2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

bazen hayatımdan çok mutsuz memnuniyetsiz oluyorum....şu an o hallerdeyim...

lmaz:
bebişin memnuniyetini yerine getircek az kaldı canım
onun güzel nur yüzünü düşün
allah halimize çok şükür
çok büğük çıkmaz da dar da büğük hastalıklarla boğuşanlar var onları düşün
halimize çok ama çok şükür:Saruboceq:

sıkma canını güzelim ya
allah yardımcı olur 1 gecede hiç anlayıvermeden sular seller gibi doğurursun ağrısız acısız telaş yok tamam mızemuszemus

çok basit bunun cevabı..............
u y u y a m ı c a z
sabaha kadar uyuyamıycaz:umursamaz::umursamaz:
çok üzülüyorum bu duruma yamafoldumben
son haftalarda helak olduk valla:umursamaz:

amin cnm amin ne güzel teselli veriyosun opuyorumnanaktan .

1 gibi uyuyorum 3 de kalkıyorum sabaha kadar tık yok bidaha çöktü yüzüm resmen mafoldumben

bazen hayatımdan çok mutsuz memnuniyetsiz oluyorum....şu an o hallerdeyim...

çok normal cnm şu sıralar hepimizde var duygu dalgalanması seinçliyken aniden hüzün çökebiliyo gçicek allahın izniyle yavrularımızı kucağımıza aldığımızda unutucaz herşeyi

amin cnm amin ne güzel teselli veriyosun opuyorumnanaktan .

1 gibi uyuyorum 3 de kalkıyorum sabaha kadar tık yok bidaha çöktü yüzüm resmen mafoldumben

ben 2 gibi yatmaya çalışıyorum dön dön kızımında benim de başım dönüyo
sonra eşim kızıyo çok sert dönüyorsun çocuk rahatsız oluyo sonra tekmeliyo sende uyuyamıyosun diye
ama napayım çok sıcak
hem geceleri rahatsız oluyorum nedense
ağrım artıyo
sbah ezanına kadar debelenip duruyom
sonra bi parol ağrı kesici içip yorgunluktan sızıyorum
geceleri resmennnnnnnnnnnn kabusum oldu
gece olacak diye korkuyorum artık ya:umursamaz:

ben gideyim klimanın karşısına bakalım
5-10 dakka serinliyeyim geleyim
sakın kaybolmayın biyere
zaten bu akşam kimse yok
çok canım sıkkın
5 misafirimiz var ama
asıl üyeler yok meydanda
onlar da konuşmuyo zatennnnnnnnnkaydirigubbakcemile3
hadi ben uçtummm
gelcem azzz sonra

aman cnm sakın bilinçsizce dönme soldan sağa dönerken ilk başta yatakta doğrul otur sonra diğer tarafa uzan ben başlarda rastgele dönüyodum bak şimdi kordon boynunda çıkmıyo daha. ben dönmelerimden oldu diye düşünüyorum.

hehe bende bu sabah katil oluyordum ...bizim yatak odasının camı ile karşı binanın mutfak camı çok yakın konuşmalar hep odanın içinde karı kocada saolsunlar nasıl bağırarak konuşuyolar sorma ...
sabah bunlar kahvaltı ediyolar saat 9:30 ama nasıl bir konuşma inanamazsınız sanki kahvaltı masası bizim yatağın içinde...kahvaltı bitti ben ya sabır ya sabır adam kadından sigara istiyo...versene versene balkonda içeyim 1 tanecik kadın vermem diyo falan....ben yatağın içinde oturdum....abla allah aşkına bi sigara verde abi gitsin balkonda zıkkımlansın yoksa ben balkondan aşağı atlıycam ....diye bağardım çıt kesildi ses...akşama kadar hiç ses etmediler......evdelerdi normal konuşmaya başladılar....

belime ağrı girdiiiiiii oooyyyyyyy

sen ne iş yapıyordun annecik memur yazıyor da ne memuru...şu an izizndemisin..bende memur olmak için çok uğraştım da olmadı nasip değilmiş....sen nerde çalışıyordun...

Ben bı kamu kurumunda AB uzmanıyım. evet su an ızındeyım dogum oncesı 8 haftalık ıznıme ayrıldım.KPSS ve KPDS cok onemlı bıldıgın gıbı memur olmak ıcın. benım 2 dılım var onların bıraz artısı oldu cok zorlanmadım gırerken

güzel allah bozmasın...ben artık yaşım geçti kpss falan yok artık girmem..yabancı dilimde yok...sen bu kadar şeyi nasıl sığdırdın yaptın ben çocuk gelişimi mezunuyum anaokulu öğretmenliği yaptım 3 sene kpss olmayınca soğudum buz gibi oldum mesleğime sonra açık öğretim büro yönetimi okudum şimdi yine açık öğretim halkla ilişkiler ama bu sene kaldım artık kendi mesleğimi bıraktım sada çok şirket büro koodinasyon tercih ediyorum...ucunu kaçırırsan bi mesleğin gidiyor sen iyi yakalamışsın...ne kadar süredir memursun bide ben mezun olup eşimin yanına bi girebilsem kebap olucam da .

Son düzenleme:
neyse ben kaçar kızlar uzuzn süredir burdayım artık biraz kendimi dinlendireyim.ç..öptüm dayanamam gelirim yine...

slm iyi geceler kızlar.uzun süredir topiğinizi okuyorum.sürekli nete giremediğim için yazamadım.neyse yazmaya karar verdimbende temmuz annesi olacağım inşallah.çok güzel bir arkadaşlığınız olmuş burada.ne güzel sohbet ediyosunuz imrendim size :) belki bu son günlerimizi beraber geçiririz net e girdiğim sürece tabi.Allah hepinizin bebişlerini sağlıkla kucaklarına almayı nasip etsin...amin

Ben uluslararası ılıskıler mezunuyum. mezun oldukdan hemen sonra gırdım. unıversıtede 2 yıl kaybım oldu. sonra hemen gırdım. sansım o oldu beklemedım fazla. kısmet bıraz da. 5 yıldır memurum nerdeyse. esının meslegı ne yanına gırmek ıstıyorum yazmıssın

hoşgeldin artık katılım yaparsın sağlıkla kucağına alırsın inşallah cnm .

selamün aleyküüüüm ben geldim dizi bitti ve inanamıyorum avrupa yakasını bitirdiklerine
ya ne saçma diziler kafayı yicem bi eğlencem oydu :çok üzgünüm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…