2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

hoşbuldum canım
geze geze bi hal oldum tabikide
ama bütün eksiklerimide hallettim
sen nasılsın şekerim bebişin nasılŞeniz

sağol tatlım bende iyiyim bebişimde iyidir herhalde arada bi oynuyo ama 3 hafta oldu görmedim bu hafta gidicem inşallah oh maşallah işlerinde bitti bebişini bekle dur:)

dilara canım akşam bekçiliği ikimize kalıyor galiba

sorma canım sabah akşam dükkanı açıp kapamak zor oluyo :) ikimiz akşamları nöbetteyiz akşam olunca bitek bizim toipk sessiz diğer topikler maşallahı var hepsi çen çen çenekaydirigubbakcemile3

ben çıkıp uzanayım biraz ..
dr. istirahat verdi , biraz daha slow motion takılmalıymışım bir de ..
iyi akşamlar ...............

canım az çok anladım derdini galiba bebek çok aşağıda ve erken doğum riskin var
benimde ilk doğumumda 6. ayımda doktor öle demişti ama çok şükür 40. haftasında doğdu
eğer buysa üzüldüğün sıkma canını talimatlara uy yeter
allah izin verirse sağlıkla kucaklıcaz zaten ötesi yok
hadi iyi bakın kendinize
bu arada kocişinede tez zamanda kavuş inşallah:teytey:

tatlım sıkma canını herşey güzel olacak için rahat değil anlıyorum seni ne kadarda neşeli görünsen için de hep sıkıntı yaşıyosun bebişini sağlıkla alcaksın kollarına inşallah mis gibi koklucaksın onu tenini herşeyini sıkı sıkı sarılcaksınŞeniz

star dust canım çok haklısın eşimin en zevkli yaptığı iş olacak bebeğimizin yatağı ve dolabı
canım inş oğluşun zamanında gelir sıkma canını

merhabalarr... buradaydım ama katılamamıştım size..... sanırım herkes gitmeye başladı... ben hala buradayımm.........

kızlar biz yemeğimizi yiyip ikeaya gidecez bugün evde oturunca eşim kıyamadı bana

Selam kızlar,
Bugün öğleye doğru biraz girip geçmişi okudum. Ama sonra yine iş bastırınca yarım kaldı. Neyse.
Dilara'cım eşinin işe başlamasına çok sevindim. Sabreden derviş muradına ermiş. Valla zor bir süreçti ama bu da bitti çok şükür. ınşallah bi daha yaşamazsınız.
Stardust hoşgeldin canım. Biz senin konun üzerine master yaptığımız için tekrar bişey demeyeceğim. Aras Bey annesine kıyamıyor hep yatsın istiyor anlaşılan.
Bu arada herkes boya badana, oda işlerine başlamış. Allahımmmm bu günleri görecek miydik? Daha dün midemiz bulanmıyor muydu? Konu buralara kadar geldi. Ne güseellll

sağol tatlım allah razı olsun çok zor geçti 5 ay allah kimseye yaşatmasın saat 7 de geldi eve yemeğimizide yedik işi çok rahatmış kafa dengi arkdaşlarda var diyo yarın ona oda hazırlıcaklarmış bide bizim mahallede oturan bi arkadaş varmış oda orda çalışıyomuş akşam eve bırakmış demiş abi ben bu sokağın sonunda oturuyorum sabah akşam yorma kendini ben seni alıp bırakırıp nasılsa aynı yolda geçiyorum bi mahsuru yok demiş eşim gibi 2 arkdaşı daha yoldan alıyomuş çocuk allah razı olsun ondanda inşallah anlaşırlarda gidip gelirler beraber

gaydın canım metro alısverıs merkezını bılıyosan eger orada praktıker var praktıkerın arkasında fabrıka cıkıs magazaları var zeyland falan var orada dagının de fabrıka cıkısı var

Cnm ben alalı 20-25 gün olmuştur ama bence vardır eğer orada yoksa geçen c.tesi ben eminönünde irem bebe var chicco ürünleri satıyo orda gördüm cnm ..Oraya bakarsın..

canım cok sagol gıdıp aldım ıkı takımŞeniz

Hüzün yılı bu hastane çıkışının battaniyeside var cnm 20 liraydı oda..

hıc battanıye kalmamıstı canım tukenmıstı cok uzuldum yaaa

bende yurumekte cok zorlanıyorum artık

KIZLAR SİZİN YÜRÜYÜŞÜNÜZ DEĞİŞTİMİ BEN SAĞA SOLA YALPALAYA YALPALAYA YÜRÜMEYE BAŞLADIM ÖRDEK OLDUM BEN :roflol:

bende ördek gıbı paytak paytak yuruyomusum esım öle soluyokaydirigubbakcemile3

göbüşüm şimdi cekindim büyüklüğüne gözünüz takılmasın derim:)))

ılsucum masallah gobusune cok seker ceketın benımkıyle aynı yalnız benımkı saten ve sarı renkkaydirigubbakcemile5

kızlar hastane cıkıslarımızı aldık sonunda 2 takım aldım chıccodan bahcelıevler kadır has cocuk dunyasından
%50 ındırım var ıkısı 63 tl ye aldım cok sekerler yalnız beyaz kalmamıstı tukenmıs krem ve mavı renk aldım
bı ara resımlerı cekıp eklıcem

ins cnm. yorumun icin cok sagol canim.. bu arada ekledigin oda cok cok gusel...

göbüşüm şimdi cekindim büyüklüğüne gözünüz takılmasın derim:)))
ilsucum gobusun cok tatli masallah. allah nazardan korusun...

gusel gunlerde saglikla giydir oglusuna canimm...a.s.

yarin nasip olursa bende kizimi gormeye gidicem. hemde cdsini alicam ins.. bir aydir gormuyodumm minik kusumuu.. cok cok heyecanliyimm. bakalim ne kadar buyumus bebegimm

kimsecikler kalmamış yine
bende yarın oğluşumu görmeye gideceğim
inşallah sağlıklıdır
yarın bebişini görecek çok anne var anlaşılan
inşallah bebişlerimiz çok çok iyidir iyi geceler....

bebıslerını gorucek olan arkadaslar ınsallah guzel haberlerle gelırsınız kızlar....
bu arada ben bugun kapıda kaldım oyuzden uzun bır sure ırtıbatı kestım burayla yaklasık 5 saat falan
anahtarımı ıcerıde unutmusum esımın eve gelmesını bekledım allahtan ananem vardı ordaydım

canim ins hepimiz gusel haberlerle geliris.. allahim saglikla kucagimiza almayi da nsip etsin ins.

sagol cnm ins... aman dikkat et tatlim... anahtari unutan ben olsaydimm napardimmm:1no2: kimsem de yok buralardaa...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…