2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

6623.jpg
6635.jpg

Bugün bizim 1.evlilik yıldönümümüz kızlar...bebeğime 10 gün kala çok çok mutluyuz...dışarda yemekteydik eşimle yeni geldik..seneye işallah bebeğimizle Deniz adım atarken kutlayacağız 2.yılımızı :)

Yürü mutlaka canım ben hergün 1 saaat yürüyorum.

ne güzel ya ben hiç yürümüyorum 34.haftada nst de kasılma çıkınca bi izne ayrıldım o gün bugündür diyarbakır karpuzu gibi yatıyorum erken doğum olcak diye de bu seferde hiç doğmayacak sanki.evet evet akşamları yürüyeyim ben sahilde

hadi maşallah geçen gün adın geçti canım uzun zamandır girmiyo doğurdumu acaba diye,iyisin dimi,azcık kaldı seninde heyecanlısındır.

sağolun varolun....
az kaldı 10 gün opuyorumnanaktanmutluyuzzzz..
biz iyiyiz bir sorunumuz yok..herşeyimiz normal...cumartesi son 2 kontrol kaldı :teytey:

6623.jpg
6635.jpg

Bugün bizim 1.evlilik yıldönümümüz kızlar...bebeğime 10 gün kala çok çok mutluyuz...dışarda yemekteydik eşimle yeni geldik..seneye işallah bebeğimizle Deniz adım atarken kutlayacağız 2.yılımızı :)

maşallah canım allah mutluluğunuzu daim etsin bu arada maşallah çok hızlısın ne güzel Rabbim aratmadan vermiş Deniz'inizi.
bizimde evlilik yıldönümümüz 15 temmuz inşallah kızım o gün gelir :ecrin_bebek:

maşallah canım allah mutluluğunuzu daim etsin bu arada maşallah çok hızlısın ne güzel Rabbim aratmadan vermiş Deniz'inizi.
bizimde evlilik yıldönümümüz 15 temmuz inşallah kızım o gün gelir :ecrin_bebek:

sağol canımsınkaydirigubbakcemile3
AllAH SıZinde mutluluğunuzu daim etsin...bu 2 kere özel olan gecede kalbinizden geçen ilk dileğin gereçk olmasını istiyoruma.s.
Allah aratmadan herkese nasip etsin...
bizimki hemencecik olduzemuszemus
uğraştırmadı üzmedi biizi teyzesi...hihoyyyt
Çok özlüyorum minişimi....çokta merak ediyorum:sm_cool:

kızlar 5 temmuz bizimde 1. evlilik yıldönümümüz. kızımda 20 temmuz da gelecek inşallah.sezeryan olsa 5 temmuzda alınmasını isterdim ne güzel olurdu.normal olunca bilemiyoruz malum 5 temmuz a yetiştiremedik :)

nesguik tebrikler canım ne güzel paşana kavuşmanada az kalmış çifte kutlama gibi olmuş.

evet az kaldı canımopuyorumnanaktan
kutlamaların en en güzeli sevdiğim adamdan bebeğimin olması dahada onur verici birşey:eek:
gün sayıyoruz artık...doğsunda bakalım nasıl made in turkey yerimsenibenyüzü ağzı burnu çenesi bacakları ayakları herşeyini çok çok merak ediyorum...:nazar:

ayşenur tatlım senin normal alacaksa muhtemel tarihin 22 temmuz olması gerekmezmi ticker a göre :uhm:

ticker a göre öyle ama doktorum baştan beri 20 temmuz diyo :1rolleyes: nedense anlamadım.

bende bazı sitelerde hesaplayıcıda bakıyorum 20 bazen 21 temmuz çıkıyo anlamadım yani yerimseniben

kızlar 5 temmuz bizimde 1. evlilik yıldönümümüz. kızımda 20 temmuz da gelecek inşallah.sezeryan olsa 5 temmuzda alınmasını isterdim ne güzel olurdu.normal olunca bilemiyoruz malum 5 temmuz a yetiştiremedik :)

Sezeryanın bu avantajı var işte günün belli ona göre hazırlanıp gidiyorsun.Ama biz heran tetikteyiz.Banada hep doğumum 5 temmuzda olacak gibi geliyor nedense.

evet az kaldı canımopuyorumnanaktan
kutlamaların en en güzeli sevdiğim adamdan bebeğimin olması dahada onur verici birşey:eek:
gün sayıyoruz artık...doğsunda bakalım nasıl made in turkey yerimsenibenyüzü ağzı burnu çenesi bacakları ayakları herşeyini çok çok merak ediyorum...:nazar:

bende bende çok merak ediyorum uyyyy düşünsene canından can kimbilir nasıl sen kokacak,aşkının meyvesi boğum boğum delikafadulden valla şimdi çıkıp koşcam kızıma kavuşmak istiyorum artııık Şeniz

evet orası öyle hazırla çantanı gün gelince al git..
ama normalde bilmiyosun ki.zaten ilk bebeğim doğum nasıl olacak fikrim yok.
nasıl olacak bende merak ediyorum bekle dur.
benim yerime sen 5 temmuz a denk getireceksin inşallah.
nikah tarihimiz ve eşimin doğum günü aynı 06-06-08
kızımla da düğün aynı olsaydı ya 05-07-09 ne güzel olurdu ama zor çok zor
zorlasak olurmu acep heheheheh

bende bende çok merak ediyorum uyyyy düşünsene canından can kimbilir nasıl sen kokacak,aşkının meyvesi boğum boğum delikafadulden valla şimdi çıkıp koşcam kızıma kavuşmak istiyorum artııık Şeniz

düşünsene o yüüzü o eli o burnu o ağzı ilk gördüğümde ilk düşüneceğim şey:9 ay ben bunu mu beslemişim,içimde bu kadar güzel mislermisi bu canlımı varmış diyeceğimkaydirigubbakcemile3çok sabırısızm ya....

geçen doktora gittiğimizde 35+0 usg de bakarken doktor yüzünü nasıl ekşitti o dudaklarınu uzatıp büzdü :)
nasıl ekşi bir surat o öle öldük gülmekten eşimle o diyor sana benziyor ben diyorum sana benziyor.
ölces meraktan nasıl acaba diye ya hehehe

evet orası öyle hazırla çantanı gün gelince al git..
ama normalde bilmiyosun ki.zaten ilk bebeğim doğum nasıl olacak fikrim yok.
nasıl olacak bende merak ediyorum bekle dur.
benim yerime sen 5 temmuz a denk getireceksin inşallah.
nikah tarihimiz ve eşimin doğum günü aynı 06-06-08
kızımla da düğün aynı olsaydı ya 05-07-09 ne güzel olurdu ama zor çok zor
zorlasak olurmu acep heheheheh

bebişin kendini ne zaman hazır hissederse o zaman gelir canım bakalım annesini dinleyecekmi.

X