2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
ay çok güldümmmmmmmmmmmmmmmm şaka gibi yaaaaa
:roflol::roflol::roflol:

e o zaman ikinize birden
demekki naapmıcasss artıkın tartıdan korkmıycasssss kaydirigubbakcemile3

valla ilk önce siz çıkın dedim eşimle doktoruma:umursamaz:
önce siz sonra ben dedimm güldülerrrrr
şaka yapmıyorum önden buyrun dedimmmlmaz:
sırayla tartıldılar paşa paşa:1closedeyes:
yani dedi doktorcum ben sana kızmıyorum ki dedi kilo aldığın için senin için diyorum dedi başladı kıvırmayaaaadelikafadulden
şimdi herkes çekilsin tartının etrafından dedimm:roflol:
bi de ne göreyimm:1shok:15 günde 2 kilo alan ben almayı bırak yarım kilo da vermişimmmm:lepi:
tabi olay yaptım hemen dedim doktorcum bunun bir ödülü olmalı:sm_cool:
ne istiyosun söyle dedi
8 temmuz da alalım prensesi dedim:1rolleyes:
yok yaaa başka derdin demesin mi:dilcikar:
en son 13-14-15 seç birini dedi
asla olmaz hiçbirini sevmedim 10 olsun o zaman dedim:teytey:
senle ben başa çıkabilirmiyim e hadi öyle olsun dediiii:hooray:

kazandım yaneee kızlarrrrrrrrrrrr:sm_cool:

hadi kızlar hepinize iyi geceler biz kızımla dinlenmeye çekilelim artık
kendinize iyi bakın

iyi geceler melekcim rüyanda öyküyü görürsün inşallahhhh:teytey:Şeniz

Anladım hayırlısı olsun.Olsun bak benimki kadar küçük değil ya 1460 gr dı bizmki doğduğunda şimdi daha yeni 2200 oldu.

hey allahım hiç avatara da bakmıyorum sayfalarda resim arıyorum bendeeeeeee:roflol::roflol:

oyyy minicik kuzuuuuuuuuuu çok tatlı maşallah subhanallahhhhh

aaaalemsin canım yaa , iyi yapmışsın kaydirigubbakcemile5
10 temmuzun özel bir anlamı var mı ?

:)))))))))) biz geceleri böyle uyuyoruz teyzesi.Bayılıyor karnımda yatmaya ulen diyorum madem karnımda yatmak istiyodun ne çıktın erkenden

diloşum gelmişşşşşşşşşşş ben bilmem miiiiiiii uyuyamadın demiiiiiiiiiiidelikafaduldendelikafadulden
yarın rahatlar bol bol uyursun inşallah gülümmmmŞeniz
nasılsın bakalım heyecan vaa mııııı:lepi:

hey allahım hiç avatara da bakmıyorum sayfalarda resim arıyorum bendeeeeeee:roflol::roflol:

oyyy minicik kuzuuuuuuuuuu çok tatlı maşallah subhanallahhhhh

bir de kedi yavrusu gibi yumuk yumuk sarılmış yerim ben seni fıstıkkk yaaaa :asigim:

:)))))))))) biz geceleri böyle uyuyoruz teyzesi.Bayılıyor karnımda yatmaya ulen diyorum madem karnımda yatmak istiyodun ne çıktın erkenden

maşallah çok tatlı annesiiiiiiiiii
bayıldım ben duruşunaaaaaaaa :asigim:
demekki haftasını tamamlıyo orada kaydirigubbakcemile3

artık varrrrrrrrrrrrrrr:lepi:

yok anacım ne kaa önce kavuşursam o kaa iyi diye işte anca 10 a razı edebildimmm:sm_cool:

haklısın canım .. e oldu senin bayaa bi haftan , ay olarak görünüyor ya tickerında o yüzden tam çıkartamıyorum , kaçıncı haftada doğmuş olacak çilek kızımıssss ???

maşallah çok tatlı annesiiiiiiiiii
bayıldım ben duruşunaaaaaaaa :asigim:
demekki haftasını tamamlıyo orada kaydirigubbakcemile3

Evet aynen haftasını tamamlatıyorum orda zaten prematüre bebekleri karnımıza kalbimizin üzerine koymalıymışız hergün ama inşallah kucağa da alışmaz bu arada.

teşekkürler ecemmŞeniz
hiçbir zaman yaşla ilgili takıntım olmadııı:lepi:
30 lara gelen bilir ki en güzel yaşıdır kadının 30 lu yaşlarrrrrrr:asigim:

Beceremedimki resim koymayı ancak avatara koydum sağol canım

imageshack.us var ya hani upload sitesi , resim yüklediğimiz , o sayfayı aç , oradan göz at'ı tıkla .. göz at seçeneği yoksa sağ üst köşelerden birinde " old version " var önce onu tıkla sonra göz at'ı tıkla . yükleyeceğin resimi seç , " resize image " kutusuna tıkla ve boyutlardan 640*480 boyutunu seç ki rahatlıkla görelim yavruşu bizde ve " host it " de ..
sonra çıkan sayfadan " Hotlink for forums (1) " deki URL uzantısına mouseın sol tuşuyla bir kere tıklayınca hepsi seçilmiş olacak , sonra mouseın sağ tuşuyla " kopyala " diyeceksin ve burada actığın cevap sayfasına yine mouseın sağ tuşunu tıklayıp " yapıştır " diyeceksin ..

kızlarr uykum var ve çok sıcakk off yaa allah yardımcımız olsun ben yarın kısmetse yükümden kurtulcamm darısı sizleree inşallahhhh

demetim heyecann olmazmmı ayy nasıl olcak neyle karşılaşcamm falan filan sorular uzuyoo gidiyo:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…