2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

Günaydın güzel temmuz anneleri yattım kalktım geldik kızımla... Geriye kaldı 1 günnn, bugünü sayma artık basladııı kaydirigubbakcemile3 Hepimizin güzel bi gun gecirmesini diliyorum, ozellikle bi sürü anne adayı var bugün bebişlerini gorcek, hepsi de bomba gibi haberler getirsinler bize... Diloşummm eşinin işi de süpermiş cnm, allah gönlünüze göre vermiş, umarım daha da iyi devam eder :1hug:

sağolasın tatlım allah razı olsun inşallah iyi tutunurda kalır burdakaydirigubbakcemile5

gÜnaydın dÜnyanın ennn tatlı annıŞlerı sızı Çok Özledım...........
AkŞam baktım ama kımse yoktu sonrada net kesılıp durdu yazamadım bıtÜrlÜ...
ılsucum maŞallah gÖbÜŞÜn Çok tatlı olmuŞ
dıloŞum yenı ıŞınız hayırlı olsun Çok sevındım..
Doktora gıdecek olan arkadaŞlar hayırlı haberle gelır ınŞallah
bende bu akŞam kızımı gÖrmeye gıdeceĞım Çok Özledım ÖykÜmÜ

Oyle olcak sanırım Diloş teyzesi, bakma sen onun boyle masum ve sakin durduguna burnumdan getiriyo valla, dün gece 4 te lavaboya kalktım patır patır tekmeliyoduuu, cok yaramasss cokkkk kaydirigubbakcemile3 Ama yirim ben onu kovalarımmm ısırırımmm yuvarlarım valla, haşin anneee :dance:

ayyyyyyyyyyyyyy benim fıstığım ya yirim ben onu yirim
maşallah ya çok tatlıŞeniz
allah nazardan sakınsın canım
çok sevimlii

Teşekkür ederis Melek teyzesiii delikafaduldendelikafadulden Sende cok güsel haberlerle, Öykünün birbirinden fotojenik resimleriyle gel akşam tımammı, gorelim kızımızı... Artık yüz hatları da belli olmayabasladı kuzularımızın ay cok heycanlı yerim ben onlarıııııı Şeniz

hoş geldin sağol tatlımŞeniz

benimkininde ayarı belli olmuyo bigün çok hareketliyse ertesi gün çok sakin oluyofisfisfis

güzel haberlerle gelirsin inş cnm.

sağol canım inşalah
bakalım ne kadar büyümüş
tüm anneler güzel haberlerle dönsün inşallah

Oldumu ekleyebildimmi kızımın resminiii, yirim yirimmm cokacimcoook

maşallah canım
çok güzel çıkmış

günaydın tüm annelere
güzel bir gün geçirelimçalışan annelerimize allah kolaylık ve sabır versin
ben çıkıyorum randevüm 10: 20 de kahvaltı yapıyım kuzucum için
bu rada 30 hafta bitmiş kızlar:teytey::teytey::teytey:

Masallah Neslicim ilk 30 u deviren sen oldun darısı basımıza, ayrıca kızımla ben teşekkür ederissss a.s.

Git Diloşumm git sende gör kızınııııı.... Ne güsel ya cok şenlikli bugünnn forummm bi sürü annemiz var haber bekledigimizzz :sm_cool:

günaydın güzel hanımlar ve beyler
ve anneleri
ay ne güzel dilara allah gönlünüze göre vermiş.daim olur inşallah.
zuzuzm bu kız babaya benziyor aynı. ay maşallah maşallah
allah korusun onu.
neslivicdan hadi bakalım afiyet olsun.
bebeğimziden gzüel haberler getir annesi.
bende bugün 13,30 randevum var .işyeridne gideceğim.
ama geri döenr miyim bilmiyorum.
git gel bir sürü iş bakalım kısmet.
ve herkse güzül günler ,mutlu günler inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…