2009 Temmuz anne adaylar:) hadi bebislerimize aldigimiz cicileri paylasalim...

selsin çok güzelmiş örgüler çok güzel örülmüş .kim ördüyse ellerine sağlık .sağlıkla giysin oğulcuğun

selsincim valla örgüler bir harika yapan bu işin ehliymiş hepsi çok muntazam duruyor bebişinede çok yakışacak inşallah

aldıkların çok tatlı.sağlıkla giysin bebişin.aldıklarının bazıları benim kızıma aldıklarımla aynı.:asigim:

bu da benim almayı düşündüğüm puset : Peg Perego - skate .. ben siyah-kremini alıcam .. sitesine girerseniz bir de yeşil olanını görebilirsiniz ..

bu da ana kucağı ile kullanımı , yalnız ana kucağı ayrı satın alınıyormuş fisfisfis

bu da alternatifimiz : Chiccodan 3'lü takım , çanta hediyeli .. fiyat olarak peg peregoya göre çok çok daha uygun bu arada ..
puset :

ana kucağı : altında oto sabitleme aparatı var ama o da pusete takılıyor ve o şekilde kullanımı var mı sormadım , birazdan gidicem , sorarım yerimseniben

bu da port bebesi .. pusete monte edilebiliyormuş .. peg peregodan farkı olmayacak o zaman hihoyyyt ama peg perego uzuun yıllar kullanılabilirmiş , tanıtımını yapan kız 40li kilolardaydı , ben binsem beni de götürür demişti , aklım hala onda galiba :uhm:

bu son olan da kızımın ilk badisi 2 ay önce almıştım kız olduğunu bilmiyordum çok hoşuma gittiği için aldım kızlar kusura bakmayın valla bu kadar becerebildim hiç anlamıyorum bu işlerden açık olarak nasıl konacağını bilmediğim için

hüzünyılı sağol canım kırmızı beyaz puantiyeli takım battaniyesi ile beraber hastane çıkışı diğer zıbın takımıda turuncu beyaz olan

Derincim aldıklarına bayıldım ya,ne tatlı şeyler :1hug: .İyi günlerde giysin nazın inşallah,çok yakışacak eminim .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…