2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

selam kızlar çok sancım war of of opuyorumnanaktan

selam canımmmmm , geçmiş olsunnnn a.s.
sana ne diiicem , dr. ve hastane tavsiyeleriniz bölümüne kent hast.den orçun beyi yazmışsın ya , merak ettim detaylı usg için felan mı gelmiştin o hastaneye .. bana 5 dak. mesafede orası ve kısmetse doğumu orada düşünüyorum .. ist.daki dr.um bi aksilik olur da gelemezse , burdaki dr.umun da çınarlıyla anlaşması varmış ve gelemem vs. derse ben mecburen oradaki dr.lardan birine yaptırcam sezoşumu ve onun için de son dakika gelen hastayı almıyorlarmış . ben gebeliğimin ilk haftalarında oradaki tunç beye gitmiştim , pek iyi bulmamıştım onu , en ufak bi şeyde bana " sana tüp bebeği uygulayan dr.una sor bakalım ne diyecek ona göre hareket edelim " diyordu , kullandığım ilaç-iğneleri söylediğimde bilmiyordu netten bakıp i,nceliyordu ilaçları felan .. o yüzden emin olmak istedim , bu orçun bey gerçekten dalında iyi bir dr değil mi :uhm:

sllllllllllllllllllllllllllllllllmmmmmmmmmmmmmm güzellerr nasılsınızzzzzzzzzzz
canım bilgilerini aldım mı bilmiyorum ama kaybetmiş olabilirim söylede senide listeye ekleyelim cicim...

selam kızlar çok sancım war of of opuyorumnanaktan
valla idare edicez canım sabahtan beri miğdemden ölüyordum çok yemişim o düzeldi belime vurdu eşim biraz ovdu azcıkta uyudum düzeldim...gece bi ara eşim vantilatörün fişini çekmiş bir bağırarak uyandım ki kendime şaştım resmen nefes alamıyorum sandım fişi bir takışı var görmelisinz lülülülülülühihoyyyt ama az kaldı çok az kaldı kuzucuklarımıza

canım bilgilerini aldım mı bilmiyorum ama kaybetmiş olabilirim söylede senide listeye ekleyelim cicim...

güzelim benim agustos 4 görünüyor dr daha bi bilgi vermedi kuzu ne zaman gelirse artık

valla idare edicez canım sabahtan beri miğdemden ölüyordum çok yemişim o düzeldi belime vurdu eşim biraz ovdu azcıkta uyudum düzeldim...gece bi ara eşim vantilatörün fişini çekmiş bir bağırarak uyandım ki kendime şaştım resmen nefes alamıyorum sandım fişi bir takışı var görmelisinz lülülülülülühihoyyyt ama az kaldı çok az kaldı kuzucuklarımıza

:roflol::roflol::roflol:

sabahtan beri hastanede helak olduk vallahi güzel haberlerle döndük dr muzdan zemuszemus kağanımız 2 400gr olmuş minik kuşumu dr esnerken ve su içerken yakaladı harika bişeydi kızlar hayatı orda durdurup saatlerce seyrede bilirdim o güzelligi nst dopler derken bayya vakit geçmiş şükür sancı felanda yok rabbim saglıkla tamamlamayı nasip etsin hepimize :Saruboceq:

ayyyy ne güsellllllllllllllllllllllll :asigim:
maşallah Kağan paşamaaaaaaaa :nazar: :nazar: :nazar:
sancınız da yokmuş , şükürler olsunnnnnnnnn :Saruboceq:
daha ne olsun dimiiiii

hoşbulduk canımmmmmmmm:1hug:nasılsın

sıcakkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk -tatlicadiarzu-
oğluşumu hıçkırık tuttu bi yandan , biyandan sağdan sağdan ayaklarıyla bi şeyler yapıyor kaburgamı zorluyor maymunummmmm :asigim: , arada karnım sertleşiyor , kasılma yaşıyorum galiba kafamçokkarıştı iyiyiz ama ana-oğul bugün çok şükür :Saruboceq:
zaten akşamları oluyor ne oluyyorsa , başkalaşım geçiriyoruz sanırım .. o daha bir hareketlleniyor yada kasılmalarımızın şiddeti artıyor , karnım tepe tepe olup şişiyor ve çoookkk geriliyor , bu böyle bir kaç saat sürüyor .. ayaklarımın şişliği artıyor ve resmen morarıyor , uyku durumumuz malum , o yüzden gündüzleri çok seviyoruz bisssssssssss zemuszemus
yarın da bizim kontrolümüz var , bakalım paşa oğlum nasılmış , büyümüş mü :asigim:

selam canımmmmm , geçmiş olsunnnn a.s.
sana ne diiicem , dr. ve hastane tavsiyeleriniz bölümüne kent hast.den orçun beyi yazmışsın ya , merak ettim detaylı usg için felan mı gelmiştin o hastaneye .. bana 5 dak. mesafede orası ve kısmetse doğumu orada düşünüyorum .. ist.daki dr.um bi aksilik olur da gelemezse , burdaki dr.umun da çınarlıyla anlaşması varmış ve gelemem vs. derse ben mecburen oradaki dr.lardan birine yaptırcam sezoşumu ve onun için de son dakika gelen hastayı almıyorlarmış . ben gebeliğimin ilk haftalarında oradaki tunç beye gitmiştim , pek iyi bulmamıştım onu , en ufak bi şeyde bana " sana tüp bebeği uygulayan dr.una sor bakalım ne diyecek ona göre hareket edelim " diyordu , kullandığım ilaç-iğneleri söylediğimde bilmiyordu netten bakıp i,nceliyordu ilaçları felan .. o yüzden emin olmak istedim , bu orçun bey gerçekten dalında iyi bir dr değil mi :uhm:

canım ben aslında kent hastanesine gitmiyordum taki 31. haftama kadar bebeğimn kalbinde ritm bozuklugu çıkınca kent hastanesindeki prof. namık beye gittik hastanede yattım 3 gün 31. haftamdan itibarende her hfata kontrole gittim orçun beye gittim we çok iyi bi doktor gerçekten tavsiye ederim doğumadA KISMET OLURSA ORDA GİRİCEM 2 GÜN SONRA allaha şükür bebeğimi iyi ettiler sayılır doğumdan sonra inceliyecekler tunç bey için pek iyi demiyolar ama orçun bey cidden çok ii

star dust çook çok sağol canım inşallah sende kavuşursun hayırlısıyla güzel kuzuna

kızlar doğum hikayemi yazdım kısa oldu ama vaktim çok yok kızlar oğluşum durmuyor

hepinizi öpüyorum kendinize iyi bakın

agustos topiginden yatay geçişliyim bennnnnnnnnnnnnnn :jeyyar:hepinizin bebişleri elime dogacak ne güzelllllllllllllll

valla idare edicez canım sabahtan beri miğdemden ölüyordum çok yemişim o düzeldi belime vurdu eşim biraz ovdu azcıkta uyudum düzeldim...gece bi ara eşim vantilatörün fişini çekmiş bir bağırarak uyandım ki kendime şaştım resmen nefes alamıyorum sandım fişi bir takışı var görmelisinz lülülülülülühihoyyyt ama az kaldı çok az kaldı kuzucuklarımıza[/QUOTE]

ohhh bitiyo artkk bebişme 2 gün kaldıııııııı hihoyyythihoyyythihoyyyt

ayyyy ne güsellllllllllllllllllllllll :asigim:
maşallah Kağan paşamaaaaaaaa :nazar: :nazar: :nazar:
sancınız da yokmuş , şükürler olsunnnnnnnnn :Saruboceq:
daha ne olsun dimiiiii

allaha şükür canım maymunum çok şekerdi

oğluşumu hıçkırık tuttu bi yandan , biyandan sağdan sağdan ayaklarıyla bi şeyler yapıyor kaburgamı zorluyor maymunummmmm :asigim: , arada karnım sertleşiyor , kasılma yaşıyorum galiba kafamçokkarıştı iyiyiz ama ana-oğul bugün çok şükür :Saruboceq:
zaten akşamları oluyor ne oluyyorsa , başkalaşım geçiriyoruz sanırım .. o daha bir hareketlleniyor yada kasılmalarımızın şiddeti artıyor , karnım tepe tepe olup şişiyor ve çoookkk geriliyor , bu böyle bir kaç saat sürüyor .. ayaklarımın şişliği artıyor ve resmen morarıyor , uyku durumumuz malum , o yüzden gündüzleri çok seviyoruz bisssssssssss zemuszemus
yarın da bizim kontrolümüz var , bakalım paşa oğlum nasılmış , büyümüş mü :asigim:

kıyamam ben onaa bizim veletleri nie bu kadar çok hıçkırık tutuyorki bizimkide çok hıçkırıyo kıyamıyorum sonraa iyi olmanıza çok sevindim güzelim paşamız azcık izin versin anneye evt bütün sıkıntılar gece ortaya çıkıyor ne hikmetse güzel haberlerle gel canım paşamız nasılmış bakalımmmmmmoyyyyyy yirim ben onlarııopuyorumnanaktan

burdayııımmmm hep burdayım çorpa içiyom hava bozdu süper gök gürlüyo oh beeehh nefes alıyorum ...

ohhhhhhhhhhhh affiyet bal şeker olsun yarasın anneye prensese ne güzel toprak kokar şimdi yagmurrrrrrrrrrrrrrrrr burası yanıyorrrrrrrrrrrrrr:umursamaz:

starım topikte olmazdın bu vakitler bizde dr geldik kuzucumuzla hemen nete geçtim

evet canım , şu 2-3 haftadır öyleydi ..
iyi yaptın canım , bende sana bakıyorum genelde sabahları bi ceee diyosun sonra büttttün gün araziiiiii :eek:lmaz: kaydirigubbakcemile3

kıs huri alemsin yaaa , geçenlerde eşime , eşinin telefonun alarmını geciktirip telefonu senin karnına koyma muhabbetini anlattım eşime , öldük gülmekten :))))))))))

evet canım , şu 2-3 haftadır öyleydi ..
iyi yaptın canım , bende sana bakıyorum genelde sabahları bi ceee diyosun sonra büttttün gün araziiiiii :eek:lmaz: kaydirigubbakcemile3

öyle oluyordu malesef güzelim çok oturamıyordum kasılma ayaklarda şişme çok fazla oluyordu çıkmak zorunda kalıyordum şimdi daha iyi demekki hep dinlenmek istiyor da ben yatamıyorum kiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:umursamaz:

aynı şeyler yaşıyoruz akşam olunca bitti benim pil akşam 9 da bir başlıyor yatana kadar tepiniyor ama öyle böyle değil arkadaş sahilde kumdan kale yapıyor mübarek....ama benim kızım bütün gece uyuyo yaaa sabah 6 da birde 8 de kaldırıyo beni sonra yine 11 e kadar uyuyoruz...inşallah doğuncada böyle olur...

star dust çook çok sağol canım inşallah sende kavuşursun hayırlısıyla güzel kuzuna

kızlar doğum hikayemi yazdım kısa oldu ama vaktim çok yok kızlar oğluşum durmuyor

hepinizi öpüyorum kendinize iyi bakın

aamin canımm inşallahhh :Saruboceq:
hemmen uçuyorum o topike :eek:
sen de iyi bak kendine ve oğluışumuza , öpüyourm missssss kokulunu Şeniz

agustos topiginden yatay geçişliyim bennnnnnnnnnnnnnn :jeyyar:hepinizin bebişleri elime dogacak ne güzelllllllllllllll

benim de 40. haftam 3 ağustos , ama ilk kontrollerde hep EDD : 27.07.2009 çıktığı ve sez. olup da temmuzda doğum yapacağım için ( inşallah ) ağustos topikine takılmadım , sonradan bi göz atayım , orada da paylaşımda bulunayım dedim ama , ı-ıhh , nereye alıştıysan orası seni çekiyor kaydirigubbakcemile
bak bizim kızlar da güya temmzu anneleriydi 20ye yakını haziranda doğurdu , mayısta doğuranımız da var yerimseniben
temmuz- ağustos bahane , paylaşım şahane yerimseniben kaydirigubbakcemile5

ohhh bitiyo artkk bebişme 2 gün kaldıııııııı hihoyyythihoyyythihoyyyt

ay ne ggüzellllllllll , senin de az kalmış , hadi hayırlısıııııııı

kıyamam ben onaa bizim veletleri nie bu kadar çok hıçkırık tutuyorki bizimkide çok hıçkırıyo kıyamıyorum sonraa iyi olmanıza çok sevindim güzelim paşamız azcık izin versin anneye evt bütün sıkıntılar gece ortaya çıkıyor ne hikmetse güzel haberlerle gel canım paşamız nasılmış bakalımmmmmmoyyyyyy yirim ben onlarııopuyorumnanaktan

ciğerleri çalışıyor , bu fikri aklıma getirdikçe rahatlıyorum , yoksa sanki beni hıçkırık tutmuş gibi sıkılıyorum , kualğın çınlasın ipeğimuuuuuuuuuuuuuuuu , ondan kaldı bana da bu huy kaydirigubbakcemile3

X