2009 Temmuz anne adaylar:) hadi bebislerimize aldigimiz cicileri paylasalim...

seninkide demettcim.hayırlı ugurlu olsun..guzel gunlerde giydir bebeğini inşallah..hepsiçok şirin..
:=)

demet yine çok şekerler aldıkların hayatım yaaaaa , özellikle pufidik battaniye çok hoşuma gitti , ben de örücem kısss , gaza geldim fena delikafadulden kaç ipten çıktı , kaç ilmekle başladın , kaç sırada bitti :uhm:

karencim , serra kızım olsaydı koymayı istediğim tek isimdi diyebilirim .. inşallah serracık güzel günlerde giyer cicilerini , hepsi çok güzellll :asigim:

karen canım aldıklarının hepsi çok güzel canım iyi günlerde giysin meleğin

Karencim demetcim aldıklarınız harika iyi günlerde giysin fıstıklar bunları maşallah harikalar hepsi

kızlar merhaba..bugun dayanamadım bebişime birkaç bişialdım teyzeleri.işte serranın bicileri..

maşallah kızlar ne kadar zevklisiniz allah nazarlardan korusun rabbim çok güzeller ya bayıldım hepsi birbirinden güzeller insan giydirmeye kıyamaz bak bak doyasıya içi gidiyo bütün bebişlerimiz sağlıkla gelsin sağlıkla giysinler güzel günlerde..a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.

ayy kızlarr bunlar süperr...

bende ayrıntılı ultrasona gireyim ondan sonra alcam artık.. kendimi zor tutuyorum walla..
güzell günlerinde giysin melekleriniz..

karencim , serra kızım olsaydı koymayı istediğim tek isimdi diyebilirim .. inşallah serracık güzel günlerde giyer cicilerini , hepsi çok güzellll :asigim:[/COLOR][/SIZE][/B][/QUOTE]

çok teşekkür ederiz stardustcım, bu alışverişi yaparken babamızı çıldırttık yani..gezmediğim yer kalmadı ve hepsini ayrı ayrı yerlerden karma yaptım.
chicco, panço, mothercare ve c&a ..tavsiye ederim guzel indirimlerde var bazılarında..:=) ..bu arada belli mi olur bir de kızın olur ileride , adını serra koyarsın tatlımhihoyyyt

karen,demet ve beyaz melek aldıklarınız çok cic.hepsi birbirinden güzel.kızlarınız sağlıklı günlerde giysin inşallah

demetçim maşallah çileğimin cicileri harika yaaaaaaa
allahım nazardan sakınsın inşallah....
Hele hele ayakkabılarına bittimmmmmmmmmmmmm
süper ya iyi günlerde giysin meleğim benim

karencim hepsi çok güzel aldıktıkların tulumları çok cici..
Iyi günlerde giysin miniğin...
Baya çoğalıyo bebişlerimizin kıyafetleriii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…