2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

onu bende haziranda soracağım. kardeşim evleniyor umarım izin verir düğünde iyice paspal ve kocaman olacağım yoksa :CüvCüv: bu arada hamile abiyesi satan bir yer falan biliyor musunuz kızlar?

BU GECELİK KONUSUNDA bana birini koyu renk al normal doğum yapacaksan dediler kolidorda falan yürürken akıntın kanaman oluyor bazen su geliyor koyu renk pek belli etmiyor dediler aklınızda bulunsun kızlar

valla iyi fikirhiç düşünmemiştim.soğal arkadaşım koyu renk alalım

zuzuzm sezaryen olan birini görümüştüm.
hemşireler alttan kensi yatağında işlem yapıyoralr o yzdüen pijamayı çıakrmak zor olu.ç
sen bir tane daha al canım beni dinle.:)

onu bende haziranda soracağım. kardeşim evleniyor umarım izin verir düğünde iyice paspal ve kocaman olacağım yoksa :CüvCüv: bu arada hamile abiyesi satan bir yer falan biliyor musunuz kızlar?

abiyesi varmı bilmiyorum ama livaa hamile giyim var ben ordan alışveriş etmiştim çok şık şeyler var netten bi bak istersen fikir olur

Bende 2 gecelik alayım 1 tanede pijama takımı bide satenim var uzun kollu ama olsun çok ihtiyaç olursa giyerim bakalım inş. normal doğum olurda hep pijama hiyerim :Saruboceq:

Amatistcim gebede var cnmm, ben ordan bi bluz ve pantolon aldım arkadasımın düğünü için ama acaip güsel bi elbise gelmişti bu haftasonu gittigimde dur bulabilirsem linki yollıyım sana

zuzuzm sezaryen olan birini görümüştüm.
hemşireler alttan kensi yatağında işlem yapıyoralr o yzdüen pijamayı çıakrmak zor olu.ç
sen bir tane daha al canım beni dinle.:)

Ya korkutma beni napcaklar altımdan benimmm ya :1shok::1shok::1shok:

hahaha zuzum çok komiksin sen ya oooo karıştırcaklar ne bulurlarsa çıkarcaklar hahahaha süpersin yaşakkıdı:roflol:

hahaha zuzum çok komiksin sen ya oooo karıştırcaklar ne bulurlarsa çıkarcaklar hahahaha süpersin yaşakkıdı:roflol:

Yaaaa gecelikle ameliyata sokcak halleri yok :1shok: Sonucta pansuman felan yaparlar dimii allahımmm zaten sezaryen resimlerine baktımmm korktummm yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:1shok:

geçmişi okuyup glene kadar 25 sayfa oldu yahuu ne çok bidi bidi etmişsiniz dışarısı yanıyo vallahi badiyle dolşatım hırkamıda çıkardım terden öldüm:sm_cool: terlemek güzelmiş kış boyunca üşümüştük:sm_cool:

Yaaaa gecelikle ameliyata sokcak halleri yok :1shok: Sonucta pansuman felan yaparlar dimii allahımmm zaten sezaryen resimlerine baktımmm korktummm yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:1shok:

tabi canım pansuman yapcaklar pijama zor oluyomuş bide sanırım sonda takılı olur diye gecelik olmalı diyo arkadaşlar sezeryanda takıyolarmış ya ondan canımcım
ya kızım delimisin sen neden bakıyosun ben hiç ne normal doğum videosu izledim nede sezeryan yaşayıp görücez kısmetse öncesinde fragman izlemenin ne alemi var yaa seni çılgın klava:

Bu gÜn Çok dedıkoducusunuz...
Ben yokum dıye mı yoksa ya.................
Bızde ÇalıŞıyoruz son 15 gÜnÜn heycanıyla uÇmazsam ıyı............
Yarın akŞam kızımı gÖrmeye gıdıyorum doktorumla konuŞtum....
ınŞallah ıyı haberlerle gelırım

zuzuum canım şimdi oklava geliyo niye izliyosun bende kendimi tutuyorum izlememek için korkucağımı biliyorum çünki eninde sonunda çıkacak oradan bebişlerimiz onlara kavuşalımda çek,len acılar unutulur sonuçta bebeğimiz olacak kucağımızda ben tüp bebek tedavilerinde çok acılar çektiğim için sonucunda bebek olmadığı halde bu sefer acılarımın karşılığı bebeğim olacak diye avutuyorum kendimi

maşallahhh ne güzwll muhabbet etmişsiniz... elektrikler kesildi burada da kaldımm öylee sizden uzak..
çook cnm sıkılıyor...............

Yahuuu ne biliyiiimmm kendimi hazırlıyım diye izledimmm safım ya, basım döndü bi fena oldummm -tatlicadiarzu--tatlicadiarzu- Korktumm bu seferde ben sezaryen olmıcammm diye gittim doktoraaa kaydirigubbakcemile3 Yazık be benim doktorumadaaa buldu beni beyazınnn sapıkı gibiii bi oyle bi boyleee delikafadulden

kıslar lütfen izlemeyin bakmayın ve dinlemeyin millet zaten nasıl korkuturuz derdinde Allah büyük sağlıkla doğacaklar ben anın keyfini çıkarıyorum valla hiç düşünmüyorum yaşayıp görücez sizlerde öyle yapın lütfennnn

Allah allah o kadar izledim sondayı görmedimmm ama takılmasınnn ben kalkar yaparımmm bana neeee yada ördekk versinler ona yaparımmm :1no2:

Yok artık bakmam zaten yahuuu Gaydınımmmm fisfisfis

Beyazımmm ve Gubimcimmm güzel haberlerle ve bol bol resimlerle, 1 kiloyu gecmissss patatislerle bekliyorusss sizi :sm_cool:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…