2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

kızlaaaaarrr yeni b link buldum pijamaları çok güzel.2009 yaz katalogunu yukleyin v b bakın süper..cicikom yazın çıkıo

ilsu cum hakkatn top gibi yuvarlamışsın göbüşünü maşallah
ayrıca cicişinede uyumunada bayıldım valla:nazar:

kıslar biz gidiyoruz mesaimiz bitti yarın görüşmek üzere iyi akşamlar hepinize dikkat edin kendinize gamyoncuiremsu

star dust canım iyi günlered kullanın oğlunla beraber canım benimde buna benzer olacak yerim dar küçük bir yatak ve o şekilde dolap babamız yapıcak marangoz olduğu için çilekte beğendiğim bir modelin benzerini yapıcak

saol derincim .. sizin baba yapıcak ne güzell , kim bilir ne özenle yapacak ve belki de en keyifle yapacağı parçası olacak şimdiye kadar yaptıklarının içinde yerimseniben
iyi günlerde kullansın kızını şimdiden
..

stardust cnm güzell haberlerle gel cnm inşalllahh...

keşke " güzel haberlerle döndüm " diyebilseydim .. yazarım detayları ......

bizde cuma doktora gidicez.doktordan sonra bakmaya gidicez odasını.büyük bir ihtimallede sipariş veririz.

kolay gelsin şimdiden canım .. var mı aklında bakacağın mağaza-model felan ??

bizde cumartesi ananesi ile eminönüne gittik.alışveriş yaptık.ama kıyafet almadım.işte emzik,makas,biberon,kapı süsü,sonra çikolata koymak için sepet filan aldık.oğluma bir hastane çıkışı bulamadım.ben beyaz istiyorum az parçalı yok deli oldum.beyaz tulum alıyım dedim.küçük o da yok.internette bir tane bulmuştum.artık onu aıcam.kafasına ellerinede beyaz şapka eldive tamam işte.

oooo süper !!
pek bir şay kalmamış yapılacaklar listesinden .. ben de bu gelişimde eminönüne gideri diyordum ama bugünkü kontrolde dr. yine istirahat verdi benneyaptımki
artık ya ordan tanıdıklardan rica edicem gidip almaları için yada nette sipariş vericem kapı süsü vs. için .. belki de eşimi kandırırsam kemeraltında varsa öyle yerler buradan da bakabilirim .. uffffffff ne güzel kendim halledecektim herşeyimi yaa .......

bizim oğlan cmtesinden beri o kadar hareketliki.artık dışarıdan görünüyor harekteleri.dün akşam yatarken oturdum karnımı seyrettim.ay nasıl hareketler.sonrada oturdum ağladım.delimiyim neyim.

hamilesin :))))

Takım bu kızlar ama tabi mavi olucak kağı kulpları felan kulplar ay yıldız bulut temalı olucak
oda3.jpg

oda1.jpg

oda2.jpg

iyi günlerde kullansın oğluşun canım .. hareket gelir takıma mavi olursa , iyi olur bence de yerimseniben

Kızlar bebek çikolatası için sepetlerde dışarda 40-45 lira ama eminönünden 15 e aldım hemde çook güzel sakın boşuna o parayı vermeyin..

çok iyi almışsın canım , güle güle kullanmak nasip olsun :Saruboceq:

kızlar kuzucuğuma oyun halısı aldım şimdi geldi

iyi günlerde kullansın kuzuşun .. bakarım şimdi ben de ..

kızlar bende kuaföre gidecem ağda için ama utanıyorum:eek::eek:

ağda mevzu zor evet bende kendimi kasıyorum.
ama yapacak bir şey yok.
bir de normal doğum olursa inşallah.
hazırlıklı olur muyum acaba diye düşünüyorum.ya da sancıalr başladığında hemen ağdacımı ararım.
belki de ağda masasında doğuruveririm kolayca.

utanmayın kızlar yaaa.. sizin gibi yüzlerce kişi gidip geliyor onlara .. düşününkü jinekologa gidiyorsunuz yerimseniben
zaten o konuşuyor , o olmadı ortaya sen bir şey atıyorsun , hooooop vakit nasıl geçmiş anlamıyorsun ..
ilk gittiğimde ben de utançtan gıkım çıkmamıştı , Allahımmmmm o dakikalar geçmek bilmemişti , sonra sonra alışıyorsun ve çok da rahat ediyorsun ..
unutmayın , jinekologa gidiyorum ayda 1 diye düşünüyoruz yerimseniben

kıslar bebelerın kıyafetlerını neyle yıkayıp ütüleyeceksınız?
sabun tozuyla mı yoksa bebe matikle mı?

rosemcim , ben bebe matik ve soft olan yumuşatıcılardan alıcam sanırım , ama daha araştırmasını yapmadım .. deneyimli annelerden ( diğer topiclerden ) öğrenirim diye düşünüyorum yerimseniben

stardustım ben zazten sürekli giidyorum.ama kendimi kasmaktan bir türlü vazgeçemiyorum.
ağdacı ile de bayağı sohbet ediyoruz ama .yine de nedense kasıyorum işte.
ama benim korkum şu sıralarda acaba normal doğum olursa bekleidğimzi zamanda temzi oalcak mıyız.
yada sancıyı hissedince temzilenck vakit bulacak mıyız.
çok iyi ayarlamak laızm son ayalrda temzliği
inşallah tertemzi gireriz doğuma da

ilsucum en mantıklısı öyle bencede tatlım.

Rosemcim ben amwayin bebe deterjanını almıştım fosfatsız diye tercih ettim ama tabiki sabun tozu da kullanıcam ufak parçalarına.

karencim , amway'inki matik mi elde yıkama mı ??
ben ufak parçaları da makine de yıkıycam , çamaşır filesine koyunca kaybolmuyormuş küçük parçalar .. ( sağolsun canım arkadaşım ipeğimu'mun gönderdiği emzirme sütyeni-atleti-bebek destek yastağı -boğulma önleyici yastığın içinden bir de çamaşır filesi çıktı Şeniz )

evet canım hep bakınıyordum 80den başlıyordu kendim yapacaktım eşim nette gezerken 30 bulmuş hemen almış

fiyat süper ve ben de çok beğendim halınızı , güle güle kullansın kuzun canım yerimseniben

bu arada bebk askılarını nereden bulabılırız kızlar?
aslında bırcok kıyafetımızın askıları var ama bazı magazalar askıları vermıyo malesef aziz bebe mesela
c&a nın bu yonunu cok sevıyorum sen soylemeden askılarıyla bırlıkte hazırlayıp verıyolar urunlerı

ben joker'den aldım canım , rengarenk 6lı = 4 tl dı sanırım , mothercare'de de var ama orası jokere göre en az 2 kat daha pahalı :1closedeyes:

aslında şu tulumu beğendim.birde.yenidoğan.kafasına eline şapka alim diyorum beyaz.sizce nasıl

çok şekermiş , iyi günlerde kullansın çağın beyler :KK66:

bende iç çamaşırlarımı falan hazırladım bir takımda pijama aldım ama daha bir kaç takım daha pijama ve gecelik lazım kızlar kom un pijamalarını tavsiye ederim ben aldım hiç birşey yok gibi üzerinde beli falan o kadar rahatki anlatamam sezeryan bile olsanız hissetmezsiniz yumuşacım hemde pamukluydu benim aldığım çok memnun kaldım fiyatı 55-60 arası

ben de 2. bir gecelik aldım bugün .. dagi'den , tavsiye ederim , penyesi hürremsin dediği gibi yumuşacık , varla yok arası hissi evriyor insana kaydirigubbakcemile3 ve içindeki su yeşili gibi mavi olan bölümün gecelikten bağımsız içerden ince askıları olduğu için emzirmeye oldukça elverişli gibi .. ekliiim hatta resmini

delikafaduldendelikafaduldendelikafaduldenselaaaaammmmmm
nasılsınız kader arkadaşlarım
unutulmadım inşallah:teytey:

ne unutulmasııııı :eek:klava:
bi sen bi sevtapduzyol , kayıplara karıştınız ama unutulmadınız canımcım . nerelerdeydin , niye kayıptın de bakalım yerimseniben

ben de havuzlu handan artışın bir pijama takımını (sabahlıklı) aldım. Bir adet gecelik bir adet pijama daha alıcam ama daha uygun bir şey alırım artık onları...

güle güle kullan canım aldıklarını :1hug:

canım havuzlu hanı bırcok kısıden duydum cok tavsıye edıyorlar sanırım emınönunde modeller ve fıyatlar nasıl acaba?

bana ipeğimu çok fiyat farkı yok dışarıya göre deyince bakırköy gürçarşı-altçarşıdan aldım hastane çıkışını , kendime de oğluşuma da yerimseniben
tavsiye ederim orayı , fiyatlar her cebe göre ama güzel ve kullanışlı modeller var hem anne için hem bebek için yerimseniben

Kızlar bende 2 pijama, 1 gecelik ve sabalık hatta kendimle uyumlu eşime pijama takımı aldım+2 adet emzirme sütyeni= 160 tl nakit eminönünden ve süper kaliteli modelleri de cok güsel, hamile doluydu içerisi, biri giriyo biri cıkıyo ama mekan ufak oldugundan sıgısamadık pek kaydirigubbakcemile3

iyi günlerde kullanın zuzuşummmmm , çok iyi almışsın walla kaydirigubbakcemile5

Son düzenleme:
stur dust teşekkür ederim canım sein geceliğinde çok hoşmuş ben daha kendime hiçbirşey almadım ya

starduşcum dövme neolur
annemlere gittim
eşimin işleri uzayıncada 3 hafta kaldım orda napalım
ama boş durmadım herşeylerimi tamamladımda geldim
canım sen nasılsın

ay ne güzel canım ya bizim daha bir sürü eksiğimiz var

teşekkür ederim canım
ama ben buraları bilmiyorum gurbetteyim oyüzden denizlide her yeri bildiğimden kolay oldu niyetimde ordan almaktı
ama hepsini bir anda aradan çıkardığım için kocişimin cebi bu ay fazla yanacak gibidelikafaduldendelikafadulden

stardustım ben zazten sürekli giidyorum.ama kendimi kasmaktan bir türlü vazgeçemiyorum.
ağdacı ile de bayağı sohbet ediyoruz ama .yine de nedense kasıyorum işte.
ama benim korkum şu sıralarda acaba normal doğum olursa bekleidğimzi zamanda temzi oalcak mıyız.
yada sancıyı hissedince temzilenck vakit bulacak mıyız.
çok iyi ayarlamak laızm son ayalrda temzliği
inşallah tertemzi gireriz doğuma da

ay dimiiiii yaaa :1shok: ya ani bir doğum durumu olursa , artık öyle bir durumda 1-2 dak. içinde jilet marifetiyle halledicez artıkın :eek:

stur dust teşekkür ederim canım sein geceliğinde çok hoşmuş ben daha kendime hiçbirşey almadım ya

rica ederim tatlımm , beğendiğine de sevindim Şeniz

starduşcum dövme neolur
annemlere gittim
eşimin işleri uzayıncada 3 hafta kaldım orda napalım
ama boş durmadım herşeylerimi tamamladımda geldim
canım sen nasılsın

ben de bu akşam gidecektim , son anda okuldan çağırdılar yarın acele gidicem okula .. kaldı ki eşim yarın yurt dışına gidiyor , beni sabahın köründe bırakacak okula , eve taksiyle dönücem işim biter bitmez ..
akşam kardeşim gelip alıcak sanırım
ben de h.sonuna kadar yokum .. hoş , evimde olsam da pek bu sıralar takılamadım burada uzun zamandır .. böyle işte
ha bir de bugün dr. kontrolüm vardı , benim canım sıkıldığı için ziyadesiyle anlatıp bi daha kendimi ve sizi germenin bi anlamı yok diye yazmak istemedim .. inşallah paşam zamanından önce gelmeye kalkmaz diye dua ediyorum sadece :Saruboceq:

X