2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

kuşşşuumm saat 12 ye geliyor anca odandasındır bebeğini kucağına almışsındır....ne mutlu bir duygudur yarabbim allahım bizede sağlıkla nasip etsin...

demetciğim allah düğününü görmeyide nasip etsin güzel bir gün diloşun kızıyla aynı gün olacak doğum günleri oğluşunun....allah ayırmasın yavrunla canım...

hürrem sultandan hala haber yokmu ya mafoldumben....

bu arada 2 gün önce her an doğurabilirim telaşım gitti açılmam devam heralde açılma dediğimiz şey kapanmaz...kanama şikayetim birden kesildi ağrım yok sancım yok valla beklemedeyim her an foşurtuyla hastaneye gidecem ve 4 cm açılman var diyecekler diye düşünüyorumzemuszemus kocam evde akşam 4 de gidecek işe o hazır evdeyken biraz ortalık toplayalım sabah bacak kasılmalarım oldu göbeğimin alt kısımlarıda sanki ameliyat olmuşumda dikişlerim varmış gibi bir baskı acıma var...bakalım hayırlısı bu belirsizlik daha can sıkıcı aslında sezeryan olacaklar tarihlerini biliyor neticede bizde hastaneye yetişememe korkusu var :Saruboceq::lepi:kafamçokkarıştı

aminnn hurişim teşekkürler hepimizin yavrularını inşallahhhh:Saruboceq:
hem aynı gün hem aynı saat hurişşşşş:lepi:
istesek denk getiremezdikkk saati:sm_cool:

kız anacım bu gidişle sen en sona kalacan hee demedi demeeeee:roflol:
hayırlısı canım sağlıkla gelsinlerdeeeee:Saruboceq:

açımmmmmmmmmmmm midem nasıl bulanıyooo ama canım hiçbişey istemiyoooooooooooooomafoldumben:gitme:

maşallah diloşa ve eylüle negüzel kavuşmuş kızına darısı başımıza.benim merak ettiğim şeyde sezeryanın hemen arkasından sütümüz gelirmi diye???

maşallah diloşa ve eylüle negüzel kavuşmuş kızına darısı başımıza.benim merak ettiğim şeyde sezeryanın hemen arkasından sütümüz gelirmi diye???

hoşgeldin sibelcim

normalde 2 gün gelmeyebiliyor

ben humana stil çay aldım birkaç gün önceden içmeye başlıycam günde 2 fincan çok işe yaradığını söylediler

kızlar spınal iğne dıye bırsey varmıs esım dun aksam ondan bahsettı bıraz da normal doğum da kullanılabılıyormus bılgısı olan varmı?

kız anacım bu gidişle sen en sona kalacan hee demedi demeeeee:roflol:
hayırlısı canım sağlıkla gelsinlerdeeeee:Saruboceq:

ewet daha vakti var nasılsa 17 temmuza kadar yolu var ama bu açılma o zaman kadar beklemez heralde beklese eşim bayram edecek en azından ay başını bekle diyip duruyo ipeğe....laelaelaelaelaeopuyorumnanaktan(bunu ben yazdım-huriş )

açımmmmmmmmmmmm midem nasıl bulanıyooo ama canım hiçbişey istemiyoooooooooooooomafoldumben:gitme:

sıcaktan gülüm ya bende öğle miğdem hep ağızımda ve bişey yemek istewmiyorum bizimkinin zoruyla kahvaltı ettim...
humana stil çay aldım birkaç gün önceden içmeye başlıycam günde 2 fincan çok işe yaradığını söylediler
öylemi bunuda not alıyım bende alıyım dursun evde....ben biliyom yoksa başıma gelecekleri...
sütüm gelmez eve geliriz derim ki humana stl çay alın bana süt getirir arttırır...
annem: aman huriş bırak şu para tuzaklarını ne çayı çay sütmü getirir...
eşim:ya annem doğru diyo çay sütmü getirirmiş
kaynanam:ben şimdi bi ....yaparım gelir hemen sütün
:bbo::1shok:
en iyisi alayım bi köşede dursunda zemuszemus saol canım...

***************************2009 TEMMUZ ANNELERı MUHTEMEL DOGUM TARıHLERı LıSTESı************************

ANNE ADI--------------M.D.TARıHı-----------CıNSıYET--------------------D.ŞEKLı--------------- D.TARıHı-----------DOGUM HAFTASI

:nazar:adenzar--------------------------*------------------------kız----------------------------normal---------------------ooray:---------------------29+6:hooray:
:nazar:comebaby-----------------------*----------------------ikiz/kız----------------------g.anez.sezeryan-----------2haziran--------------------32+4:hooray:
:nazar:amartis74------------------------*-----------------------erkek-------------------------sezeryan------------------14 haziran-----------------35+2:hooray:
:nazar:menekseak-----------------------*-----------------------erkek-----------------------g.anez.sezeryan-----------19 haziran-----------------38+2:hooray:
:nazar:nilayyy----------------------------*-----------------------erkek-----------------------g.anez.sezeryan-----------19haziran------------------37+6:hooray:
:nazar:neslivicdan-----------------------*-----------------------erkek---------------------------normal------------------20 haziran-----------------38+4:hooray:
:nazar:selsin------------------------------*-----------------------erkek--------------------------sezeryan-----------------21 haziran-----------------37+3:hooray:
:nazar:ipegimu---------------------------*-------------------------kız---------------------------epi.normal---------------23haziran------------------38+6:hooray:
:nazar:dilara80-----------------------24 haziran---------------kız--------------------------epi.sezeryan-------------24haziran----------------- 38+5:hooray:

:nazar:hürrem_s---------------------23 haziran-------------------kız----------------------------sezeryan
:nazar:derin--------------------------1 temmuz-------------------kız-----------------------------sezeryan
:nazar:rosem------------------------1 temmuz------------------erkek----------------------------sezeryan
:nazar:sibel07-----------------------1 temmuz------------------kız-------------------------------sezeryan
:nazar:yserez------------------------1 temmuz----------------erkek------------------------------sezeryan
:nazar:karen81----------------------2 temmuz-------------------kız-------------------------------sezeryan
:nazar:nurr34-------------------------5 temmuz------------------kız--------------------------------normal
:nazar:nur84-------------------------6 temmuz-------------------kız-------------------------------normal
:nazar:zuzuuum------------------- 8 temmuz-------------------kız----------------------------sezeryan:
:nazar:hüzün yılı---------------6-7-8 temmuz dan biri---------erkek--------------------------sezeryan
:nazar:beyazmelek----------------------7 temmuz----------------kız------------------------------sezeryan
:nazar:nazlıbahar------------------------9 temmuz---------------erkek---------------------------normal
:nazar:çiceks------------------------------9 temmuz-------------erkek-------------------------sezeryan
:nazar:annecik_annecik----------12 temmuz---------------------kız-------------------------sezeryan
:nazar:cankız__------------------------13 temmuz----------------erkek--------------------------normal
:nazar:grübchen-----------------------13 temmuz-----------------erkek--------------------------normal
:nazar:demet-----------------------------10 temmuz-----------------kız--------------------------sezeryan
:nazar:babaylon---------------------------16 temmuz----------------kız---------------------------normal
:nazar:huri37------------------------------17 temmuz-----------------kız---------------------------normal
:nazar:blue_-------------------------------17 temmuz----------------erkek------------------------normal
:nazar:kibele-------------------------------22 temmuz------------------kız-----------------------------henüz belli degil
diloşta listeye dahil edildi...alkisalkisalkis

Son düzenleme:
kızlar spınal iğne dıye bırsey varmıs esım dun aksam ondan bahsettı bıraz da normal doğum da kullanılabılıyormus bılgısı olan varmı?

epudral gibi oda belden uyuşturma canım ama daha geniş bilgim yok

sıcaktan gülüm ya bende öğle miğdem hep ağızımda ve bişey yemek istewmiyorum bizimkinin zoruyla kahvaltı ettim...

öylemi bunuda not alıyım bende alıyım dursun evde....ben biliyom yoksa başıma gelecekleri...
sütüm gelmez eve geliriz derim ki humana stl çay alın bana süt getirir arttırır...
annem: aman huriş bırak şu para tuzaklarını ne çayı çay sütmü getirir...
eşim:ya annem doğru diyo çay sütmü getirirmiş
kaynanam:ben şimdi bi ....yaparım gelir hemen sütün
:bbo::1shok:
en iyisi alayım bi köşede dursunda zemuszemus saol canım...

kız allah seni iyi eysin çok güldüm sen iyi senaryo yazarsın heeeekaydirigubbakcemile3

amanin sonunda star cığımın detaylı anlatımıyla resim koymayı başardım arkadaşlar.benim minnoş kızıma bakın teyzeleri:))

imageshack.us var ya hani upload sitesi , resim yüklediğimiz , o sayfayı aç , oradan göz at'ı tıkla .. göz at seçeneği yoksa sağ üst köşelerden birinde " old version " var önce onu tıkla sonra göz at'ı tıkla . yükleyeceğin resimi seç , " resize image " kutusuna tıkla ve boyutlardan 640*480 boyutunu seç ki rahatlıkla görelim yavruşu bizde ve " host it " de ..
sonra çıkan sayfadan " Hotlink for forums (1) " deki URL uzantısına mouseın sol tuşuyla bir kere tıklayınca hepsi seçilmiş olacak , sonra mouseın sağ tuşuyla " kopyala " diyeceksin ve burada actığın cevap sayfasına yine mouseın sağ tuşunu tıklayıp " yapıştır " diyeceksin ..

canım yaaa çok teşekkür ederim koydum resmini.sağol canımkaydirigubbakcemile5

merhabalar kızlar,,
doğum heyecanı son sürat sürüyo çok güzell..:sm_cool:
iki hafta önce dr bir haftaya doğurursun demişti ama biz duruyoruz hala:icecream:
adet sancısı gibi sancılarım oluyo benim. nstde de sancım çıkıyo ama ötesi yok henüz.

a.s.
hoşgeldin sibelcim

normalde 2 gün gelmeyebiliyor

ben humana stil çay aldım birkaç gün önceden içmeye başlıycam günde 2 fincan çok işe yaradığını söylediler

hoşbulduk demetçim saol canım ya bunu biliyodum ama 2 gün önce başlamak gerektiğini bilmiyordum.oğluşununda doğumgünüymüş iyiyki doğurmuşsun annesi allah hepsine uzun sağlıklı omür versin.

adenezar maşallah kuzucuğuna böyle görünce insan sabredemiyor kavuşmak için neyseki haftaya çarşamba 2 gibi allah izin verirse yavrum kollarımda ogün birçoğumuz doğuracaz sanırım sürpriz çıkmassa aradan.

merhabalar kızlar,,
doğum heyecanı son sürat sürüyo çok güzell..:sm_cool:
iki hafta önce dr bir haftaya doğurursun demişti ama biz duruyoruz hala:icecream:
adet sancısı gibi sancılarım oluyo benim. nstde de sancım çıkıyo ama ötesi yok henüz.

hoşgeldin canım hayırlısı hepimiz için inşallahhh
normal doğumunda en güzel yanı her an gelebilecek olması kuzununnn:sm_cool:

adenezar maşallah kuzucuğuna böyle görünce insan sabredemiyor kavuşmak için neyseki haftaya çarşamba 2 gibi allah izin verirse yavrum kollarımda ogün birçoğumuz doğuracaz sanırım sürpriz çıkmassa aradan.

Hadi hayırlısı olsun bir an önce kavuşun yavrularınıza.uykusuz her geceeeeee bu sıcak gecelerdeeeee görcem sizi:)))) yatın uyuyun şimdiden uykularınızı depolayın.

X