2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

ney dinliyorum bi yandan araya ezan koymuslar can sesi duymaktan ezan sesini ozler olmusum buralarda offf bu yil da gelemiyorum istanbuluma efkarlandim cok senağlama

sılacım desene kaderlerimiz benzeşiyo :sinifsinif:geçen yıl benim koçişte bütte geçseydi bu yıl agustosa askerdi şimdi verdi sınavı ve kasım yada aralıkta asker bebiş 4 aylık felan olcak saglıkla vatan borcunu ödeyip gelsinler güzelim üzme kendini sabır allahtan:Saruboceq::Saruboceq:
evet canım önemli bişi tabii..yalnız olmak beni üzecek amaa napalım kader iştee...
canim cok guzel bir haber. darisi basima insallah.
sagolasın canımm.. darısı başına inş..
canım yaaa , belli mi olur , bir gün siz de gelirsiniz buraya , hele şarkınız bitsin , neden olmasın :sm_confused:

ya o kısmı benim de içimi bulandırmadı desem yalan olur .. bunca insan meak etmiş i uğraşmış didinmiş , iyi bir haber almak için , dönüp bi evet emel iyi oğlumuz iyi , teşekkürler demelilerdi .. neyse vardır kendilerince bir bildikleri :sm_confused::1closedeyes:

fitil yapmamı bekliyormuş keratam sinsi sinsi :roflol:
hemmen başladı oyunlarına deli danam delikafadulden

inşallah yarayacak canım günü geldiğinde ...sağol paylaşımın için Şeniz

bende öyle şakır şakır gelmedi , bazen kaşınıyor gibi oluyor uçları bakınca minnnnnnacık saydamımsı bir damlayı görüyorum hemen .. yada göğüs uçlarının içleri kıtır kıtır sarımsı oluyor , sanırım bir damla da olsa gelen o pütürcüklerin arasında kuruyup kalınca öyle oluyor ..
ben hem göğüs ucu çıkarıcı ( tirle diyorlarmış buna ) hem de manuel göğüs pompası aldım .. şimdilik bunlarla idare edicem eğer iş görmezse ileriki zamanlar için hem pilli-elektrikli hemde manuel özelliği bir arada olan pompalar varmış , ondan alıcam sanırım :uhm:

ay hadi yaaa , şimdiden Allah kavuştursun .. belki izin verirler komutanları , inşallah yaaaa :Saruboceq:
güle güle gitsin ve hayırlısıyla sağ salim dönsün evinize ...

rica ederim canım ...
inşallah bebiş de dönmüştür tam süper olur bu kez ve tam kutlamalık olur aynı zamandaaa delikafadulden
hazırlıklarını yaparken yorulmamaya dikkat et tatlım yerimseniben
ya öle bi şansımız olmayacak sanırım canım.. 21 gunde ne izni verecekler kii
selam kızlarr

bugün lavaboda elimi yıkadım sanırım hızla dönmüşüm çamaşır makinasının köşesi nasıl battı karnımaamafoldumben ama öyle böyle değil anında kıpkırmızı oldu ve çok fazla acıdımafoldumben
bi 5 dk kızımda ses hareket yok annemle kızkardeşim bendeydi kardeşim abla hemen doktora git dedi zaten bende evhamlıyım eşimi aradım hemen
aramış doktoru hemen hazırlan dedi
gittik bekletmeden aldı bizi sağolsun
çok şükür ki kızım iyiydi zaten yoldayken başladı hareketlere oynamaya:Saruboceq:
yalnız bağırsaklarında tata varmış teyzeleri inşallah yapmaz dedi doktor
nst ye bağlandım herşey çok iyi çıktı hiçbi sorun çıkmadı
o tata işine canım sıkıldı şimdi sık sık gidicez inşallah kızım yapmaz tatasını:gitme:

geçmiş olsun canım aman dikkat et kendinee.. o tata konusunu da kafana takma iyi düşün ki iyi olsun.. hiç bişicik olmayacak inş.

37 haftalık hamileyim,bana hiç doğum yapacakmışım gibi gelmiyo ya,şafak sayamayıncamıdır nedir,normal doğumu beklemek çok garip bişeymiş

slm güzel anneler ben bayadır yoktum 3haftadır hiç yazmıyodum
cuma benimde tosunum dünyaya geldi teyzeleri
fırsat bulursam doğum hikayesinide yazıcam
normal doğum yaptım ve çok iyi geçti ikimizinde bi promlemimiz yok çok şükür
darısı tün anne adaylarının başına
kızlar okadar güzel bi duyguki anlatamam
2 dk yanından zor ayrılıyorum bakmaya kıyamıyo insan

gamzeeeeedelikafadulden suppper GOZUNAYDIN ....Allah analı babalı buyutsun tatlım dogum bilgilerini ver kuzucugunn da listeye eklielim senide..

ya kızlar bu aksam cıkıcam su silikon meme ucu alıcam hangisi iyidir tavsiye istioruıuumm acilll :KK43:
aventinkini al canım yada chicco nunkini bu iki marka zaten en iyileri tavsiyelerde bu iki marka üzerine biraz pahalı o yüzden ben şimdi almadım ama araştırdım eğer lazım olursa liste yaptım hastane çantama iğne ile iliştirdim lazım olursa o markalardan alsın eşim diye...şimdi hepsine bir yüklenemiyorum ama lazım olursa en iyisi olsun istiyorum...oda avent-chicco....elimizde patlamasın bakarsın foşur doşur sütümüz gelir :lepi:

kızlar benm doğuma 2 gün kaldı evhamlar iyice bastı acaba sağlıklı olcakmı nasıl olcak nasıl bakcam özelliklede sağlıklı olucakmı sorusu beynmi yiyooo of sizde benm gibimzsnz yoksa benmi abartyo:umursamaz:rm
hepimiz öyleyiz tatlım,ben çok iyi bildiğim şeyleri 10 kere okuduğum şeyleri günü gelince hiç bilmiyormuş gibi oluyorum...ben 37-38 haftaları kaç kere okudum neler oluyor falan diye ama şimdi sanki ilk okumuş gibiyim....ama panik yok biz bilinçli anneyiz ve bizim bir sürü kız kardeşimiz var burdan hemen bize yardım elini uzatırlar öyle değil mii?opuyorumnanaktan

37 haftalık hamileyim,bana hiç doğum yapacakmışım gibi gelmiyo ya,şafak sayamayıncamıdır nedir,normal doğumu beklemek çok garip bişeymiş

yafruuuu aynen bende öyle canim bu aralar herkeşi öpesim var ısırasım var içim içime sdığmıyor popoş sığsa parka gidip salıncak binicem kuş gibiyim uçuyorum sevinçten gözlerim hep dolu dolu ağlamak istiyorum neyden kimden çekniyosam ağlayamıyorum çok mutluyum çok çok heyecanlı çok sevinçliyim düşünüyorum en fazla 40 haftası bile tam dolmuş olsa 18 günüm var bunu düşünmek bile gözlerimin yanmasına sebep oluyor...aşkıma kavuşmama çok az kaldııı....hiç bir şey beni üzemezzzzz

gözün aydın canım ..maşallah oğluşuna...senin de kucağın doldu..darısı bizlerin başına...
selam kızlarr

bugün lavaboda elimi yıkadım sanırım hızla dönmüşüm çamaşır makinasının köşesi nasıl battı karnımaamafoldumben ama öyle böyle değil anında kıpkırmızı oldu ve çok fazla acıdımafoldumben
bi 5 dk kızımda ses hareket yok annemle kızkardeşim bendeydi kardeşim abla hemen doktora git dedi zaten bende evhamlıyım eşimi aradım hemen
çok şükür ki kızım iyiydi zaten yoldayken başladı hareketlere oynamaya:Saruboceq:
o tata işine canım sıkıldı şimdi sık sık gidicez inşallah kızım yapmaz tatasını:gitme:
ahhh canım benim ya terslik işte...çook geçmiş olsun...bağırsakların da demek tata var bak sen çileğe...hemen de sindirmiş yediklerini..doğuma kadar tutsun bari tatasını...sen gönlünü ferah tut tatlım her şey girer yoluna...

***************************2009 TEMMUZ ANNELERı MUHTEMEL DOGUM TARıHLERı LıSTESı************************

ANNE ADI---------------------------M.D.TARıHı-----------CıNSıYET--------------------D.ŞEKLı--------------- D.TARıHı-----------DOGUM HAFTASI

:nazar:adenzar-------------------------*-------------------------kız------------------------------normal----------------------13mayıs---------------------29+6 :hooray:
:nazar:comebaby-----------------------*-----------------------ikiz/kız---------------------g.anez.sezeryan-----------2haziran------------------32+4 :hooray:
:nazar:amartis74------------------------*-----------------------erkek--------------------------sezeryan------------------14 haziran-----------------35+2 :hooray:
:nazar:papetlant-------------------------*---------------------ikiz/erkek/kız-----------------------*-------------------------17haziran--------------------*-------:hooray:
:nazar:menekseak----------------------*----------------------erkek-----------------------g.anez.sezeryan-----------19 haziran-----------------38+2 :hooray:.
:nazar:nilayyy----------------------------*-----------------------erkek-----------------------g.anez.sezeryan-----------19haziran------------------37+6 :hooray:
:nazar:neslivicdan-----------------------*----------------------erkek-----------------------------normal--------------------20 haziran-----------------38+4 :hooray:
:nazar:selsin------------------------------*-----------------------erkek---------------------------sezeryan------------------21 haziran-----------------37+3 :hooray:
:nazar:ipegimu---------------------------*-------------------------kız----------------------------epi.normal-----------------23haziran------------------38+6 :hooray:
:nazar:akdas----------------------------*--------------------------kız---------------------------epi.sezeryan---------------23haziran------------------37+5 :hooray:
:nazar:hürrem_s----------------23 haziran--------------------kız-----------------------------sezeryan------------------doğurmuş olması lazım ama hala haber alınamadı
:nazar:dilara80------------------24 haziran--------------------kız---------------------------epi.sezeryan---------------24haziran----------------- 38+5 :hooray:
:nazar:jasmincin----------------------*----------------------------*--------------------------------sezeryan------------------24haziran------------------35+1 :hooray:
:nazar:confuse------------------22haziran----------------------*--------------------------------------*-------------------------------*--------------------------* :hooray:
:nazar:eytekiner-----------------------*-------------------------erkek----------------------------------*-------------------------------*--------------------------* :hooray:
:nazar:sanem--------------------25haziran----------------------*--------------------------------------*------------------------------*----------------------------* :hooray:
:nazar:GAMZE------------------------*--------------------------erkek-----------------------------normal--------------------26haziran------------------38+6 :hooray:
:nazar:nur84---------------------6 temmuz--------------------kız--------------------------------normal--------------------27haziran------------------38+5 :hooray:
:nazar:swethome---------------29haziran--------------------kız-------------------------------sezeryan-----------------29haziran--------------------- -* :hooray:

hihoyyyt-sıradakiler-hihoyyyt
burcusener-----------------1temmuz--------------------erkek------------------------------sezeryan
derin--------------------------1 temmuz-------------------kız-----------------------------sezeryan
rosem------------------------1 temmuz------------------erkek----------------------------sezeryan
sibel07-----------------------1 temmuz------------------kız-------------------------------sezeryan
yserez------------------------1 temmuz----------------erkek------------------------------sezeryan
karen81----------------------2 temmuz-------------------kız-------------------------------sezeryan
nurr34-------------------------5 temmuz------------------kız--------------------------------normal
nesquk_24-----------------6 temuuz-----------------------*-------------------------------sezeryan
zuzuuum------------------- 8 temmuz-------------------kız----------------------------sezeryan:
hüzün yılı---------------6-7-8 temmuz dan biri---------erkek--------------------------sezeryan
beyazmelek----------------------7 temmuz----------------kız------------------------------sezeryan
nazlıbahar------------------------9 temmuz---------------erkek---------------------------normal
çiceks------------------------------9 temmuz-------------erkek-------------------------sezeryan
demet-----------------------------10 temmuz-----------------kız--------------------------sezeryan
annecik_annecik----------12 temmuz---------------------kız-------------------------sezeryan
cankız__------------------------13 temmuz----------------erkek--------------------------normal
grübchen-----------------------13 temmuz-----------------erkek--------------------------normal
babaylon---------------------------16 temmuz----------------kız---------------------------normal
cgulistan--------------------------17 temmuz---------------erkek-------------------------normal
huri37------------------------------17 temmuz-----------------kız---------------------------normal
blue_-------------------------------17 temmuz----------------erkek------------------------normal
aysenur2009--------------------20 temmuz------------------kız----------------------------normal
demresu-------------------------21temmuz--------------------kız---------------------------normal
sıla_84----------------------------21 temmuz------------------kız----------------------------normal
kibele-------------------------------22 temmuz------------------kız-----------------------------henüz belli degil
kikoleyim--------------------------26 temmuz------------------kız----------------------normal

gamzeciğim allah analı babalı büyütsün hayırlı olsun canım...

aventinkini al canım yada chicco nunkini bu iki marka zaten en iyileri tavsiyelerde bu iki marka üzerine biraz pahalı o yüzden ben şimdi almadım ama araştırdım eğer lazım olursa liste yaptım hastane çantama iğne ile iliştirdim lazım olursa o markalardan alsın eşim diye...şimdi hepsine bir yüklenemiyorum ama lazım olursa en iyisi olsun istiyorum...oda avent-chicco....elimizde patlamasın bakarsın foşur doşur sütümüz gelir :lepi:

sagol tatlım avent de chicco da iyi markalar ..bakalım bende bu aksam alıcam inş.fiyatlarınada b bakiim ama inş bu baslıklara gerek kalmaz yara olmas goguslerimiz..:KK43:

ayu bana bişiyler oluyor...ağızım hiç durmuyor ya ha bire yiyiyorum ne bulursam yiyiyorum yaaaa....abur cubur doldu miğdemmm

kızlar 5 dakkada bir sancı değilde 3 dakkada bir çişim geliyo bişey olmaz dimi kafamçokkarıştızemuszemusopuyorumnanaktankaydirigubbakcemile3delikafadulden

sabahtan beri hastanede helak olduk vallahi güzel haberlerle döndük dr muzdan zemuszemus kağanımız 2 400gr olmuş minik kuşumu dr esnerken ve su içerken yakaladı harika bişeydi kızlar hayatı orda durdurup saatlerce seyrede bilirdim o güzelligi nst dopler derken bayya vakit geçmiş şükür sancı felanda yok rabbim saglıkla tamamlamayı nasip etsin hepimize :Saruboceq:

Masallah Kağanına cnmmm :nazar:

selam kızlarr

Offf dimetimmm ya artık ani hareket yok kuzucukkkk :eek:lmaz: Tata konusunu da dert etme zaten bu haftalarda birikmeye baslamıyo mu bu ilk tata bence çilek bunu bilcek kadar büyüdü artık annesi merak etme sennn sinirini de bozma tımammmııı :eek:lmaz: Şeniz

bende dr dan geldim..kızım 3250 gr ve 50 cm olmuş.3500 olabilir dedi dr..hersey nnormalmiş ve artık kafasuını kanala dayamaya calısıomus:) ve babaya benzio bence dedi dr..eşimde cok heyecanlıydı..inanılmaz b duygu ..Allahım onu kucagıma alınca nası olcak acaba..saglık versin rabbim hepimize inş.ve artık safak 2...

Oyyy masallah serrrayaaa, o da lahana bebek olcak demekki yirm ben onuuu cokacimcoook Allahım hayırlı dogumlar nasip etsinnn karencimmmm hepimizeee :sinifsinif: Ay cok duyguluuu heycannlııı delikafadulden

Gamzecim her baslıga yazıyorum ama bastan bastann gözün aydınn, allah uzun ömürler versinnn tosununa, saglıkla büyüsünnn minikcannnn :sm_cool:

X