2009 Temmuz anne adaylar:) hadi bebislerimize aldigimiz cicileri paylasalim...

Karencim çok tatlı aldıkların,ennn çok beyaz elbiseye bayıldım yazlık yesinler onu içinde ne tatlı durucak kimbilir :1hug:

Karencim çok tatlı aldıkların,ennn çok beyaz elbiseye bayıldım yazlık yesinler onu içinde ne tatlı durucak kimbilir :1hug:

sağol çiçekçim..evet bende beyazı cok sevdim ona uygun bir de yazlık şapka bakıcam ilerde inş.:=)..bebişlerimzin hepsi saglıkla dogsunlar da giydirelim onları cici bici inş.:lepi:

karencim çok tatlılar serracımız sağlıkla giyer o şekilde pozlar verir inş. çok güseller

karen hepsi çok güzel.serracık iyi günlerde giyer inşallah

derincim ben daha yeni gördüm kızının cicilerini maşallah çok güzeller ya
iyi günlerde giysin kızın

swethome ve melek sağolun kızlar burası küçük bir yer serzon açılınca izmire yada balıkesire gideceğim ama puantiyelileri görünce dayanamadım aldım

aldıkların çok tatlı.sağlıkla giysin bebişin.aldıklarının bazıları benim kızıma aldıklarımla aynı.:asigim:

teşekkürler canım demek ki zevklerimiz aynıymış senin yavrunda sağlıkla giysin inşallah doğduklarında giydirip de çekeriz resimlerini inşallahhhhhhhhhhhhŞenizkaydirigubbakcemile5

nazkyafetleri047.th.jpg

yerim ben onun cicileriniiiiiiiiiŞeniz
çok şeker hepsi derincim sağlıkla giysin inşallah prensesin:1hug::nazar:

bu hırka iki taraflı

dscn2137h.jpg

selsinn yine harika örgülerrkaydirigubbakcemile5 ben beğendiklerimi alıyorum zaten senden toptan izin almıştım:lepi:Şeniz
hepsi harika cicilerinizin güle güle giysin prensin canımŞeniz

Tosbaaa : bugün pazara gittik , anneye bi şey yok , hep bana alındı ne alındıysa :)))

dscn0563t.jpg

w640.png

star dust canımcım harika ciciler almışsın güle güle sağlıkla giysin yavru kuşunnn:nazar:Şeniz

Demet Jasmin aldiklariniz superler. gule gule giysinler.

kibele canım çok teşekkür ederizz teyzoşuŞeniz

karen cicileriniz çok tatlı güle güle giysin kuzucun canım:nazar::1hug:

bu güzel kuzuculalra ne giyeseler yakışır değil mi maşallah .
ay ben de kızıma bir şeyelr almak istiyorum ama kendimi tutyotum.bakalım ne zamana kadar tutacağım:)

Masaallh sweeyhomecum kiz oldugu halde kendini bu kadar tuttuysan bravo yani:) insan tutamiyor kendini.

yerim o güzel öykümün cicileriniiiiiiiiiiicokacimcoookŞeniz

meleğim çok tatlılar yaaaaa sağlıkla giysin öykümüzz:1hug::nazar:Şeniz

Melekcim çok güzel aldıkların güle güle giysin öykücük :1hug: .şu LCW de bi ben bişey bulamıyorum ya,her gittiğimde çok kalabalık oluyo bide kış sezonundan kalanları gösteriyolar :1closedeyes: belki yeni sezonlar gelmiştir bi uğramalı :jeyyar:

maşallah kızlarr hepinizin meleklerii güzell günlerde giysin aldıklarınızı.. hepsi çok güzelller....

X