2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

herkese günaydın kızarr şuan hazırım ve evden çıkıyoruzz dularınızı eksik etmeyin bende sizler için duaa edicem hepinizi çok seviyorumm allahaa emanet olun sizi çokkkk seviyorummmmm:a015::Saruboceq:

Of Dilaracim yetisemedim sana. Canim ya insallah bir solukta gulerek girer gulerek cikarsin. Bakalim kime benzeyecek cimcime? Vallahi gozlerim dolldu, herkes birer ikiser dunyaya getiriyor minnoslari.

herkese günaydın kızarr şuan hazırım ve evden çıkıyoruzz dularınızı eksik etmeyin bende sizler için duaa edicem hepinizi çok seviyorumm allahaa emanet olun sizi çokkkk seviyorummmmm:a015::Saruboceq:

cnm sende allaha emanet ol kucağına alıcan kızını ne güzel eve gelince yaz hemen cnm

günaydın canlarrrrropuyorumnanaktan

diloşummmmmmmmm sağlıkla al kızını kucağına canımmmm:asigim:

dualarım seninleeeeeŞeniz

ne gece uyuyabiliyorum ne de sabahh:sinifsinif:

kızımın kafası sağımda

popuşu solumda

ayaklarını tam malum yere dayamış nası bi pozisyon bu kızlarrrr

sağda kafası olunca mümkün değil yatamıyorum zaten

sola yattımmı da hnımefendinin popuşu sıkışıyo galiba tekme manyağı yapıyo beni
kafamçokkarıştı

Allahım sen büyüksün daha 16 günüm varrrrrr yardım et çabuk geçsinnnn:Saruboceq::gitme:

bugün ilk gözağrımın doğum günü:asigim:
canım yavrum şimdi uyuyorrrrr
Rabbim iyiki onu bana vermiş ne kadar şükretsem azzzzzopuyorumnanaktan
Sağlıklı uzun ömürleri olsun inşallahhh:Saruboceq:
Hep mutlu, hep başarılı olsun inşallahhhh:Saruboceq:

minik kuzum hala o benim kendisi "anneeeeeee ben koca adam oldum" desedeeeee:gitme:

Son düzenleme:

teşekkür ederiz kikoşş teyzemizzzzzzopuyorumnanaktan
canım nonnumaya tabiki de devammmm:lepi:
ama demiştim daha öncede ya yemek yiyemiyodum hiççç
peynir ekmek o da zorlaaakafamçokkarıştı
mide bulantısından
bide gece gündüz uyku yokkk
gerçi bende çok şaşırdım çünkü çok yemediğim halde aldım bu kaa kiloyu nası olduysaaa:mymeka:
Allahın izniyle bi doğurayım hepiciğini vericem inşallahhhzemuszemus

canım benimmmmmm:sinifsinif:
Allah a emanetsinnnnnn:gitme:

canım arkadaşım sende allaha emanet ol. dualarımız sninle.allah kurtarsın. inş hiç acı çekmeden rahat bir şekilde bebişini alır dönersin. bizlerde seni çok seviyoruz.....:a015:

günaydııın kızlar,dilaracım doğumdan çıkmışmıdır ki,Allahım sen ona yardım et :Saruboceq:
gece yatmadan başlamış ve hala devam eden bir baş ağrısına sahibim tansiyonum 8,5-5,5.yat yat karpuz oldum vallahi artı çok sıcakkk

hoşgeldin canım

aradım telefonu kapalı demek ki çıkmamış daha:gitme:

geçmiş olsun yat dinlen baya düşük tansiyonun ayaklarını yukarı kaldır yastıksız yat canım tuzlu bişiler ye

hayırlısı ile git gel kuzum.
inşalklah en güzel haberlerini sen daha gelmeden alırız
allahım rast getirsn.
kucağına sağlıkla al bebeğini.
oy allahım en güzel bir heyecean.......

günaydın herkeze hoşbulduk demetcim güzel haberlerle dönmüşsün canım maşallah öykümüze oğluşununda doğum günü kutlu olsun tatlım
dilarada bugün yavrusuna kavuşuyor ne güzel sırayla geliyoruz
selsin de kucağına almış yavrusunu güle güle büyütsün inşallah
aşırı bir sıcak var bunalıyorum resmen allahtan temmuz ve ağustosu hamile olarak geçirmeyeceğiz mahvolurduk yoksa

ay maşallah mutlu yılalr oğluşuna
demetim
allah analı baalı gzüel hayırlı sağlıklı uzun ömürler verisn.a.s.a.s.
bizim yerimizde sıkıştır yanaktan.
zemuszemus
kızında gelecek yaramzlık yapmanın tadını çıakrıyor annesi.
içimzide çok rahatlar galiba.
tekme tokat girişiyorlar.
16 gün nedir ki?

günaydın derincimm evet teyzesi teşekkür ederizzz
oğluşum içinde teşekkür ederizzzzŞeniz

aynen aşırı sıcak Allahın izniyle az kaldı:Saruboceq:

swetcim sende hoşgeldin

teşekkür ederiz teyzesiiii:1hug:
aminnn hepimizin evlatlarına inşallahhhh:Saruboceq:
öyle bişi değil ama artık dayanmak zorlaştı canım :gitme:

merhabalar şekerler nasılsınız bakalım
bugün diloş doğumda sağ salim kucağına alır inş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…