2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

teşekkür ederim kızlar meleğime daha kavuşamadım
küvezde daha ne zaman çıkacağı belli değil
sütümde faazla gelmiyo

darısı sizin başınız kızla ben gidiyorum meleğime süt sayacağım akşama götürmek için biriktirmem lazım hepinizi öpüyorum

teşekkür ederim kızlar meleğime daha kavuşamadım
küvezde daha ne zaman çıkacağı belli değil
sütümde faazla gelmiyo

inşallah bir an önce çıkar küvezden canım .. kilosu düşük diye mi küvezde ?
se sütünü hep sağ güzelim , paşan küvezden çıkıp kucağına gelince onun emmesyle daha da artacaktır sütün .. yakışıklımızın resmi felan yok mu ekleyebileceğin ??

evet satarcım canım bugünü saymazsak 1 gün kalıcak.ben size akşama haber veririrm inşallah bebeğimi sağsalim kucağıma alayımda dualarınızı esirgemeyin.

merhaba canlarım,,,
ben dünden beri pek iyi değilim kasıklarımda çok tuhaf ağrılar var kalmaya halim yok sürekli yatıyorum
arada gelip bakmaya çalışıyorum ama pek geçmişi okuyamıyorum bu günlerde
forumda da kimsecikler olmuyo ya herkez nerelerde acaba
yeni doğum yapan varsa tebrik ederim
az kaldı küçük mucizelerimize kavuşmamıza hepimizin son günleriii

selam kıslarrr.... bis geldik....zemuszemusopuyorumnanaktan

dün doktor kontrolümüz vardı.. cok gusel haberlerle geldik çok şükür...:lepi:

öncelikle sancım yoktu nstde. kalp atışlarımızda gayet iyii... çatı muayenemizde normal doğum yapabileceğimi öğrendimm hamd olsunn.. yarım cm bi açıklığımız var ama dert edilcek bişi diil dedi dr teyzemis...yerimseniben

kızım 3 kilo olmuş... 48 cmm. maşallaahhh.... ciğer gelişimi de tamamlanmış görünüyo dedii....

veeee benim için en sevindirici haberrr... 3 temmuzdan sora seruma nidilata ve yatmaya sonn.... yürüyüşlere başlıyosunn... gelirse dee bebişimizz buyursun gelsin dediii:lepi:zemuszemusopuyorumnanaktan

merhaba melekcim... cok az kaldı hakikatenn... heyecan doruktaa... rabbim hepimizi sağlıkla kavuştursun inş...

kızalar 1 temmuzda bebeğimi kucağıma alacağım. doktor normal doğumu bekleme dedi. bebeğin kafa ölçüsü sınırdaymış suyu da azalmaya başlamış. kilosu da 3600 görünüyor. sen bilirsin dedi ama normal doğum yaparsan zor olur dedi.ben de sezeryan istedim. çok heyecanlıyım. bu iki gün nasıl geçecek bilemiyorum.

Kıslaaaaarrrrrrrrrrrrrrrr haber geldi SWETHOME dan :sm_cool:

Minik Defne'miz dünyaya gelmiş, annesini emmeye calısıyomus kuzucuk, kilosu 3.300 gr. boyu da 48 cm.

Allahım kızımızı nazarlardan korusunnn, analı babalı büyüsünnnn :teytey:

Cok sevindm Sılacımmmm, gözün aydın, masallah de kısımmm kendine, aman allah nazarlardan korusunnn, nazar bacı oldum bende -tatlicadiarzu- Kocaman olmus bıdığa bak sennnn, hic üzmüyo annesini opuyorumnanaktan

Gözün aydın seninde burcucum, kilosu da gayet yerinde bebişinin normal dogurmak icin sıkıntı yaratmaya gerek yok, hayırlısıyla dünyaya gelsin de saglıklı olsunda istedigi gibi gelsin kuzu delikafadulden 2 gün nedir ki cabucacık gecicek merak etme :1hug:

Gözün aydın seninde burcucum, kilosu da gayet yerinde bebişinin normal dogurmak icin sıkıntı yaratmaya gerek yok, hayırlısıyla dünyaya gelsin de saglıklı olsunda istedigi gibi gelsin kuzu delikafadulden 2 gün nedir ki cabucacık gecicek merak etme :1hug:[/QUOTE]

öyle de işte heyecan yapıyorum ister istemez. belli değildi ya birde. sezeryan beklemiyordum pek ya bu kadar çabuk alalım demesini beklemiyordum.

oy bir annemiz daha kavuştu yavrusuna bugünleri görmek ne güzel sweti tebrik ediyoeum maşallah kuzucuğa.allahım nolur hiçbirimiz süt sorunu yaşamayalım.

hakkında hayırlısı olsun canımm... bebiş iyi olsun da farketmez artıkk doğum şekli...

maşallllaaaaaah gusel defneyee.... ayyyy çok heyecanlı bir bir dökülüyoruzzzzdelikafadulden

gözün yadın burcucum ikimizde 1 temmuzu hatta 5 kişi bekliyor ogünü çabucak geçer umarım.

sılacım senin adınada çok sevindim sabrın sonu selamet derler.sağlıkla gelir yavrun işallah.

nurcum albüme baktım çok tatlı bir bebek maşallah sübhanallah yavruna birde süt gelirse sorun olmaz işaalah.

canım sanada geçmiş olsun sıcaklarda etkiloyordur birde bebişin başı aşağıdaysa çok baskı yapıyor ben çok yürüyemiyorum mesela hemen ağrı giriyor oralara.az kaldı zamanında gelir inşallah öykücüna.s.

sagolasın canımm... aynen ölee.. inş saglıkla kavuşuruz hepimizz...

öyle de işte heyecan yapıyorum ister istemez. belli değildi ya birde. sezeryan beklemiyordum pek ya bu kadar çabuk alalım demesini beklemiyordum.[/QUOTE]

Anlıyorum seni cnmm büyük saskınlık olmustur :teselli: Ama soyle düşün 2 gün sora kuzucun kucagında olcakkk bi anda bütün bu düşüncelerin püfff diye ucucak kafandannn :lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…