2009 Temmuz anne adaylar:) hadi bebislerimize aldigimiz cicileri paylasalim...

Stardust çok güzel.yakışıklı oğlun iyi günlerde giysin

maşlalh bütün bebelerin ciclerine.maşalalh.
starsust senide görüdk göbüşünüde maşallah.
allah bütün hamileleri ve bebekerlini korusun

star dust aldıkların çok güzel canımm ama yaa bende istiyorum o balıklı tulumdann :dilcikar::dilcikar:
burda kaç yere baktım yookk nerden aldın onu banada söylee
çok beğeniyorum onu ben :nazar:

star dust bayıldım oğluşunun cicilerine daha ben hiçbirşey alamadım ya içim içimi yiyor sağlıklı günlerde giysin canım oğlusun

çağın bey'in yeni cicileri

dscn2132x.jpg

dscn2133.jpg

Son düzenleme:
aman aman kızlar ciciler harika
örgülerinizede bayıldım bende şimdilik bir yelek başladım ama sanırım çok büyük başlamışım anca 1 yaşından sonra falan giyebilirler

güle güle sağlıcakla giysinler bebişleriniz

star dust bayıldım oğluşunun cicilerine daha ben hiçbirşey alamadım ya içim içimi yiyor sağlıklı günlerde giysin canım oğlusun

canımmmm saol , amin inşallah .. senin kızçelerine alacakların kim bilir nasıl pembiş ve şeker şeyler olacak ay ayy ayyyyy delikafadulden
battaniyeler nasol gidiyo kaydirigubbakcemile3 bitirdi mi KV battaniyeyi , bitirincec ekleyebilirsen ekle buraya ok mi , ben de arıyorum güzel örnek yerimseniben
benim hırkayı gördün mü , benimki de büyük oldu biraz anca 1,5-2 gibi giyer heralde :)))))

selsincim örgüler çok cici yaaaaa , kim yaptıysa elllllerine sağlık ...

Stardust çok güzel.yakışıklı oğlun iyi günlerde giysin

stardust hepsi çok güzeller güle güle giydirmek nasip etsin

kızlar cıcılerınız cok guzel gule gule gıysın bebışlerınız:nazar:

Hepinizin cicileri harikaa,bayıldım iyi günlerde giysin paşalar a.s.

hepinize tek tek teşekkür ederiz annecikler Şeniz
sizin mis kokulularınız da sağlıklı , güzel günlerde giyer inşallah aldığınız cicileri
..

maşlalh bütün bebelerin ciclerine.maşalalh.
starsust senide görüdk göbüşünüde maşallah.
allah bütün hamileleri ve bebekerlini korusun

aaamin canım , teşekkür ederimmmm Şeniz

star dust aldıkların çok güzel canımm ama yaa bende istiyorum o balıklı tulumdann :dilcikar::dilcikar:
burda kaç yere baktım yookk nerden aldın onu banada söylee
çok beğeniyorum onu ben :nazar:

canımcım teşekkür ederisssssssss Şeniz
burdan bostanlı pazarından aldım , öyle bilindik mağaza malı felan değil , gaye bebe diye bir yerel tekstil markası .. daha ne cici olanlar vardı , zemini sar-turuncu olup tırtıllı , elma kurtlu felan , çok soytarı şeyler vardı adamın elinde , üstelik 10 tl aldım , bulamazsan bi gittiğimde bakarım senin için de ..

Selsin çok tatlı oğluşunun cicileriiiiiii,özellikle iki taraflı hırkaya bayıldım. Kim yapıyo bunları canım annen mi ? Valla ellerine sağlık kim yapıyosa çokta marifetliymiş a.s.

Selsin çok tatlı oğluşunun cicileriiiiiii,özellikle iki taraflı hırkaya bayıldım. Kim yapıyo bunları canım annen mi ? Valla ellerine sağlık kim yapıyosa çokta marifetliymiş a.s.

evet canım annem yapıyor.çift taraflı hırkayı teyzem yaptı.çok sağol canım

canımcım teşekkür ederisssssssss Şeniz
burdan bostanlı pazarından aldım , öyle bilindik mağaza malı felan değil , gaye bebe diye bir yerel tekstil markası .. daha ne cici olanlar vardı , zemini sar-turuncu olup tırtıllı , elma kurtlu felan , çok soytarı şeyler vardı adamın elinde , üstelik 10 tl aldım , bulamazsan bi gittiğimde bakarım senin için de ..
[/QUOTE]

teşekkür ederiz teyzoşu burda yok bakındım o kadar ama anneme gidicem ay sonuna doğru bide ordan bakıyım aslında izmire çok gelip gidiyordum hamile olmadan önce ama şimdi gelemiyorum zaten bi gelirsemmm rtalığı talan edicem ordaya dur baalım nisan gibi gelebilirim

X