazar:selsin--------------------29 haziran-----------------------erkek---------------------------sezeryan------------------21 haziran-----------------37+3 :hooray:
:nazar:ipegimu---------------------------*-------------------------kız----------------------------epi.normal-----------------23haziran------------------38+6 :hooray:
:nazar:akdas----------------------------*--------------------------kız---------------------------epi.sezeryan---------------23haziran------------------37+5 :hooray:
:nazar:hürrem_s----------------23 haziran--------------------kız-----------------------------sezeryan------------------doğurmuş olması lazım ama hala haber alınamadı
:nazar:dilara80------------------24 haziran--------------------kız---------------------------epi.sezeryan---------------24haziran----------------- 38+5 :hooray:
:nazar:jasmincin----------------------*----------------------------*--------------------------------sezeryan------------------24haziran------------------35+1 :hooray:
:nazar:confuse------------------22haziran----------------------*--------------------------------------*-------------------------------*--------------------------* :hooray:
:nazar:eytekiner-----------------------*-------------------------erkek----------------------------------*-------------------------------*--------------------------* :hooray:
:nazar:sanem--------------------25haziran----------------------*--------------------------------------*------------------------------*----------------------------* :hooray:
:nazar:GAMZE------------------------*--------------------------erkek-----------------------------normal--------------------26haziran------------------38+6 :hooray:
:nazar:nur84---------------------6 temmuz--------------------kız--------------------------------normal--------------------27haziran------------------38+5 :hooray:
:nazar:swethome---------------29haziran--------------------kız-------------------------------sezeryan-----------------29haziran--------------------- -* :hooray:
:nazar:nurr34---------------------5 temmuz--------------------kız--------------------------------normal------------------29 haziran----------------------* :hooray:

hihoyyyt-sıradakiler-hihoyyyt
burcusener-----------------1temmuz-----------------------erkek-------------------------sezeryan
derin--------------------------1 temmuz------------------------kız--------------------------sezeryan
rosem------------------------1 temmuz----------------------erkek------------------------sezeryan
sibel07-----------------------1 temmuz------------------------kız--------------------------sezeryan
yserez------------------------1 temmuz---------------------erkek-------------------------sezeryan
karen81----------------------2 temmuz------------------------kız--------------------------sezeryan
hüzün yılı--------------------6 temmuz-----------------------erkek------------------------sezeryan
nesquk_24-----------------6 temuuz---------------------------*----------------------------sezeryan
beyazmelek----------------7 temmuz-------------------------kız--------------------------sezeryan
zuzuuum------------------- 8 temmuz-------------------------kız--------------------------sezeryan:
nazlıbahar-------------------9 temmuz-----------------------erkek--------------------------normal
çiceks-------------------------9 temmuz----------------------erkek------------------------sezeryan
demet-------------------------10 temmuz-----------------------kız--------------------------sezeryan
annecik_annecik----------12 temmuz-----------------------kız--------------------------sezeryan
cankız__----------------------13 temmuz--------------------erkek--------------------------normal
grübchen----------------------13 temmuz--------------------erkek--------------------------normal
babaylon-----------------------16 temmuz---------------------kız----------------------------normal
grafiti----------------------------17 temmuz---------------------kız---------------------------sezeryan
cgulistan-----------------------17 temmuz-------------------erkek---------------------------normal
huri37----------------------------17 temmuz--------------------kız-----------------------------normal
blue_-----------------------------17 temmuz------------------erkek---------------------------normal
ecetuba84-----------------------18 temmuz------------------kız------------------------------normal
aysenur2009--------------------20 temmuz------------------kız------------------------------normal
demresu-------------------------21temmuz--------------------kız------------------------------normal
sıla_84----------------------------21 temmuz------------------kız------------------------------normal
kibele-------------------------------22 temmuz-----------------kız----------------------------henüz belli degil
kikoleyim--------------------------26 temmuz-----------------kız------------------------------normal

kibeleciğim senin doğum tarihi ne zaman....

canım bizim doğum tarihimiz 19 haziran eklersen sevinirim..

benimde normal olacak inşallah son anda bir terslik olmaz yada kızım gününü geçirmezse.gerçi bugün kızımı 3200 gram duyunca normal doğuma engel olurmu kilosu diyede korkmuyorum değil yani.hayırlısı artık.

canım yaa işin zor gerçekten .. anlamıyor yada hak vermiyor değilim .. huri sana söylenebilecek çoğu şeyi söylemiş zaten ..
ek olarak şunu söyleyeyim , madalyonun bir de öteki yüzü var canım .. biraz empati kurmayı dene eşinle .. 1 dakikalığına da olsa onun yerine koy kendini ve manzaraya onun gözünden bak .. eşsin , baba adayısın ama karnı burnunda eşini yalnız ( annesi yanında da olsa ) bırakıyor , belki de hayatın boyunca yaşayamayacağın bu anlarda ne eşinin yanında olabiliyor , ne ona teselli veriyor ne de kızının minik tekmelerini hissediyorsun .. hep bir şeyler yarım kalmak zorunda .. onların başına bir şey gelse nasıl koşacaksın yardımına , anca Allaha emanet edip bol bol dua etmekten başka yapacağın bir şey yok .. çünkü onların geleceğini garantilemek zorundasın ve bu da bazı fedakarlıkları beraberinde geitriyor malesef .. hal böyleyken ve üzerine tüm günün yorgunluğu , gerginliği , stresi eklenince bazı şeyleri doğru düşünemez oluyor yada unutkan olabiliyorsun .. ama bu senin eşini daha az düşündüğünü , önemsediğini yada sevdiğini mi gösterir .. hayır değil mi canım ..

çok haklısınız eşim içinde çok zor,sağolun kızlar valla sayenizde kendime geldim,napalım buda onun işi ekmek yiyoruz olmasa daha mı iyiydi,doğumda 1-2 saat içinde olmaz ararsam yetişir büyük ihtimalle.sizleri çok seviyorum opuyorumnanaktan

maşallah canım Allah analı babalı büyütsün.

ah canım ya üzüldüm valla ama sarılık birçok bebekte görülebiliyormuş galiba umarım en kısa zamanda atlatırlar.[/QUOTE]

Nurcummm gözün aydın cnmm, hayırlı olsun Şeniz Ne kadar cok acı cekmissinnn :sinifsinif: Ama sonunda kızına kavusmussun ya saglıkla cok sükür, allah uzun ömürler versin kuzusunaaaa, 41 kere masallahh :nazar:

Geçmiş olsun diloşa ve eylülümüze ama cok yakın bi zamanda iyileşip yatagına döncek eylülümüz, dualarımız bebişimizle birlikte :Saruboceq: :sinifsinif:

Yarın ki toplu dogumda yer alan bütün arkadaslara simdiden hayırlı dogumlar diliyorum, insallah siz hic anlamadan bi an once kavusursunuzzz güzel yavrularınıza kaydirigubbakcemile5 Darısı da haftaya carsamba benim basıma tabe kızım 39+0 ı bekleyebilirseee kaydirigubbakcemile3 Sizlerden güzel haberler ve fotojenik pozlar bekliyorusss kızlar, tabe bi de cok cok güsel dogum hikayeleriiii :lepi: a.s.

nurcum gözünaydın meleğin kollarındaymış darısı başımıza.
bende yarın 1 de sezeryana giricem bakalım hayırlısı yavruma kavuşurum inşallah sağlıkla herşeyin yolunda gitmesi dilğiyle.bu arada memleketten kayınvalidemler gelidi.

nur gözun aydın canım allah analı babalı buyutsun darısı basımıza ınsallaha.s.:nazar:

canım sıcaklardan bide kandeğerlerinden nefes darlığı olabiliyo yarın gidince kanınada baktır

[COLOR=

[B]kikoşummm dinlen , uzan o zaman bol bol .. öyle deme , az kaldı yine bak 36. haftan bitmiş bile .. inşallah en hayırlı ne zamanssa o zaman alırsın mis kokulunu kucağına ...

haklısın canım nezaman geleceği meçul bunların inşllh hepimiz vaktinde kucaklarız bebişlerimizi

ya sizin heycanınız benide heycanlandırıyo hepiniz kavuşacaksınız ben daha listenin sonundayım

inşallah güzel haberlerle dönersiniz canım

ne yani sen şimdi bizi kıskandırmayamı çalışıyon uyuyom diye gelmiyeyim oralara hııııııı

negüzel bi rüya son günlerde hep kötü rüyalar görülür seninki tam tersi olmuş negüzel bi nebze rahatlamışsındırda

ya aslında bende kızımda hep prima kullandım çok memnundum bir kere molfix aldım ve inanın hep pişik oldu kızım bide bence primayla sabaha kadarda kalsa bez bişe olmuyodu ama molfixte işer işemez değişmen gerekiyodu
aslında herkesin görüşü farklı çünkü bizim gibi bebişlerinde ciltlerifarlı kimine iyi kimine kötü geliyo
aldığımız bezler ömürlük dğil deneyin hangisi uyumlu gelirse onu kullanın artık

oh maşallah gözün aydın canım

sanada geçmiş olsun canım hem ağrılarına hemde dünkü tokuşmanıza
benimde nts de herşey normal çıktı ama ağrılar çoğaldı bende şaşkınım valla

[bu arada oğluşunda hakkaten yakışıklı kızım az daha büyük olaydı takardım bende peşine hehe

ne kaa güzel bi rüyaymışşşş , ay ben uzun zamandır görmüyorum rüyamda ne doğurduğumu ne oğluşumu .. keşke ben de görsemmmmmmm :asigim:

uykusunu alınca insan pamuk gibi oluyor değil mi kaydirigubbakcemile5

hayırlı olsun canım yaaa
kıss daha geçenlerde sen değil miydin acaba biz ne zaman doğurcass diye hayıflanan ??
bak kızçen gelivermiş daha fazla bekletmeden seni .. Allah analı-babalı büyütmeyi nasip etsin size ....

haklısın canım yaaa , kız evlat başka oluyor , anneye can yoldaşı bi nevi ..
Allahım Allahımmmmm , bak sen şu kızlaraaaa yağuşuklu oğlumuzu bi türlü rahat bırakmıyorlar hemiiiiiiiiii kaydirigubbakcemile3

belki gaz sancısıdır canım o da fena oluyor yaaa .. ben onun için 10 mg buscopan kullanıyorum arada bir ...

hadi aaafiyet olsun size .. benim de az önce kocişim geldi , öğle yemeğimi getirdi canım benimmmmm :asigim: .. benim ara öğün vaktim olduğu için o yedi ben de süt içtim ... annem cuma akşamından beri kendi evinde , memleketten misafirler gelmişti buraya yemin törenine , mecburen gitmek zorunda kaldı , belki bu akşam alacak eşim annemi evden ..

nur34 te bebegını kucagına almıs.ALLAH analı babalı buyutmeyı nasıp etsın ıns.
masalalh kuzusuna.
sırası gelen gıdıyor.ayy cok heyecanlı.delikafadulden

gözünaydın canım.allah analı babalı büyütsün.kızının fotosunu bekliyoruz en kısa zamanda.bak benimde oğlum erken gelmeseydi.bende 29 haziranda sezeryan olucaktım.aynı gün doğum yapmış olucaktık.doktorumda girmiş olucaktı doğumuma en çokda ona üzüldüm

ayyyy gozunaydın nurcuuum..cook sevndm..Allah analı babalı ve sgalıklı omurler versin prensesine.kilo boy nasıl prensesimizin?.nasıl oldu b anda suyun mu geldi tatlım?

canım gözün aydın sen de kavuştun meleğinehihoyyyt...Allah anneli babalı büyütsün...demek çok çektin canım üzüldüm niye epidural yaptırmadılar sanki.:eek:lmaz:..ben de normal düşünüyorum..benim doğum yapacağım klinikte epidural yaptırıyorlar bakalım hayırlısı...

ayyyyyyy nurcummmm sessiz sedasız doğurdun heeeedelikafadulden

canım benim gözün aydınnnŞeniz

oyy kıyamam canım benim yaaaa:teselli:

ama prensesi kollarına alınca unutmuşsundur acılarını:asigim:

sağlıklı uzun ömürleri olsun analı babalı büyüsün prensesin canım:nazar:Şeniz:nazar:

kaç kilo şimdi nasıl emebiliyor mu ayy anlatsanaaaadelikafadulden

bende diyorum karen sessizce gittiiiii
5b0870b1967e6259024ef5810099b0b1.gif

kızlar hepinize tek tek teşekkür ederim . kusura bakmayın kızım çok ağlıyo tek tek cvp veremedim . normal doğum evet zo kızlar ama bebeğin çıktıktan sonra herşey bitiyo acı sızı kalmıyo sadece dikişler birazcık acıyo ....

herkese iyi geceler. ben sadece bebeğimi kucağıma almadan son bir kez daha sizlere yazmak istedim. yarın benim gibi doğum yapacak tüm annelere iyi dileklerimi yazmak istedim. hepimiz meleklerimizi sorunsuz kucağımıza alacağız.

X