2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

hoşgeldin diloşummmm
gözümüz yollarda kaldı yawfssss
nasıl alışcas senin yokluğuna benneyaptımki

Arkadaşlar herkese iyi geceler ben kaçtım.Kendinize iyi bakın.

iyi geceler canımmmmm
tuğsemi öp bizim yerimize de annesiiiiiiii Şeniz
müsait olduğun zamanlar gel böyle yerimseniben

tatlım bizim 36 mız bitti 37 e girdik bugün 36+1
38 bitmiş 39 dan 3 gün almış olacak inşallahhh:Saruboceq:

oooooooooo çok iyi o zaman daha ne olsun , dr. da şaşırmış heee , 40 da mı sezoşa alacaktı seni alla allaaaa :bbo:

uykun varsa koş git yat tatlımmmmmmmmmm , kaçırma durduk yere

ay saat oldu 2 halen fıldır fıldır gözlerim .. sıcak bastı yine kafamçokkarıştı .. rahat yazarım diye içeri geçmiştim ben yine kaçiiim balkona birassss
sayfam açık olcak döncem birassdan

ay saat oldu 2 halen fıldır fıldır gözlerim .. sıcak bastı yine kafamçokkarıştı .. rahat yazarım diye içeri geçmiştim ben yine kaçiiim balkona birassss
sayfam açık olcak döncem birassdan

güle güle tatlım dışarsı evden sıcak bendemi bi balkon yapsam yatarken balkondan alev gibi sıcak geliyoduulaelaelaelaelae

hadiyin kızlar öptüm hepinizi iyi gecelerr ben bi yatmayı deneyimm enerjiye ihtiyacım varr yarın içinnkaydirigubbakcemile3

Demetttt nerde kaldı yahu 13:30 da diilmiydi randevusu cok merak ettim acebaaa doktordan cıktı da benden habersiz nonuuuma yemeye mi gittiiii :icecream:

nerden bildinnnnn:icecream:lülülülülülükaydirigubbakcemile3

Ben dayanamadım starımmm actım telden nefesimi dinlettim, sapık oldum sapıkkk -tatlicadiarzu-

teşekkür ederim merak edip aradığın için benim sempatik telefon sapıkımmmmmŞeniz

aynen öyle tatlım düşün iştekafamçokkarıştı
bana diyor ki ben senin için tatilimi erteledim sana noluyo yattığın yerde büyüsün çocuk diyo yaaaakaydirigubbakcemile3

hadiyin kızlar öptüm hepinizi iyi gecelerr ben bi yatmayı deneyimm enerjiye ihtiyacım varr yarın içinnkaydirigubbakcemile3

yat dinlen canım sabah ola hayrola ne mutlu sana benim önümde daha 2 hafta 2 gün varrrrrkafamçokkarıştı

öpüyorum canım Şeniz

bende yatayım gözlerim kapanıyo inşallah uyuyabilirim dönüp durmadannnkaydirigubbakcemile

iyi geceler canlarımm starcım tek başına durma buralarda nolur nolmaz kurdu kuşu varrrr:teytey:

balkonun serinliği iyi geldi
uyku geldi bedene ne mutlu Türküm diyene , haaaydin iyi geceler sizeeeeeeeeee :teytey:

bende oh mis gibi balkon diye diye kendi kendime nazar ettim galiba bu gece uyuyamadım

diloşum sabah doğuma girecen inşallah sorunzuz bi şekilde çıkar ve bebişine kavuşurdun tüm dualrımız seninle kızınıda hemen tanıştır bizle lütfen merakta bırakma bizi öptüm canım

ay ağlamaktan içim çıktı ya ne güzel bir olay bu,bende istiyom bende bende
ya ben bakamadım ne vardı anlatın çatlıcam meraktan

benim oğlum 21 haziranda doğdu kızlar.babasına babalar günü hediyesi olarak geldi
ya süper bişi hakkaten tekrar tebrik ederim sizi

kızlar ben geldim
geçmişe takıldım bugün dershaneyi bitirdik şükür artık evde dinlenecez
selsincim hayırlı olsun canım
gözün aydın canım inşallah şu sınavıda verirsinde paşa paşa doğurursun

güzel haberlerle gelmişsiniz canım ama sizinde eliniz kulağınızda baksana 39 olmuşunuz allah yarımcınız olsun

oh maşallah öykümüze ama sen niye zayıfladın kestinmi dondurmalarını dicem ama yok hergün zuzuyla yarışıyodunuz
göbek şovunuda sen aldın tabi için rahat dimiiii

çok süper bi pozisyon bu yaaa ay yerim ben bu zilliyiii maşallah

herkese gunaydınnnnnopuyorumnanaktan
hadı bakalım dıloş ınsallah saglıkla alırsın kuzunu kucagına :asigim:
bızler ıcınde dua et olurmu:1hug:

herkese günaydın kızarr şuan hazırım ve evden çıkıyoruzz dularınızı eksik etmeyin bende sizler için duaa edicem hepinizi çok seviyorumm allahaa emanet olun sizi çokkkk seviyorummmmm:a015::Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…