2009 Temmuz anne adaylar:) hadi bebislerimize aldigimiz cicileri paylasalim...

ayy maşallah canım harika şeyler ne cicilerr yaa.... güzell günlerinde giysin bebiişinn..

çiçeks eyetkiner sağolun canlarım inş sağlıkla kucağımıza alırızda iyi günlerde giyer bebişlerimiz

Selsincim masallah cok guzelmis orulenler, gercekten yapanin ellerine saglik, dokturmus tum marifetini.

Derincim kizin iyi gunlerde kullansin insallah. Cok guzel seyler almissin gercekten, bayildim. Minnos minnos icinde dusunemiyorum bile.

Selsincim masallah cok guzelmis orulenler, gercekten yapanin ellerine saglik, dokturmus tum marifetini.

Derincim kizin iyi gunlerde kullansin insallah. Cok guzel seyler almissin gercekten, bayildim. Minnos minnos icinde dusunemiyorum bile.

çok sağol teşşekür ederim

çok sağol kibelecim evet canım bizde eşimle beraber bakıyoruz içinde hayal ediyoruz artık ağzımız kulaklarımızda

Derin iyi günlerde giysin küçük hanım cicilerini ..
ama resimler çok küçük , resize'dan bir üst boyutu seç bir daha eklerken ok yerimseniben
son eklediğin bodyden benim oğluşumunda var kenarı mavi biyeli :)))
o da benim oğluşumun ilk bodysiydi :asigim:

Selsin, derin. Demet bebişleirin ciclerine baıldım sağlıklı günlerde kullansınlar işallah.

Derin maşallah kızçene şimdeen zilli şeyler almışsınçbelşli annesi gibi cilveli nazlı oalcak ismi gibi.
Gzüel günerlde sağlıkla giysin bebeğin .
Maşallah.
Ay ouanlı punalu minik kırmız kıyafetler .ay yavrum ay içinde görmek kısme rolur bize inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…