2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

kikoşum maşallah kuzuya
canım sıkma canını nasıl olsa normal olacak doğumun inşl. sibelin dediği hastaneye git istersen birdeŞeniz
çok saol canım iyi dileklerin için
normal olması demek doktorunun kim olacağının bi önemi olmamasımı demek
ben ilkimde ebelerden fena çektim afedersiniz anamı bellediler sadece dışardan 8 dikişim var ve diki
şleride lanettayn dikmişler öle büze büze
anlatmak istemiyom böle şeyleri ama benimki doğum değil ölümdü sanki
bu yüzden bu seferki doktoru iyi bulayım diye çok arandım nerdeyse en iyisine denk geldim konuştum beni çok rahatlattı asla ebeler müdahele etmeyecek hep ben ilgilenicem dedi okadar rahattım yani hemde öle bi doğumun üstüğne gene normal doğum diye direttim
ama şimdi öksüz kalmış gibiyim şimdi doğum zamanı doktor yok derdini anlayan yok
son 3 haftamda nerden doktor bulacamda aradaki dialoğu düzeltecem
bide şu var öle kolay kolay kimse son ay geleni sindirmiyo gıcık ve baştan savma davranıyolar tek derdim bu neolur beni yanlış anlamayın bugün hakkaten çok kötü çöküşteyim
güvendiğim dağlara karlarmı yağdıııııııııııııııııı
kızlar bu kapı süsümüz
demetciğimin kapı süsüne bayılmıştım bende etli bebekli aldım :dance:
çok şeker bi bebiş bu yerim ben onun büzüşen dudaklarını

beni kimse seeeeemiyoooooooooooooooo senağlama
beni silmişşşşşşşşşşşşleeeeeeeeeeeeeeeeeeer mafoldumben
küstüm doğurmıycam işte :dilcikar:

***************************2009 TEMMUZ ANNELERİ MUHTEMEL DOGUM TARİHLERİ LİSTESİ************************

ANNE ADI--------------------------M.D.TARİHİ-----------CİNSİYET--------------------D.ŞEKLİ--------------- D.TARİHİ-----------DOGUM HAFTASI

adenzar--------------------------*------------------------kız----------------------------normal---------------------13mayıs---------------------29+6 :hooray:
comebaby-----------------------*----------------------ikiz/kız----------------------g.anez.sezeryan-----------2haziran--------------------32+4 :hooray:
amartis74------------------------*-----------------------erkek-------------------------sezeryan------------------14 haziran-----------------35+2 :hooray:
papetlant------------------------*---------------------ikiz/erkek/kız-----------------------*-------------------------17haziran--------------------*-------:hooray:
menekseak-----------------------*-----------------------erkek-----------------------g.anez.sezeryan-----------19 haziran-----------------38+2 :hooray:.
nilayyy----------------------------*-----------------------erkek-----------------------g.anez.sezeryan-----------19haziran------------------37+6 :hooray:
neslivicdan-----------------------*-----------------------erkek---------------------------normal------------------20 haziran-----------------38+4 :hooray:
selsin------------------------------*-----------------------erkek--------------------------sezeryan-----------------21 haziran-----------------37+3 :hooray:
ipegimu---------------------------*-------------------------kız---------------------------epi.normal---------------23haziran------------------38+6:hooray:
hürrem_s-----------------23 haziran-------------------kız----------------------------sezeryan-----------------doğurmuş olması lazım ama hala haber alınamadı
dilara80-----------------------24 haziran---------------kız--------------------------epi.sezeryan-----------------24haziran----------------- 38+5 :hooray:
jasmincin---------------------------*------------------------*------------------------------sezeryan--------------------24haziran------------------35+1 :hooray:
confuse-----------------------------*-------------------------*-------------------------------------*-------------------------------*---------------------------------*

derin--------------------------1 temmuz-------------------kız-----------------------------sezeryan
rosem------------------------1 temmuz------------------erkek----------------------------sezeryan
sibel07-----------------------1 temmuz------------------kız-------------------------------sezeryan
yserez------------------------1 temmuz----------------erkek------------------------------sezeryan
karen81----------------------2 temmuz-------------------kız-------------------------------sezeryan
nurr34-------------------------5 temmuz------------------kız--------------------------------normal
nur84-------------------------6 temmuz-------------------kız-------------------------------normal
nesquk_24-----------------6 temuuz-----------------------*-------------------------------sezeryan
zuzuuum------------------- 8 temmuz-------------------kız----------------------------sezeryan:
hüzün yılı---------------6-7-8 temmuz dan biri---------erkek--------------------------sezeryan
beyazmelek----------------------7 temmuz----------------kız------------------------------sezeryan
nazlıbahar------------------------9 temmuz---------------erkek---------------------------normal
çiceks------------------------------9 temmuz-------------erkek-------------------------sezeryan
demet-----------------------------10 temmuz-----------------kız--------------------------sezeryan
annecik_annecik----------12 temmuz---------------------kız-------------------------sezeryan
cankız__------------------------13 temmuz----------------erkek--------------------------normal
grübchen-----------------------13 temmuz-----------------erkek--------------------------normal
babaylon---------------------------16 temmuz----------------kız---------------------------normal
cgulistan--------------------------17 temmuz---------------erkek-------------------------normal
huri37------------------------------17 temmuz-----------------kız---------------------------normal
blue_-------------------------------17 temmuz----------------erkek------------------------normal
aysenur2009--------------------20 temmuz------------------kız----------------------------normal
kibele-------------------------------22 temmuz------------------kız-----------------------------henüz belli degil

kikoleyim--------------------------26 temmuz--------------unuttum----------------------normal

cgulistanve kikoleyim listeye eklenmiştir...ben biraz dinleniyoruz kızlar...showda 3 küçük domuzcuk başlamış ona bakcam biraz uzanarak :)))şakkıdı

Son düzenleme:
huricim benide listeye ekleyebilirmisin
bu sitresle erken doğurmazsam normal doğum tarihim 26 temmuz

hayırlı zamanda gelsin inş paşamızzz canımm
valla bende çıkarıldı gibi algıladım ayyyyy demişim ,neyseki sorun yok
ay canım ya gece gece sizleride telaşlandırdım kusuruma bakmayınnn :kedi:
Rabbim korusun ....

nurcum artık dinlensen ya sen :1hug:
evet canım ya geç oldu...:1hug:
canım ya Rabbim yardım eder.inş karşına iyi bi dr çıkar..

cgulistanda listeye eklenmiştir...ben biraz dinleniyoruz kızlar...showda 3 küçük domuzcuk başlamış ona bakcam biraz uzanarak :)))şakkıdı

teşekkürler canımm.. a.s.

Son düzenleme:

canım yaa bak huri yazmıştı sana sanırım , görmemiş olabilirsin diye be de yazayım dedim , dr.un o herzaman gittiğin yere gelse ve doğumunu yapsa olmuyor mu acaba , bi rica etseniz en olmadı orta yolda buluşsanız vereliniortak aklıma da başka bir şey gelmiyor valla :sm_confused:

canım yatıp uyuyamazsam daha kötü oluyorum yatıyorum zaten size yazarkende

tamam o zaman kaydirigubbakcemile5
çıkıcam ben şimdi , sana tekrar tekrar başarılar ve kolaylıklar dilerim sınavda , Allah yardımcın olsun canım :Saruboceq:

Allahım sen bilin yarabbim nasıl birşey bu ya,şu saçlara şu yatışa bak
Selsin şu resme bir bak ,ona can veren sensin(şiir gibi olmadımı ama)
ne mutlu şu günlerimize a.s.

oy yerim ben o güzelliği maallah annesi
uyuyuşunu sevsinler

çok teşekkür ederim.inşallah sizde biran önce kucağınıza alırsınız bebeklerinizi ve bizde resimlerini görürüz güzel bebeklerin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…