2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

***************************2009 TEMMUZ ANNELERİ MUHTEMEL DOGUM TARİHLERİ LİSTESİ************************

ANNE ADI---------------------------M.D.TARİHİ-----------CİNSİYET--------------------D.ŞEKLİ--------------- D.TARİHİ-----------DOGUM HAFTASI

adenzar-------------------------*-------------------------kız------------------------------normal----------------------13mayıs---------------------29+6 :hooray:
comebaby-----------------------*-----------------------ikiz/kız---------------------g.anez.sezeryan-----------2haziran------------------32+4 :hooray:
amartis74------------------------*-----------------------erkek--------------------------sezeryan------------------14 haziran-----------------35+2 :hooray:
papetlant-------------------------*---------------------ikiz/erkek/kız-----------------------*-------------------------17haziran--------------------*-------:hooray:
menekseak----------------------*----------------------erkek-----------------------g.anez.sezeryan-----------19 haziran-----------------38+2 :hooray:.
nilayyy----------------------------*-----------------------erkek-----------------------g.anez.sezeryan-----------19haziran------------------37+6 :hooray:
neslivicdan-----------------------*----------------------erkek-----------------------------normal--------------------20 haziran-----------------38+4 :hooray:
selsin--------------------29 haziran-----------------------erkek---------------------------sezeryan------------------21 haziran-----------------37+3 :hooray:
ipegimu---------------------------*-------------------------kız----------------------------epi.normal-----------------23haziran------------------38+6 :hooray:
akdas----------------------------*--------------------------kız---------------------------epi.sezeryan---------------23haziran------------------37+5 :hooray:
hürrem_s----------------23 haziran--------------------kız-----------------------------sezeryan------------------doğurmuş olması lazım ama hala haber alınamadı
dilara80------------------24 haziran--------------------kız---------------------------epi.sezeryan---------------24haziran----------------- 38+5 :hooray:
jasmincin----------------------*----------------------------*--------------------------------sezeryan------------------24haziran------------------35+1 :hooray:
confuse------------------22haziran----------------------*--------------------------------------*-------------------------------*--------------------------* :hooray:
eytekiner-----------------------*-------------------------erkek----------------------------------*-------------------------------*--------------------------* :hooray:
sanem--------------------25haziran----------------------*--------------------------------------*------------------------------*----------------------------* :hooray:
GAMZE------------------------*--------------------------erkek-----------------------------normal--------------------26haziran------------------38+6 :hooray:
nur84---------------------6 temmuz--------------------kız--------------------------------normal--------------------27haziran------------------38+5 :hooray:
swethome---------------29haziran--------------------kız-------------------------------sezeryan-----------------29haziran--------------------- -* :hooray:
nurr34---------------------5 temmuz--------------------kız--------------------------------normal------------------29 haziran----------------------* :hooray:

hihoyyyt-sıradakiler-hihoyyyt
burcusener-----------------1temmuz-----------------------erkek-------------------------sezeryan
derin--------------------------1 temmuz------------------------kız--------------------------sezeryan
rosem------------------------1 temmuz----------------------erkek------------------------sezeryan
sibel07-----------------------1 temmuz------------------------kız--------------------------sezeryan
yserez------------------------1 temmuz---------------------erkek-------------------------sezeryan
karen81----------------------2 temmuz------------------------kız--------------------------sezeryan
hüzün yılı--------------------6 temmuz-----------------------erkek------------------------sezeryan
nesquk_24-----------------6 temuuz---------------------------*----------------------------sezeryan
beyazmelek----------------7 temmuz-------------------------kız--------------------------sezeryan
zuzuuum------------------- 8 temmuz-------------------------kız--------------------------sezeryan:
nazlıbahar-------------------9 temmuz-----------------------erkek--------------------------normal
çiceks-------------------------9 temmuz----------------------erkek------------------------sezeryan
demet-------------------------10 temmuz-----------------------kız--------------------------sezeryan
annecik_annecik----------12 temmuz-----------------------kız--------------------------sezeryan
cankız__----------------------13 temmuz--------------------erkek--------------------------normal
grübchen----------------------13 temmuz--------------------erkek--------------------------normal
babaylon-----------------------16 temmuz---------------------kız----------------------------normal
grafiti----------------------------17 temmuz---------------------kız---------------------------sezeryan
cgulistan-----------------------17 temmuz-------------------erkek---------------------------normal
huri37----------------------------17 temmuz--------------------kız-----------------------------normal
blue_-----------------------------17 temmuz------------------erkek---------------------------normal
ecetuba84-----------------------18 temmuz------------------kız------------------------------normal
aysenur2009--------------------20 temmuz------------------kız------------------------------normal
demresu-------------------------21temmuz--------------------kız------------------------------normal
sıla_84----------------------------21 temmuz------------------kız------------------------------normal
kibele-------------------------------22 temmuz-----------------kız----------------------------henüz belli degil
kikoleyim--------------------------26 temmuz-----------------kız------------------------------normal

kibeleciğim senin doğum tarihi ne zaman....

Dilaracim cok gecmis olsun, yeni ohrendim konuyu. Neyse minik kizimiz saglikla eve cikmis ya artik onemli olan bu. Cok cok gecmis olsun canim.

sağol tatlım teşekkür ederimmopuyorumnanaktan

tatlım 2 gün hastanedeydim herkes bişeyler söylüyoo kiminin göğüs ucu yok ama bebek emiyo bu bebeğin emme kabileyitine bağlı benim göğüs ucum yok ama uğraşa uğraşa aldı çok şükür çünkü mama verdik ilk bi kaç gün mamayı pek sevmedii o yüzden göğüs ucumu tercih etti sanırım mecbur kalınca alıyorlar ama biraz yorucu sakın pes etme ağlasada zırlasada daya memeni ağzınaa sakın pes etmee

dilaracım gecmıs olsun canım eylul bebegımız bırazcık sarılık ıolmus.
sen epidural olmustun amelıyathaneye gırınce cok heyecan oluyor mu canım?

rosem cnm yarın bebeğine kavusuyormuşşun. sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın inşallah cnm:teselli:darısı başımıza artık

canım bizim doğum tarihimiz 19 haziran eklersen sevinirim..

çok haklısınız eşim içinde çok zor,sağolun kızlar valla sayenizde kendime geldim,napalım buda onun işi ekmek yiyoruz olmasa daha mı iyiydi,doğumda 1-2 saat içinde olmaz ararsam yetişir büyük ihtimalle.sizleri çok seviyorum opuyorumnanaktan

maşallah canım Allah analı babalı büyütsün.

ah canım ya üzüldüm valla ama sarılık birçok bebekte görülebiliyormuş galiba umarım en kısa zamanda atlatırlar.[/QUOTE]

nur gözun aydın canım allah analı babalı buyutsun darısı basımıza ınsallaha.s.

kızlar hepinize tek tek teşekkür ederim . kusura bakmayın kızım çok ağlıyo tek tek cvp veremedim . normal doğum evet zo kızlar ama bebeğin çıktıktan sonra herşey bitiyo acı sızı kalmıyo sadece dikişler birazcık acıyo ....

herkese iyi geceler. ben sadece bebeğimi kucağıma almadan son bir kez daha sizlere yazmak istedim. yarın benim gibi doğum yapacak tüm annelere iyi dileklerimi yazmak istedim. hepimiz meleklerimizi sorunsuz kucağımıza alacağız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…