2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

canım benim ya...özel hayata bu kadarda sık sık müdahale etmeyin rahat bırakın demiştir içindenkaydirigubbakcemile3doğunca ele avuca gelince yumuk yumuk kollarını backalarını ısırıp sizde keyfini çıkarınrsınız:dilcikar:

bana da gününü geçirecekmiş gibi geliyo kızım.merakla bekliyos ya gelmes simdi.
daha kanala falan girmemiş.gireceğide yok.yürüyüş yapınca giriyomuşmu kıslar ya bende yürüyryim ozaman hatta koşsam :)

doktorda aynısını dedi.rahatsız ettik küçük hanımı sanırım diye güldü.rüyamda doğurup seviyorum ben arada.ne hikmetse hep erkek doğuyor ama.biz kız bekliyos tersi olacak herhalde.nazlı kızım benim

kaydirigubbakcemile3bırak istediği zaman girsin kanalına yahu...o kadar sıkıştırma olmazsa amuda kalk sositosositoeşin seni kaldırır kendin kalkamazsan-tatlicadiarzu-zaman çok çabuk geçiyor...daha geçen gün teste inanamdım 3 tane test yapmıştım hala çift çizgiydi allahım yarabbim yaaa:lepi:

Bakalım tahminlerimiz tutacak mıııı

benim bebiş aşılama ile oldu son adet tarihime göre 40 haftam 15 temmuzda doluyo aslında,fakat yumurtlamam 6 gün geç oldu ondan 36 küsür haftalık kabul ediyoz kızımı ama genelde 1 haftada önden gidiyo gibi gelişimi işte 3 aşağı 5 yukarı 15 temmuzu yakalarım belki :dance:

kız çatlatma beni valla biyerim şişcek

aman ne şişecek sende zemuszemus
şişse benimki şişer hatta patlarkaydirigubbakcemile3
ben gün saat zaman sayıyorum..kendi kendime konuşmaktan deli oldum çıktım
-tatlicadiarzu-pazarda bile geçen gün oğlum sana mısır alayım mı diyorum,şeftalimi kirazmı alalım diyorumkafamçokkarıştıben yedim kafayı valla....ilk gördüğümde tansiyonum düşmese kalbim durmasa iyi valla:sm_cool:

Valla yürüyüş yarıyormu bilemiyorum ama ben hergün yürüyorum ve bebeğim çok erken döndü ve doğum pozisyonu aldı.Ama benim belimde fıtık var bir ara yürümekte zorlandım doktoruma sorduğumda yürüme boşver zorlama kendini normal doğuma o kadar etkisi yok demişti.Ama bence faydası vardır doktorum kendime eziyet etmeyeyim diye söylemiştir.

elimis kolumus bağlı bekliyoz küçük hanımın keyfini :)
yapçak bişi yok istediği zaman gelecek.bu kadar zaman geçti şu 26 gün geçmeyecek sanki...
hayırlısı ile sağlıkla gelsin kuzularımız inşallah...

ben hamile kalmadan hemen önce rüyamda erkek bebek görmüştüm,birbirinden alakasız 3-4 kişide aynı anda oğlun oluyormuş rüyamda dedi fakat kızım olacak nasipse rüyalar cidden tersine çıkıyo

benim oğlumda 36.haftaya kadar 2 hafta önden gidiyordu ve 36.haftada 3150 gr.dı eyvah dedik 4 kiloyu geçecek sezeryan olucam.Benimki 2 haftadır kilo almamış ve bu normalmiş bazı bebekler önceden hızlı gittiği için son haftalarda kilo almazmış.seninkide durmaz inşallah.

sütümüzü de içtik şimdi..biz yatmaya...
biraz dinlenelim zaten geceleri zırt pırt wc.ye kalkmaktan iyice sinirlerim geriliyo...gezmeye bile gidemiyorum valla her sokak başında geliyo :)

iyi geceler minişlere iyi bakın...fazla ve sağlıklı kilo almları için mutlaka sola yatın...
yarın görüşmek üzere...

hıı ozman sen 15 temmuzu yakalarsın gibi ihtimal büyük.beni kızım haftası ile aynı gidiyor.gününü bekler gibi...hayırlısı artık..
kıs ya bizimki kız bebekler erken doğarmış diyolar sözde ama boş yani

kuzeydeniz---Valla yürüyüş yarıyormu bilemiyorum ama ben hergün yürüyorum ve bebeğim çok erken döndü ve doğum pozisyonu aldı.Ama benim belimde fıtık var bir ara yürümekte zorlandım doktoruma sorduğumda yürüme boşver zorlama kendini normal doğuma o kadar etkisi yok demişti.Ama bence faydası vardır doktorum kendime eziyet etmeyeyim diye söylemiştir.

pek yürüyemiyorum ben de onun için dedim.kasıklarım ağrıyo çok yürüyünce.

Bende görünce ne yaparım bilemiyorum heyecandan bayılabilirim.Öyle çok özlüyorum,bekliyorum ki oğlumu.

ben hamile kalmadan hemen önce rüyamda erkek bebek görmüştüm,birbirinden alakasız 3-4 kişide aynı anda oğlun oluyormuş rüyamda dedi fakat kızım olacak nasipse rüyalar cidden tersine çıkıyo

bencede hamile olduğumu öğrendiğimde erkek bebek görmüştüm benimde kızım olacak.

sadece beni görenler senin karnın erkek bebeğe benziyo deyip duruyo.pek kilo almayınca kocaman sivri bir göbiş oluyo tabi.onlarda erkeğe benzetiyo ma kızım olacak inşallahh...
tıp yanılmaz herhalde delikafadulden

Bende görünce ne yaparım bilemiyorum heyecandan bayılabilirim.Öyle çok özlüyorum,bekliyorum ki oğlumu.

valla ezbere şarkılar ninniler şiirler bile besteledim bir kaç taneopuyorumnanaktan
paylaşırım doğum öykümü anlatırken..ah ahhhh bende yazıcam öykümü az kaldı oleyyykaydirigubbakcemile2

hayırlı geceler.iyi uykular canım.bebeişe ve kendine iyi bak.tuvalet sorunu olmasa çok iyi olacak haklısın yane :gitme:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…