2009 Temmuz anne adaylar:) hadi bebislerimize aldigimiz cicileri paylasalim...

oğluşum su burcu olcak ve yazın doğcak diye babası kayıp balık nemolu perde beğendi ama ben istediğim perdeyi aldım gene mickey,donald,minnie :) adıda yiğit değil DENıZ olcak :)

evet tatlımmm yatağını da yaptırttım hemde çilekte sallanan yatak tek çeşitti ve de dümdüzdü hiçbir süsü yoktu süsü olanlar sallanmıyordu ve de asansörlü değillerdi...
mobilyacımız işinin gerçekten ustası sağolsun pişman etmedi beni:lepi:

uyku seti ve yatağı orjinal çilek-tatlicadiarzu-

nevresim takımının aynısını ananesi oğpluma aldı cmtesi.aynısı dediysem.değil tabiki.markası aynı.mavi bizimki birde tek bir ayısı var.

Ay demet kot Şortunu yesİnler sÜper.kız bebeklere Çok gÜzel Şeyler var.elbİseler.hafta sonu alıŞverİŞ yapİm dedİm.bİrŞey bulamadım.bÜtÜn gÜzel Şeyler kız bebeklere.

ayy canım çok severek aldım o nevresim takımını senin prensinde güle güle kullansın tatlım sağlıkla inşallahhhhhkaydirigubbakcemile5
haklısın kızlara daha çok cicili bicili şeyler var ben oğlumda her alışverişte çok zor karar verirdim hep aynı şeyler diye...
ama şimdi erkek çocuklarada çok tatlı ciciler var canım üzülme istersen senin içinde araştırma yaparım ben nasıl olsa benimki şimdilik bittiii:lepi:

demetcim prensesinin odası harika olmuş.bakmaya doyamadım..Güle güle kullansın tatlı kızın..:asigim:

çok teşekkür ederim tatlım eminim sizinkilerde çok güzel olacaktır hele ki ayrı oda yapacak olan arkadaşların çokk daha güzel olacaktır benim yerim kısıtlıydı ancak bu kadar oldu-tatlicadiarzu-

Demet dolabın ıcındekı pembe seyler ne sag tarafdaki çorap mı ayakkabıların arkasında

canım hangisini diyorsun sağ orta raftakilerse evet ortadaki beyaz çorap iki kenardakiler patik tatlım...
onun üstündeki raftaki tek spor ayakkabısının arkasındaki ördüğüm battaniye...

ayyy demet valla bayıldım tam benim zevkim hepside hiç çirkin bişi göremedim canım yatağı dolabıda bir harika herşeyin hazır canım hiçbir eksiğin kalmamış aybalan iyi günlerde giysin inşallah

canım hiç eksik biter mi saymaya kalksam daha çok eksik varda çoğu bitti şükürkaydirigubbakcemile2

beğenmene sevindim canım sizler böyle güzel sözler ettikçe çok mutlu oluyorum teşekkürler bitanem sağlıkla kucaklarımıza alırız inşallah kuzularımızıııı:Saruboceq::1hug:Şeniz

iyi günlerde sağlıkla kullansın bebişler :) hepsi ayrı güzel..

beyazmelek, demet aldiklariniza bayildimm.... cok cok tatli seyler.. allahim saglikla giydirmeyi de nasip etsin.

demet odan super olmus canimm. ayy insan dusunsukcee hayal ettikce ici kipir kipir oluyoo:):)

teşekkürler kızlarkaydirigubbakcemile5

evet sılacım inan heyecandan uyuyamıyorum kaydirigubbakcemile3

ayy evet canım süslü olacak benim kızımmmm kokoş olacakkkkk:lepi:kaydirigubbakcemile3

canım ben adapazarında oturuyorum mobilyacıda yaptırdım eğer burada yaptırma ihtimalin oılursa yardımcı olurum özelden yazarsın tatlımşutarafagitti

battaniyeyi de ponpon ip diyorlar burda ondan ördüm evet bildiğin düz örgü canım çok da kolay ve de çabuk bitiyor:teytey: bende çok fazla örgü sevmem ama buna bayıldım tavsiyede ederim kardeşime kreminden örmüştüm oğluna kaç kere yıkandı hiçbirşeyde olmuyor yıka yıka kullan yanii:lepi:

demetcimm aldıkların süperr... hakikaten kokoş bi kızın olcakk...

kızlar beğendinizmi kızımın cicilerini dra gittiği yerde lc waikiki vardı dayanamadım aldım biriki bişey barbieli battaniyeyi babaannemiz aldı

derincim cok tatli aldiklarin. allah agiz tadiyla giydirmeyi nasip etsin ins.. ahh ahh bende turkiyeye gelsem de bi hayirlisiylaa alsam kizima gusel gusel seylerr..

ayyy kızlarr hepsi çok şeker yaa ben bayıldım hepinizinki ayrı bi güzel giysileri maşallah sağlıkla giydirmeyi nasip etsin allahım

çok sağolun kızlar biran önce kucağımıza alsakda süslesek bebişlerimizi

çok teşekkür ederim tatlım eminim sizinkilerde çok güzel olacaktır hele ki ayrı oda yapacak olan arkadaşların çokk daha güzel olacaktır benim yerim kısıtlıydı ancak bu kadar oldu-tatlicadiarzu-

battaniyeyi de ponpon ip diyorlar burda ondan ördüm evet bildiğin düz örgü canım çok da kolay ve de çabuk bitiyor:teytey: bende çok fazla örgü sevmem ama buna bayıldım tavsiyede ederim kardeşime kreminden örmüştüm oğluna kaç kere yıkandı hiçbirşeyde olmuyor yıka yıka kullan yanii:lepi:[/COLOR][/FONT][/B][/QUOTE]

teşekkür ederim canım.ben de o battaniyeden örmek istiyorum.bakalım seninki gibi olacak mı?bu sitede en çok senin kızına aldığın cicileri beğendim.Sağlıklısıyla prensesini kucağına alırsın inşaallah da bu cicileri güle güle giydirirsin.:1hug:

ayyy yerim ben onun pemboş ayakkabılarını yaaaaa:asigim:

derinnnnnnnn çokk şeker ciciler bunlar tatlımmmm
sağlıkla kullansın prensesin inşallahhha.s.Şeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…