2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

annecik inşallah canım 2.5 olmuştur ceviz balık dondurma epeyce yedim bu sıra ama bakalım sağlıklı doğsunda en önemlisi o gerçi

ya benim kız epeydir sesi çıkmıyor saat 14:30 dan beri varla yok arası...ne kasılmam oluyor ne zorlanmam ne hareket ne bişey uyuyorsa uyandırmak istemiyorum bakalım...1 saat daha beklerim sonra başlarım çalkalanmaya....:)

detttttttt kandırıkçıııılülülülülülü
kız heyecan yaptırma bana zaten heyecan tavan yapmışşşş:eek:lmaz:

hayırlısıyla sağlıkla gelsin kuzucuklarrrrrr:Saruboceq:

nabersin canımmmmŞeniz
arasımızın keyfisi nasılllopuyorumnanaktan
geceleri artık film izliyorum uyuyana kadar tatlım yeni buldum bu yolu:lepi:
sızıp kalıyorum film izlerken oturur vaziyette napiim o bile idare ediyo:gitme:

heheheeh naaapiiim azcıkın heyecan yaptıriiim dedim , ay i de amatistin bebişin resmini yeniden yükleyip ekledim ya tam oldu , herkes hakkaten doğurdum felan sancakkkkk doğrudürüst okumazlarsa mesajları :)))))))))
aras paşam iyi , geceleri ve sabhın bi körü coşuyor , ama öyel böyle değil , içim çıkıyor wallaaa kafamçokkarıştı kaydirigubbakcemile3
geceleri ben de eimle film izliyorum 1e kadar felan , sonra uykum gelirse yatıyorum , gelmezse biraz balkonda pinekliyorum felan .. ama ben de dik oturarak uykuyu yakalıyorum yoksa nefes darlığından tıkanıp yataktan asıl kalkacağımı şaşırıyorum wallaa :KK43:(

ya benim kız epeydir sesi çıkmıyor saat 14:30 dan beri varla yok arası...ne kasılmam oluyor ne zorlanmam ne hareket ne bişey uyuyorsa uyandırmak istemiyorum bakalım...1 saat daha beklerim sonra başlarım çalkalanmaya....:)

çok klasik olacak ama yeri daralmıştır kuzucuuuunnnn annesi ..
benimki de bana inat şimdi yer değiştireceği tuttu, ama hep bu saatlerde babasının geleceğini hissediyor olmalı ki bi hareketlenme başlıyo :emir_bebek:

kızlar benimkide çok hareketli valla hareket ettikçede sancı yapıyor
allahım stres yapmamaya çalışıyorum inş hayırlısıyla atlatırız şu yarını

nurcum valla yarın için küçükten bir yastık alda git istersen altına,sırtına neren ağrırsa orana destek yaparsın devamlı sıraya eğileceğin için belinin ağrıma olasılığı yüksek.

benimkide çok hareketli ya aman ne hareket ne hareket göbeğim çalkalanıyor resmen,irileşince iyice kuvvetli benim ceren kızım,güüüüm göbek deliğime güüüüm göğsümün altına yani valla sanki 4 kiloluk olana kadar kendine yer açmış sanki :emir_bebek:

nurcum valla yarın için küçükten bir yastık alda git istersen altına,sırtına neren ağrırsa orana destek yaparsın devamlı sıraya eğileceğin için belinin ağrıma olasılığı yüksek.

canım sırada oturmaya alışkınım allahtan dershanede sorunum olmuyordu

benimkide çok hareketli ya aman ne hareket ne hareket göbeğim çalkalanıyor resmen,irileşince iyice kuvvetli benim ceren kızım,güüüüm göbek deliğime güüüüm göğsümün altına yani valla sanki 4 kiloluk olana kadar kendine yer açmış sanki :emir_bebek:

canım benimkie ayağını ve poposunu çok dayıyor oda çok canımı acıtıyor

annecik inşallah canım 2.5 olmuştur ceviz balık dondurma epeyce yedim bu sıra ama bakalım sağlıklı doğsunda en önemlisi o gerçi

derincim benim kız 32.ile 36.hafta arasında 750 gram kadar almış,kilo alışları hızlandı yani,seninkide toplamıştır bayağı düşünme bunları canım

hah ciğerlerime küçücük bir darbe ile nasıl sevindim ya,ya bu nasıl bişey ya tekme yiyiyoruz diye seviniyoruzlaelaelaelaelae
bu sabah benim kızın ödü koptu benimde ödüp koptu saati kurmuştum sabah doktora gidicez diye dedim ya geç kaldık diye benim koca sen alarm çalınca sustur telefonuda uyku sersemliğine göğüsümün üstüne bırak....
o telefon bir daha çalsın alarm size yemin ederim göbeğim ve göbeğimiz altı bir anda bomboş kaldı ipeğim kendini kaburgalarımın arasına nasıl dayadı inanamadım telefonla birlikte bende başladım bağarmaya nolduğunu anlamadık kızın ödü koptu ya ...hareketleri belli olmuyor bazen tepişirken bir ka çsaat kıpırdamadan durabiliyor...

Merhaba kızlar,
Uzun zamandır giremedim. Şimdi de çok fazla kalamayacağım. 23. Haziran'da doğum yaptım çok şükür. Evde kalabalık olduğundan bir de doğum esnasında kaburgalarıma hemşirelerin fazla bastırması yüzünden hala kendime gelemediğimden yazmaya fırsat bulamadım. Kızımın fotoğraflarına bakın teyzeleri. Albüme birazdan ekliyorum. Sizleri ve yazışmalarımızı çok özledim. Hepinizi öpüyorum.

canımmm gözün aydınnnnnŞeniz

dünyalar tatlısı ipek kızımıza da maşallahhhh:nazar::nazar:

inşallah bu yoğun günler geçicek o zaman rahat girersin tatlımopuyorumnanaktan

darısı bizim başımızaaaaa nasıl geçecek bu 15 günnnn:gitme:

babaylon valla canım.biraz zor geçiyor.oğlum mememi almıyor.silikon başlıkla emiyor.oda yetmiyor.birde sağıp kaşıkla veriyoruz.bir al mememi çok rahatlıcaz.bugün kontrole gittik.kilo kaybı olmuş.zaten sütümde yeni yeni gelmeye başladı.çay içiyorum birde sarı üzüm kompostosu yiyorum.çok iyi geliyor süt artışına

selsincim sütün geldikçe tutar annesi hiçç üzülme tatlım

her bebiş doğduktan sonra illaki birazcık kilo verir canım endişelenme

bol bol su iç su da çok süt yapıyormuşşş:lepi:

Rabbim nazarlardan korusun çağın beramızı darısı bizlere inşallahhhhhhh:nazar:Şeniz:nazar:

kızlar benimkide çok hareketli valla hareket ettikçede sancı yapıyor
allahım stres yapmamaya çalışıyorum inş hayırlısıyla atlatırız şu yarını

nurcum psikolojik olarak etkiliyorsun kendiniii:eek:lmaz:

akıllı kızımız sınavı beklicek annesiii lütfen kafandan at artı bu düşünceyiii

burcuya ve sana başarılar diliyorum yarın için canım inşallahhhh çok başarılı olacaksınızzz dualarım sizinleeeeŞeniz

nurcum başarılar sanada yarın için inşallah iyi puan yaparsında atanırsın.darısıda başımıza olur.

37+1 immmmmmmmmmmmm.................wooooowwwwwwww....................yuppiiiiiiiiiiiiiiiiiiii akşam oldu siz artık yazmazsınız hıh kocalarınız gelir şimdi sizin.......hıh.............benimkide haftaya cumadan sonra 25 gün yanımda oh yaaaa canımada deysin.......
beyaz melek nerelerde ya .....

hah ciğerlerime küçücük bir darbe ile nasıl sevindim ya,ya bu nasıl bişey ya tekme yiyiyoruz diye seviniyoruzlaelaelaelaelae
bu sabah benim kızın ödü koptu benimde ödüp koptu saati kurmuştum sabah doktora gidicez diye dedim ya geç kaldık diye benim koca sen alarm çalınca sustur telefonuda uyku sersemliğine göğüsümün üstüne bırak....
o telefon bir daha çalsın alarm size yemin ederim göbeğim ve göbeğimiz altı bir anda bomboş kaldı ipeğim kendini kaburgalarımın arasına nasıl dayadı inanamadım telefonla birlikte bende başladım bağarmaya nolduğunu anlamadık kızın ödü koptu ya ...hareketleri belli olmuyor bazen tepişirken bir ka çsaat kıpırdamadan durabiliyor...

ya huriş okurken gözümde canlandırayım dedim de bir kahkaha atmışım Allah iyiliğinizi versin :roflol:

mehmet ali birand azını burnunu kıracam...hafta sonu iyi dinlenin ki pazartesi yine buluşalım efendim...ne yani dinlenmezsem yorgun olursa televizyon izleyemeyecekmiyim alla alla ya ...sanane be yorgun izlerim dinlengin izlerim...sana mı sorçammmlülülülülülü

ben geldim geçmişi okuyamadım doktora gittik geldik kocişimle
öykü kızımız iyi yüzünü bile görebildik yani şebeğim benim
plesentadaki kireçlenme hariç pek bi sorum yok
canımın içi kızım 2700 gram olmuş
boyu da 48-49 civarı
ben de 53 kilo ile başladığım maratonun son haftasında 62 kiloyum yani toplam 9 kilo almışım
şimdilik herşey iyi 3-4 gün sonra tekrar gideceğim bakalım artık son kontroller
07.07.2009 sabahı kavuşçam bi aksilik olmazsa kızıma
çok az kaldı

ben şimdi kayınvalideme iniyorum kızlar yemek yemeye
yarım saate kadar gelirim ondan sonra tüm akşam sizinleyim buralarda buluşalım en geç 1 saat sonra beni yalnız bırakmayın sakın bu akşam olur mu

slm kızlar

becerebildim mi bilmiyorum karşınızda oğluşum teyzeleri

şimdi olmuş olmalı canım yerimseniben

oyyyyyyy maşallahh kuzuyaaa 41 kereeeeee:nazar::nazar::nazar::nazar:
Rabbim tüm kötülüklerden korusun:Saruboceq:

benim oğlum 35 +2 de geldi. şuan 13 günlüğüz bizde. hipoglisemi bebeğin şekerinin çok düşmesi. bende biliyorsun diyabet vardı.diyabet olan annelerin bebeklerinde daha sık görülebiliyor maximum 4 saat aç kalmasından sonra komaya giriyor. banada aç bırak memeyi alsın dediler 4. saatin sonun oğlum hiç tpki vermiyor du canını acıttık çimdirdik falan hiç tepki alamadık.annem acayip salladı oğlumu kendine gelir gibi ldu o anda hemen bir şeyler yedirdik. simdide 2 saatte bir ama mama ama süt muhakkak veriyoruz.doktorumuzda sonra aynı şeyi dedi. aman dikkat sakın emsin diye çok aç bırakma olur mu? doktorumuz küçük emerse emer emmezse sen sütünü veriyorsun ya o bile yarar ona dediki bugün emmeye başladı.yani biberon bile etkili olmadı.umarım böyle devam eder. haftaya doktora tekrar gideceğiz.kilosuna bakacaklar alıyor mu almıyor mu diye. benimki ağlıyor giidyorum kızlar öptüm sizi

ayy canım yaaaa nasıl korkmuşsundurrrr:sinifsinif: çok geçmiş olsun sık sık emzirmeye çalış annesi alışacaklar büyüdükçe Şeniz

ahh bize olsun darısı inşallahhhhhh:Saruboceq:

star dust evet 4 günümüz kaldı heyecanla bekliyoruz inşallah hepimizsağlıklı bir şekilde doğum yapıp sağlıklı bebeklerimizi kucağımıza alırız inş. benim bebeğimde 34 haftada 1900 dü bakalım pazartesi kaç olmuş 2.5 olsa başka bişey istemem bizede baştan söyledi dr minyon bir bebek olacak diye babamız minyon heralde ondan
ipeğimu amatist maşallah canım bebeklerinize çok tatlılar bayıldım insan görünce dahada sabırsızlanıyor kucağına almak için can atıyor
canım hiç korkma 15 günde ortalama 350-400 alıyorlar sanırım kesin 3 e yakın olur annesi hiç üzülşme sennnnŞeniz

canım gözün aydınnnnnnŞeniz

kızlar acil çıkıyorum eşim dışarı çıkalım hava al diyor öpüyorum hepiniziiii:gitme:

X