2009 Temmuz anne adaylar:) hadi bebislerimize aldigimiz cicileri paylasalim...

selsin çok güzeller
annenler örmüş sanirim ellerine sağlık
mavili takımç ok güzel denizci gibi olanı
öbür açık mavininde pembersini ben almıştım:)

Selsin cok güsell ya cicileri oğluşumuzunnn, masallah iyi günlerde giysin insallah :sm_cool:

selsin çok güzeller
annenler örmüş sanirim ellerine sağlık
mavili takımç ok güzel denizci gibi olanı
öbür açık mavininde pembersini ben almıştım:)

selsin cok güsell ya cicileri oğluşumuzunnn, masallah iyi günlerde giysin insallah :sm_cool:

çok teşekkür ederiz teyzeleri.inşallah bütün kuzucuklar sağlıklı günlerde giyerler cicilerini

Selsıncım hepsı ayrı ayrı gÜzel ıyı gÜnlerde kullansın oĞlun saĞlıkla Çok hoŞlar

ayyy ayyyyyy ayyy yesin teyzesi onunnn cicilerini yaaaa:asigim:

hepsi birbirinden güzel selsincimmm:1hug:

battaniyesine ayrıca bayıldım çok kibar bir örneği var

ayriyetten onun düğmeli nonunu yerim bennnnncokacimcoookŞeniz

güle güle sağlıkla giysin yakışıklı prensin canımmmkaydirigubbakcemile5

çok sağol demet teyzesi.amin canım bütün kuzucuklar sağlıkla giysinler.ah bir gelseler

Selsin çokkkkkkkk tatlı cicileriniz iyi günlerde kullanın canım a.s. bende denizcili takıma bayıldımm ama örme battaniyeside pek güzel eline sağlık annenin

kızlar yatak odam için ayrı minik bişi alıcam 40 ytl sizce nasıl :)

canım cok uygunmuş fiyatı..bende duşunuyordum buna benzer bişey.acaba nereden aldın canım bilgi verebılırmısın bana ?teşekur ediyorum şımdıden Şeniz

selsıncım maşallah çok güzel hepsi :1hug:
anneciğininde ellerine sağlık sıcacık kullansın tatlı bebişinn :asigim:

Selsin çokkkkkkkk tatlı cicileriniz iyi günlerde kullanın canım a.s. bende denizcili takıma bayıldımm ama örme battaniyeside pek güzel eline sağlık annenin

çok sağolun kızlar.

Ay kızalr valalhi tek tek baktım hepsine .bayıldım.
Bütün kuzucukalr güle güle giysinler inşallah.
Ay allahım giydiripde fotoğrafalrını eklediğimzi günleri de göstersin.
Maşallah.
Sabah sabh biraz sinirliyidm.
Bunları görünce sevdim biraz.
Moralim yerine geldi.:))))

Selsincim çok güzel hepsi.Bebeğin sağlıklı güzel günlerde giysin inşallah.Özellikle battaniyesi çok hoşuma gitti.

Kızlar yardım rica ediyorum resim eklemeye çalışıyorum ama benimki küçük çıkıyor siz yüklerken boyutunu ne seçiyorsunuz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…