2009 Temmuz anne adaylar:) hadi bebislerimize aldigimiz cicileri paylasalim...

canım çok teşekkür ederim seninkilerde bitince görmek isterim bendekaydirigubbakcemile5 Kuzucuklarımız inşallah sağlıkla kullanırlar cicilerini:Saruboceq:Şeniz

kuzeydeniz ve çiçeks çokkk tatlı cicilerinizzz ay ben kuzuların cicilerine bakmaya doyamıyorum yaaaaaaaa:asigim:
sağlıkla kullansın yavrularımız hepimizin inşallahhhhhhhhhhhh:Saruboceq:Şeniz

prensesimmin şapkaları:asigim:

bebek bakım çantalarından hiçbirini beğenmedim ve de spor çanta aldım kızıma şimdilik bunu kullanıcam biberon lazım değil nasıl olsa bir süre:ecrin_bebek:

teyzesinin aldığı oyuncaklar:asigim:

emzirme yastığı olarak kullanıcam bunu tam kucağıma uygun büyüklüğü

diğer emzirme yastıkları çok pahalı-tatlicadiarzu-

kuzeydeniz ve çiçeks çokkk tatlı cicilerinizzz ay ben kuzuların cicilerine bakmaya doyamıyorum yaaaaaaaa:asigim:
sağlıkla kullansın yavrularımız hepimizin inşallahhhhhhhhhhhh:Saruboceq:Şeniz

Sağol demetcim sizinkilerde çok tatlııııııı ne güzel oyuncakları olmuş çileğinin bizde daha sıra gelmedi oyuncağa kaydirigubbakcemile3 çok tatlı canım

Demett senın askılar kÜÇÜk askımı yoksa bÜyÜk boy askılar mı hıÇ bellı olmuyor dolabın ıÇınde bızım burda kÜÇÜk boy bulamadım ben eĞer bÜyÜk boy oluyorsa bende onlardan alayım dıye dÜŞÜnÜyorum pembe pembe hoŞ olmuŞ

Sağol demetcim sizinkilerde çok tatlııııııı ne güzel oyuncakları olmuş çileğinin bizde daha sıra gelmedi oyuncağa kaydirigubbakcemile3 çok tatlı canım

teşekkürler teyzesiiiŞeniz

canım oyuncak çok alınıyor zaten sen alma derim benim oğlumda teyzeleri ayrı dayısı ayrı aneannesi, amcası yengesi arkadaşlarım derken dünya kadar oyuncak alındı valla her gelişlerinde getiriyorlardı inanırmısın taşınırken çuvallarla verdik oyuncak. İhtiyaclarını al bence canımŞeniz

tatlım ben askılarını satın almadım oğlumda satın almıştım bebek askıları onlar vardı ve de her alışveriş yaptığım yerden de askı istedim verdiler bol bol sende iste tatlım veriyorlar:lepi:

Hımmm teŞekkÜr ederım bu arda kızının evlı Şapkasına bıttım :) gÜle gÜle kullansın hepsını

ay ay ayyyy ne diyim bilmem ki harika ciciler almışsınız bebişler hayırlısıyla sağlıkla giysinler inşallahhh.. önceki sayfada ki dolap ve beşiğede bayıldım harika bende sadece bir şifonyer yada dolap bir de beşik alıcam oğlumun gardobu büyük çünkü üç kapılı ikisininde gardrobu eve fazla gelir...

bunlarda benim ıpek imin cicileri..
daha ördüklerim de var annemde ördü gelirken getiricek.. resimledikçe eklerim buraya ...

Demett maşallah oyuncaklar bile alınmış ne güzel.Kız olunca aksesuar çok tabi şapkalara bayıldım güzel günlerde kullansın inşallah.

çok teşekkürler serapcımŞeniz

ama ben de senin ipeğinin cicilerine bayıldım yaaa valla çok zevklisin serap prensesin sağlıkla kullansın inşallah a.s.hepsi birbirinden güzellllll:asigim:

Demett maşallah oyuncaklar bile alınmış ne güzel.Kız olunca aksesuar çok tabi şapkalara bayıldım güzel günlerde kullansın inşallah.

teşekkürler canımmmmŞeniz

demet çok şekerlerrrr ya bayıldım güle güle kullansın kızın

teşekkürler nur teyzesiiiiŞeniz

ay ay ayyy herşey çok güzel yaaaaaaa....nezaman giyecek eskiteceklerr bu kadar kıyafeti bilmemkiiiii :) hemencecik zaman geçsin anneler de bebeciklerine kavuşsun artık yaaa

ay ay ayyy herşey çok güzel yaaaaaaa....nezaman giyecek eskiteceklerr bu kadar kıyafeti bilmemkiiiii :) hemencecik zaman geçsin anneler de bebeciklerine kavuşsun artık yaaa

sağlıkla gelsinler de nkucaklayıp koklayalım inşallahhhhhhh:asigim:

Saglikla dogsun bebisleriniz insallah.Sonrasinda zaman öyle cabuk gecerki anlayamazsiniz .Gecen sene biz gün sayyorduk bak 8-9 ay gecmis bile farkinda degiliz.
Herseyin hayirlisi olsun zamaninda saglikli insallah Allah hepinizi yavrulariniza kavustursun......

aminnnnnnnnnnn:Saruboceq:

inşallah bizde senin gibi deriz 2010 anne adaylarına:Saruboceq:Şeniz

sende güle güle büyüt prensesini canımkaydirigubbakcemile5

bu cicileri bugün aldım az az alıyorum çünkü hepsi birden çok yüklü gelir bu bücürlerin kıyafetleri bizimkilerden çok çok pahalı :bbo: bende her dışarı çıkışımda bir şey alıp geliyorum....
bugün oda bakmaya da gittikaman Allah ım bu kadar mı uçmuş fiyatlar hiç tahmin etmiyordum.. biz Büyükçekmece de oturuyoruz bu bölgeyi gezdik mimarsinana kadar gittik ama beğendiğim bişey olmadı beğenmediklerimin adi bulduklarımın bile fiyatı sadece beşik 700 den başlıyor.. en iyisi beylikdüzü ne gidelim dedim orada da aynı hemde bulamadık zaten doğru düzgün bebek mağazası.. oradan Avcılar a gittik burada çok mağaza var ama diyorum yaaa Avcılar daki fiyatlar iyice uçmuş.. tam takım oda sormadım sadece dolap ve beşiğini istiyorum ve bana her gittiğim yerde 3 milyar hesap çıkardılar...
sonra çilek mobilya geldi aklıma netten de bakmıştım tek bir model bebek odası var ama en azından kaliteli ve fiyatı uygun sanırım çilek mobilyadaki bebek beşiği ve gardrobunu alıcaz.. hesaplattık 1400 tl gibi bişey tutuyor yatağıda içinde... siz ne yapıcaksınız bana fikir vericek olan birileri varsa çok memnun olurum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…