2009 Temmuz anne adaylar:) hadi bebislerimize aldigimiz cicileri paylasalim...

beyaz melek kızının odasına bayıldım.
masallah cok şekermiş canım.
güle güle kullansın herseyını ınşallah.

beyaz melek hepsi çok güzeller
ya 31 haftalık olmuşsun zaaman ne çabuk geçiyor cnm
az kaldı bu şahane şeyleri bebeğine giydirmeye çok azkaldı hayırlısıyla..

maşallah canlarım aldıklarınız çok güzel. inşallah içlerinde bebişleri de görürüz az kaldı değil mi?

canım güle güle kullan gerçekten çok güzel bende onlardan istiyordum fakat benim 5,5 yaşındaki canavarım oyun parkında oynamak için kardeşini rahat bırakmaz endişesine kapıldım ahşap aldım gerçi şimcikte ahşapta yatacakmış.:mymeka:

kızlar aldığım yatak bittiği için bana gönderememişler ve paramın iadesini yapacaklarmış. çok sinirlendim. ben de size danışmak istiyorum. bebeklerinizin yataklarını aldıysanız bana öneride bulunabilir misiniz. internetten almayı düşünmüyorum.

burcucum ben chickonun yatağını öneririm çok kaliteli kızkardeşim kullanıyor çok memnun bak resmi bu

Chicco Lullaby LX Park Yatak | Bebekceyiz.com

Aksarayda haşim işcan alt geçitte hem kaliteli hemde daha uygun bulabilirsin netten istemiyorsan .park yatakları taşıması fln da kolay arbaya sığarlar

Aksarayda haşim işcan alt geçitte hem kaliteli hemde daha uygun bulabilirsin netten istemiyorsan .park yatakları taşıması fln da kolay arbaya sığarlar

biliyorum canım ama ne kadar kaliteli olduğunu bilmiyorum. ama oradan alacağım sanırım. teşekkür ederim.

Burcucum bende aynı yataktan aldım (chicco lullaby) gayet geniş bence düşün derimmm...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…