2009 Temmuz anne adaylar:) hadi bebislerimize aldigimiz cicileri paylasalim...

büyükçekmecedeymişsin :a015:bende sinanobada oturuyordum eğer ist dönersem oturmak istediğim tek yer büyükçekmece sinanoba mobilya imalat yapan yerler var orda çok beğendiğin modelin resmini götürsen daha uyguna çıkabilir a.s.

Çok güzeller canım prensesin güzel günlerde sağlıkla giysin inşallah.Çileğin odasını bende beğeniyorum fiyatı ve kalitesi uygun bence de.Bir de little colors diye bir marka var onun odalarıda hoşuma gidiyor benim.

ayyy serapcım çok güzel ciciler almışsınnnnnnnnn

özellikle de çilekli patiklere bittim yaaaaaaaaaaaa:asigim::asigim:

mobilyada da çilek çok zevkli bir seçim canım sağlıkla kullansın kuzucun eşyalarını inşallahhŞeniz

ayyyyyyyy bayıldım ben yaaaaaaaaaaaa kızz zevkli zuzumm benimmmmmm:lepi:Şeniz

harika ciciler almışsın prensesimizeeee

yer tiizesi onun elbiseleriniiiii
hele helee pembiş montunu delikafadulden onu da yerrrrrrrcokacimcoook

sağlıkla giysin inşallahhhhhhhhhhŞeniz

ben eklicektim ama çok fazla büyük olmuş resimlerin canım bidahakine 640 ı işaretle tam oluyor boyutukaydirigubbakcemile5

Zuzuum Çok gÜzeller hepsı.saĞlıklı gÜnlerde gıysın kızın canım

Ay ciddimisiniizzz ya delikafadulden Bi an ekleyemedim zannettimmmmm, Saolunnn Demet ve Selsinnn teyzeleri simdilikkk bu kadar ekledimmm, devamını kısımı allahın izniyle giydirince eklicemmmm topiş topişşşş :lepi: Sizin cicişlerinize de baktım cok güsellll ya bayılıyorum bayılıyorummmmm :sm_cool:

jasminn maşallah canımm hepsi birbirinden güzellll

ayrıca hemen hemen herşeyi bitmiş sanırım bi eksiğin yok gibi ne mutluuu sanaaadelikafadulden

sağlıkla kullansın yavrun inşallahŞeniz

jasminn maşallah canımm hepsi birbirinden güzellll

ayrıca hemen hemen herşeyi bitmiş sanırım bi eksiğin yok gibi ne mutluuu sanaaadelikafadulden

sağlıkla kullansın yavrun inşallahŞeniz

teşekkür ederim canım pek eksiği kalmadı bir bebek arabası ve süt pompası kaldı onlarıda alıcam canım inşallah bütçeye göre artık

teşekkür ederim canım hepimizin bebişleri iyi günlerde giyer inşallah kaderleri iyi olur inşallah neden giymesin canım onu bence çok rahat duruyo

yok evet rahat duruyorda.2 aylık yazıyor üzerinde.ağustos gibi filan giyebilir herhalde.

serapkayra aldıkların çoook güzel güle güle giysin tatlı kızın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…