2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

bende dr dan geldim..kızım 3250 gr ve 50 cm olmuş.3500 olabilir dedi dr..hersey nnormalmiş ve artık kafasuını kanala dayamaya calısıomus:) ve babaya benzio bence dedi dr..eşimde cok heyecanlıydı..inanılmaz b duygu ..Allahım onu kucagıma alınca nası olcak acaba..saglık versin rabbim hepimize inş.ve artık safak 2...

ay canımmmmmmmm çok geçmiş olsun yaaaaaaaaaaaaaa :teselli:
Allah korumuşşşşşş :Saruboceq:
yalnız o tata konusu benim de hiç hoşuma gitmediiiii
ama zaten 38. haftada (37+0 - 37+6) mekonyum denen o tata oluşuyormuş , sen hafta olarak kaçıncı haftadasın ..
bundan sonra sakın haaaaaaaaaa aklına kötü şeyler getireyim deme , stres yok , gerekirse şu sezoş tarihini yeniden bi değerlendirin dr.la .. bilmiyorum , benim başıma gelseydi böyle birşey sanırım böyle yapar hatta hemen ertesi güne bile düşünebilirdim sezoşumu ...
inşallah iyi olacak çilek kız , amman hemeh yediği içtiğini de tataya çevirmiş aceleci böcük :ecrin_bebek:

kızlar duşumu aldım süt arttırıcı çayımı içtim doktorum 1-2 gün önceden gögüse masaj yapın sütünz gelsin diyodu onuda yaptım sütüm geliyo bakalım hayırlısı hep böle olur inşallah

karenimmmmmmmmmmmmmmmmmm Şeniz
maşallah teyzesinin gülüneeeeeeeeeee
koca kız olmuş , sen bunu yarın okula yazdır kaydirigubbakcemile3
ay inşallah yarın biz de böyle güzel haberlerle döneriz kontrolümüzden :Saruboceq:

maşallah serramızaaaaŞeniz

az kaldı hayırlısıyla karencim sabırrrrrr:lepi:

kokusunu duyduğunda dünya eski dünya olmayacak:asigim:

hep hayatında varmış gibi:asigim:

ben çıkıyorum herkese iyi akşamlar

göğüse yapılan masajın bi tekniği varmı yoksa standart meme uçlarını avucunuzun içine alıp dairesel hareketler mi yapıyoruz???

starımmm canımmm coook tesekkur ederiz .opuyorumnanaktanevet okul bakalım deil mi şimdiden bu sıpalara:)))buyuduler artık..

.yarın guzel habeler getir bizim minik rodeocu arasımızdan:)umarım tum melekler yardımcınız olur kuzucugunla ben artık riskinn olmadıgını dusunuorum inş.az kaldı tatlım azcık daha sabır inş.:Saruboceq:

yav bu kız vallaha çıkmaya çalışıyor...ay yok böyle bişey ya içerden bi vuruyor aşağıya resmen vajinamdan fırlayacak gibi...ay keseyimi patlatmaya çalışıyor acaba....paso oraya çalışıyor ya ...bu arada ben hep bebek sol tarafımda diyordum ya sebebini öğrendim kızlar....sağ tarafımda plesenta varmış o yüzden...sol tarafım belime kadar çatladı ...

tesekkur ederim demetimmm..opuyorumnanaktanaz kaldı evet mis gb kokusunu duymak için sabırsızlanıorum artık..

inş hepimiz sag salim cıkarız su dogumlardan bebişlerimizle birlikte..

hakkımızda hayırlısı ya ..hepimiz güzel doğumlar yaşarız umarım doğuranlarımızda allaha şükür bir problem olmadı pıtır pıtır doğurup hemen geliveriyorlar çok hoşuma gidiyor allah nazardan saklasın ipeğumda öyküsünü yazmış kızlar....

şekercimmmm ben mustelanınkini aldım , onun da öyle bir özelliği varmış , yıkaman gerekmiyor .. gaydin bahsediyordu bi kremden natural nipple butter gibi bi şeydi , istersen netten araştır bi yerimseniben

evet bu arada doguran ve oykusunu yazan annelere hikayelerini sonunda bizimle paylaştıkları için tesekkür ederiz..

sağol tatlımmm benimmmm Şeniz
inşallah , dr. kilosu için şöyle 2200 desin canımı yesin sırnaşık şey

ay deli kızın derdine bak .. bi arada benim oğluşum zorluyordu vajene doğru baskı yaparak , ödüm kopuyordu valla .. çatlak deyince almış yürümüşler benimkilerde neredeyse tee göbek deliğime kaaa kafamçokkarıştı

bi canım sıkılıyo bi canım sıkılıyo bi daha canım sıkılıyo...ben bi bıcı bıcı yapayım sularım geldim mis gibi köpürtiyim kendümüüüü....görüşürüzz 15 dakkaya

kızlar benm doğuma 2 gün kaldı evhamlar iyice bastı acaba sağlıklı olcakmı nasıl olcak nasıl bakcam özelliklede sağlıklı olucakmı sorusu beynmi yiyooo of sizde benm gibimzsnz yoksa benmi abartyo:umursamaz:rm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…