2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

pıtırık öykü arada hareket ediyo ama onun için erken ben yatacağım zaman başlıyo akrobasi hareketlerine
yalnız bu akşam karnım çok ama çok sertttttttttt
resmen taş gibi vursam tahta gibi ses çıkçak neler oluyo acabaCADIARZU
yarın doktora gideceğim bakalım ne alemde aşkımmm:1hug:

buyumustur annesiii :emir_bebek: o yuzden sertlesmistir yerleri kalmıyo artık..cıkmak icin onlarda sabırsızlar bence:) masallah oykune canım..saglıkla gelsin ins sennde az kaldı ne guzel yaaa hepimiz b kac haftaya kadar anne olucaz ins..kaydirigubbakcemile5

dr dan guzel haberler getir bize melekcim..zemuszemus

Şu şikayetlerinizi okuyorum da o kadar özeniyorumki acaba benim nasıl olcaktı son günlerim diye hep merak edicem. 2. bebeği de düşünmediğime göre zaten yaşım da geçer o zamana kadar hiç bir zaman 8. 9. aylar nasıl olurdum öğrenemiycem:KK43:((

olsun adenzar ya daha iyi bebeğin sağlıklı ya gerisi boş
ne güzel erkencikten kavuştum meleyine
hem 8-9 aylık hamile olmak çok zor benden söylemesiii:eek:lmaz:

olsun adenzar ya daha iyi bebeğin sağlıklı ya gerisi boş
ne güzel erkencikten kavuştum meleyine
hem 8-9 aylık hamile olmak çok zor benden söylemesiii:eek:lmaz:

Ama erken doğum sonrası çok zor keşke zamanında doğursaydım razıydım sıkıntılara çok üzülüyorum:çok üzgünüm:

BEYAZ MELEKcanım sen uyumaya çalışsana çok arayacan bu günleri

:umursamaz: keşke uyuyabilsem ya keşke
ağlamak istiyorummmmmmmmm:gitme:
akşam 8 de uyuyan ben noldu bilmiyorum 2-3 haftadır hiç uyumasam uyumak aklıma gelmez
yarın doktoruma sorcam bakalım
bide yatağa yatınca başlıyo bacaklarım sızlamaya gerginleşmeye karnım geriliyo ağrıyo eziyet gibi geliyo yatmak üstelik bu ufacık karınla
20-25 kilo almış olsaydım ne olurdum artık düşünemiyorum
çok zor canım yamafoldumben

her gece 2-3 te yatıyorum dön dön sabah ezanına kadar uyuyamıyorum elbet
sonra sinirlerim bozuluyo ben neden uyuyamıyorum diye başlıyorum ağlamayamafoldumben

kızlarrr bende bu gecenn b firesi olucam gozler gidio ve serra rahat bırakmıo..hepinize ii geceler diliorum bebisşlerinizle..

X