2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

Günaydın kıslar geçmişi okudum geldim maşallah herkesin keyifler yerinde anlaşılan bugün ziyaret günü anlaşılan bayağı analar ve kuzular buluşcak süper haberlerle dönün inş.
stardustcım gönlünü ferah tut canım Allah vakti zamanında hayırlısı ile kucağına almanı almamamızı nasip etsin :Saruboceq:
hüzüncüm hastaneçıkışlarını almışsın güle güle giysin paşan canım ne güsel eksiğin pek kalmadı
Bende bi tane fuardan turunculu almıştım bi tane hastane giydiriyor 1 tanede fenerbahçeli beyaz ağırlıklı hastane çıkışında halası alıcakmış oğluşumun mavi istiyodum ama gerek yok daha bayağı oluyo yeter 3 set ayrıyetten büyüklü küçüklü takımda alıcam yanıma tamam daha ne olsun dimi ama kaydirigubbakcemile2

zuzum kız bu ne tatlı bişiy bide dert yanıyosun yüzünü göstermedi diye daha napsın kızçen anne bak bu benimmmmm demiş sana maşallah çok tatlı yaaa :nazar:

hüzüncüm hastaneçıkışlarını almışsın güle güle giysin paşan canım ne güsel eksiğin pek kalmadı
Bende bi tane fuardan turunculu almıştım bi tane hastane giydiriyor 1 tanede fenerbahçeli beyaz ağırlıklı hastane çıkışında halası alıcakmış oğluşumun mavi istiyodum ama gerek yok daha bayağı oluyo yeter 3 set ayrıyetten büyüklü küçüklü takımda alıcam yanıma tamam daha ne olsun dimi ama kaydirigubbakcemile2

tesekkur ederım gaydın senınde gule gule kullansın oğlusun:1hug::nazar:

hüzüncüm zeylandı felan biliyorum ben dagi gülbahar caddesindemi yoksa zeylandın içindemi canım

oy oy oy yerim ben senin minnacık kızını zuzuuuuumne güzelde duruyoır öyle:ecrin_bebek:
bu arada herkese günaydınnnn:emir_bebek:

Zuzucum kızın çok tatlı çıkmış maşallah. Ama çok artist geldi bana havalı bi kız olucak galibaa annesii..

zuzum kız bu ne tatlı bişiy bide dert yanıyosun yüzünü göstermedi diye daha napsın kızçen anne bak bu benimmmmm demiş sana maşallah çok tatlı yaaa :nazar:

Günaydınnn kıslarrr, cok teşekkür ederis hepinise, utandık kızımlaaa :eek: Şeniz

Ne güsel hüzüncümmm bitirmişsin sen alısverisini ben daha tekstil kısmını bile bitiremedim, artık tulum, elbise felan almam gerci cok kaptırmısım cok almısımmmm, devamı 40 ı cıktıgı gibi alışverişeeeee minişiminiii insallah, ama biberon, ateş ölçer felan onun gibi seyler hic almadımmm, offff cok çalışmam lazım cooookkk fisfisfis

evet zuzum cok sukur bıttı sayılır ama hala eksıkler varmıs gıbı gelıyo nedense
sımdı artık kendıme alıcam ay kendıme alısverıs yapmayı özledımmmmdelikafadulden

yaşasınnnnnnhihoyyyt28 haftalık olduk :lepi:prensesime adım adım yaklaşıyorum şafak 70:nazar:

hüzünyılı canım ii günlerde giysin paşan ne güzel alışverişin tamamlanmış benim daha eksiğim çok yalnız ben mevlüt için gecelik sabahlık takımı bulamadım şık bişey olsun istiyorum süslü püslü sizler aldınızmı
kibele nerdesin canım yaaaaa merak ediyoruz seni
dra giden arkadaşlar iyi haberlerinizi bekliyoruz benim daha 15 günüm var üffff vakit geçmiyor bir türlü 1 nisanda görmüştüm kuzumu gerçi ben sizler kadar net göremiyorum eski usg olduğu için

derin nasıl yani mevlütte gecelikmi giyceksin sen hemenmi olacak mevlüt ilginççççCADIARZU

hüzünyılı canım ii günlerde giysin paşan ne güzel alışverişin tamamlanmış benim daha eksiğim çok yalnız ben mevlüt için gecelik sabahlık takımı bulamadım şık bişey olsun istiyorum süslü püslü sizler aldınızmı
dra giden arkadaşlar iyi haberlerinizi bekliyoruz benim daha 15 günüm var üffff vakit geçmiyor bir türlü 1 nisanda görmüştüm kuzumu gerçi ben sizler kadar net göremiyorum eski usg olduğu için

tesekkur ederım derıncım cok sagol canım bende 1 tane pijama takımı ve gecelık aldım 2 takım daha almayı dusunuyorum dagıye bakıcam bıde eminönüne gitmeyı dusunuyoruma.s

Ya bizde mevlüt diye bisi yokmus, eşimin ailesinde de, bis 40 ında toplanıp pasta kescesss insallah kızıma, babanesi de küçük gelinlik dikmiş ona onu giydircesss delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden Gecelik sabahlık takımı mı var mevlüt içinnnn :1shok:

ay yerim ben onu

Bizde seni yiriiissss nurcmmm cokacimcoook

zuzummm bır cogu gereksız bunların bıde yenı dogmus bebege genelde kurban kesılır ve kuran okutulur saglıklı hayırlı ve uzun olması ıcın:1hug:

X