2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

huriş şaka maka cuma geldi tatlım iyi dayandın valla
bu arada sen yatıyodun uykun gelmişken güzel güzel uyu opuyorumnanaktan

10 gün var benim paşama canım DENİZime :)
her hafta kontrol başladı bu cumartesi gidiyoruz yine...
odam bile ayrıldı ayın 6sına sabah :)

az kalmış canım 1 er gün ara ile alacağız meleklerimizi kucamıza benim de 11 gün kaldı 7 temmuz da kızım benimle olacak inşallah:lepi:

ben varım karen kızlar erkenci bu akşam kadro baya eksik
diloşıum yok demet yok star yok

melekcim selam canım..nasılsın..oyku yernde duruo mu yane sakin mi yoksa benmki gb tepisik bisi mi oldu:))

evet kızlar yok walla..zaten star tam yarasa modunda daha gec saatlerde cıkıp ceeeee dio ve kacıo sanırsam:)

ahhhhhh ah ne kadar uğraştık valla sonuçlandıran benim ama kaç kişi çalıştık kaydirigubbakcemile5 ,umarım emelcim iyidir hala ses yok,o gün açmadı telefonu, bidaha da arayamadım zaten korkumdan :1no2:
:roflol::roflol:

huriiiş naber datlım,anavatanda durumlar nasıl kaydirigubbakcemile3
anavatan iyi baskı var ...g
huriş şaka maka cuma geldi tatlım iyi dayandın valla
bu arada sen yatıyodun uykun gelmişken güzel güzel uyu opuyorumnanaktan
valla bakalım iyi dayandım gitmeden sabah yine yazarım bugün çok oturdum artık kıçım acıyor..
hurişşş erkencisin canım :umursamaz:
bu gece böyle gülüm belki sonra gelirim yine genin ilerleyen dakikaklarında şimdi oturamıyom...

hurişşş kızzz hosgeldin:)

kızlar ya bugun esim bana parmagımın olcusunu sordu bende solemek istemedim zaten şiş deyip gecistirmeye calıstım..dogum hediyesi alıcak kesin ama zevki bazen facia oluyo tarzım olmuyo o yuzden tatlım sen bana supriz yapma beraber gideris derim ama bu sefer inat yane..off gecen yıldonumumuzde set almıstı gidip deiştrdim yuzuk aldı onu da deistrdm ..pofff ne sıkıcı b durum..sonrada hediyeyi begenmemzlik olmasss dio...kaldım wallamirmirmirmir

melekcim selam canım..nasılsın..oyku yernde duruo mu yane sakin mi yoksa benmki gb tepisik bisi mi oldu:))

evet kızlar yok walla..zaten star tam yarasa modunda daha gec saatlerde cıkıp ceeeee dio ve kacıo sanırsam:)

pıtırık öykü arada hareket ediyo ama onun için erken ben yatacağım zaman başlıyo akrobasi hareketlerine
yalnız bu akşam karnım çok ama çok sertttttttttt
resmen taş gibi vursam tahta gibi ses çıkçak neler oluyo acabaCADIARZU
yarın doktora gideceğim bakalım ne alemde aşkımmm:1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…