2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

Selam kıslar bir süredir giremedim hem evde yoktum evde bilg. virüs bulaşmıştı açamıyordum maşallah bir sürü bebeğimiz gelmiş hepside harikalar annelerimiz hepinizi tebrik ediyorum Allah sağlıkla sıhhatle mutlulukla büyütmenizi nasip etsin mükemmeller doğum hikayelerinizide bekliyoruz bu arada kaydirigubbakcemile2

selsincim bu çok tatlı bişiy ya maşallah çokda yakışıklı ay bayıldım paşana 41 kere maşallah barekallah annesi çok iyi bak oğluşuna bizim içinde bol bol kokla
Emzirme durumların nasıl accık sorun yaşamışsınız sanırım göğüs ucu yüzünden şuan da durumlar ne umarım yoluna girer canımcım:1hug:

karencim iyiyim canım benimde az kaldı bugün doktordaydık çatı kontrolüm felan yapıldı daha bi belirti yok beklemedeyiz ctesiye kadar olmazsa doktor 6 veya 7 temmuzda suni sancı veya fitil ile başlatırız doğumu dedi bekliyoruz bizde bu hafta umarım kendisi gelmeye yanaşır paşamın keyfi yerinde içerde kaydirigubbakcemile3

masallah gaydincim.saglıcakla gelsin ini.

.catı muaynesi nasıl yapıldı ve normal icin ok verdi mi dr ların?

Canım eldiven takıyo eline ve jel sürüyo biraz alttan kontrolünü yapıyo accık kastım tabi doğum başlangıcı gibi geldi bana hemen doktorum hissetti kasma kendini dedi şuan normal doğum için uygun dedi herhangi bi doğum başlangıcın yok kapalı dedi artık ne demek istedi bilemiyorum kontrolden sonra kan geldi alttan biraz normal bugün gelebilir tedirgin olma sakın dedi normal doğum isteyenlerde bakılıyo canım çatı muaynesine

evet bana o muayne yapılmadı..ins normal gelir kuzucun sennde cok az kalmııss kaydirigubbakcemile5

haftasonu topik cok sessiz..doguranlar bebislerin pesindedir simdi ne guzel:) hamişlerde geziodur kesin...

noldu kızlar buıgün sıcaktan yazamıyonuz heralde bugün çok geçmiş sayfa olmadığı için okumakta zorlanmadım...nasılsınız .dayımlar geldi benim kahvaltıya şimdide kaynanam var kaç gündür gitmediğim için merak etmiş gelmiş kahve içiyoz...buralardayım şekerler....

***************************2009 TEMMUZ ANNELERİ MUHTEMEL DOGUM TARİHLERİ LİSTESİ************************

ANNE ADI--------------------------M.D.TARİHİ-----------CİNSİYET--------------------D.ŞEKLİ--------------- D.TARİHİ-----------DOGUM HAFTASI

adenzar--------------------------*------------------------kız----------------------------normal---------------------13mayıs---------------------29+6 :hooray:
comebaby-----------------------*----------------------ikiz/kız----------------------g.anez.sezeryan-----------2haziran--------------------32+4 :hooray:
amartis74------------------------*-----------------------erkek-------------------------sezeryan------------------14 haziran-----------------35+2 :hooray:
papetlant------------------------*---------------------ikiz/erkek/kız-----------------------*-------------------------17haziran--------------------*-------:hooray:
menekseak-----------------------*-----------------------erkek-----------------------g.anez.sezeryan-----------19 haziran-----------------38+2 :hooray:.
nilayyy----------------------------*-----------------------erkek-----------------------g.anez.sezeryan-----------19haziran------------------37+6 :hooray:
neslivicdan-----------------------*-----------------------erkek---------------------------normal------------------20 haziran-----------------38+4 :hooray:
selsin------------------------------*-----------------------erkek--------------------------sezeryan-----------------21 haziran-----------------37+3 :hooray:
ipegimu---------------------------*-------------------------kız---------------------------epi.normal---------------23haziran------------------38+6:hooray:
hürrem_s----------------23 haziran-------------------kız----------------------------sezeryan-----------------doğurmuş olması lazım ama hala haber alınamadı
dilara80------------------24 haziran---------------kız--------------------------epi.sezeryan-----------------24haziran----------------- 38+5 :hooray:
jasmincin----------------------*------------------------*------------------------------sezeryan--------------------24haziran------------------35+1 :hooray:
confuse------------------22haziran-----------------*-------------------------------------*-------------------------------*----------------------------------*
eytekiner-----------------------*-----------------------*--------------------------------------*-------------------------------*----------------------------------*
sanem--------------------25haziran------------*------------------------------------------*------------------------------*-----------------------------------*

derin--------------------------1 temmuz-------------------kız-----------------------------sezeryan
rosem------------------------1 temmuz------------------erkek----------------------------sezeryan
sibel07-----------------------1 temmuz------------------kız-------------------------------sezeryan
yserez------------------------1 temmuz----------------erkek------------------------------sezeryan
karen81----------------------2 temmuz-------------------kız-------------------------------sezeryan
nurr34-------------------------5 temmuz------------------kız--------------------------------normal
nur84-------------------------6 temmuz-------------------kız-------------------------------normal
nesquk_24-----------------6 temuuz-----------------------*-------------------------------sezeryan
zuzuuum------------------- 8 temmuz-------------------kız----------------------------sezeryan:
hüzün yılı---------------6-7-8 temmuz dan biri---------erkek--------------------------sezeryan
beyazmelek----------------------7 temmuz----------------kız------------------------------sezeryan
nazlıbahar------------------------9 temmuz---------------erkek---------------------------normal
çiceks------------------------------9 temmuz-------------erkek-------------------------sezeryan
demet-----------------------------10 temmuz-----------------kız--------------------------sezeryan
annecik_annecik----------12 temmuz---------------------kız-------------------------sezeryan
cankız__------------------------13 temmuz----------------erkek--------------------------normal
grübchen-----------------------13 temmuz-----------------erkek--------------------------normal
babaylon---------------------------16 temmuz----------------kız---------------------------normal
cgulistan--------------------------17 temmuz---------------erkek-------------------------normal
huri37------------------------------17 temmuz-----------------kız---------------------------normal
blue_-------------------------------17 temmuz----------------erkek------------------------normal
aysenur2009--------------------20 temmuz------------------kız----------------------------normal
demresu-------------------------21temmuz--------------------kız---------------------------normal
sıla_84----------------------------21 temmuz------------------kız----------------------------normal
kibele-------------------------------22 temmuz------------------kız-----------------------------henüz belli degil
kikoleyim--------------------------26 temmuz--------------unuttum----------------------normal

eklemeler oldu.kızlar doğum yapmayanların nazar boncuklarını kaldırdım çünkü mesajda en fazla 50 tane simgeye izizn veriyor 50 den yukarı kullanamıyorum..doğurdukça bıncuklarınızı eklerim kızlar :)

ay yine reklama denk geldi liste karışıklık olmasın :

söylerim canım.çok sağol

amin canım.darısı senin başına.sağlıkla al kuşunu kucağına

çok sağol teşekkür ederiz.

selsinciğim allah bahtını güzel eylesin yerim ben onun tombiş yanaklarını. güle güle büyüt canım

amin canım.sen de güle güle büyüt

çok sağol güzelim darısı senin başına.valla sütüm gelmiyordu.dün ve bugün gelmeye başladı.şimdiye kadar hep sağıp veriyorduk.ama hala silikon uç ile emiyor.iki gündürde iyi çok şükür.karnı acıkıp uyanıyor.biz uyandırmak zorunda kalmıyoruz.1,30-2 saatte uyanıyor.sonra emiyor.sonra kakasını yapıyor.altını temizliyoruz.tam yatırıcaz.hadi gene altına yapıyor.sonra temizlerken uyanıyor.gene emziriyoruz.bu olayı 3 sefer tekrarlıyoruz.dün akşamdan beri.ama çok şükür.tuvaletini yapamıyor diye emmiyor diye çok üzülüyordum hiç şikayetçi değilim.bu durumdan.2 gündür düzene girdi çok şükür.ancak kendine geldi galiba.1 haftalık oldu tabi artık kuşum.ama göğüslerim hala yara.buda çok ızdırap verici.ama herşeye değer.sende yağızı biran önce kucağına al canım.bizi habersiz bırakma

selsincim amin canım inş. vakti zamanı gelince paşam gelir göğüslerin için ayva çekirdeği dene bakalım canım belki bi faydası olur hangi kremi almıştın sen bak benim aldığım kremde son çare olarak kullanılıyomuş onuda dene canım orcan baby nin ürünü benimkisi Natural Nipple Butter adı bu canım göğüs yarasından çok tedirginim umarım olmaz benimde mafoldumben ay ne güsel ancak düzene girmiştir annesi maşallah paşana ne komik dimi altına yapsın diye gözlerinin içine bakıyoruz Allah hepimize kucağımıza almamızı nasip etsin sağlıkla :Saruboceq:

bu arada odamızın resimlerini koydum arkadaşar size biz alelacele hastaneye gidince teyzesi eniştesi babası abileri hep bir elden doğum yaptığım gece sabah 6 ya kadar çalşıp bu hale getirmişler. eve gelince gördüm çok duygulandım. evvelsigünde yatağı geldi paşamın herşey tamam oldu. yatağını sonra çekip eklerim. hepsi albümlerde bakabilirsin. birde bir iki foto daha koydum egenin.

amatist sen neler yapıyosun canım yanında kim var 40 gün yanlız kalmaması gerekiyomuş lohusa bayanın varmı yanınızda birileri CADIARZU

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…