2009 Temmuz anne adaylar:) hadi bebislerimize aldigimiz cicileri paylasalim...

seninkilerde hayırlı olsun beyaz melekçim.hepsi çok guzel..inş sağlıklı gunlerde giydiririz bebklerimize ama ben daha doyamadım alışverişe..annem hepsini alma diyor ama bu gidişle kadroyu tamamlıycam yani:=)

canım çok teşekkürlerŞeniz
sen ipi al ben sana ayrıntılı anlatırım tatlım çok kolay 2 günde bitirirsin.100 gr yumaklardan 5 tane.Yalnız bu iplerin 2 çeşiti var biri ponponları sert biri yumuşacık.yumuşak al canım bir tavsiye daha krem renginden harika oluyor kardeşime krem rengi ördüm çok süper oldu:lepi:

Karencim demetcim aldıklarınız harika iyi günlerde giysin fıstıklar bunları maşallah harikalar hepsi

teşekkürler canım aminnn inşallah Şeniz

aminnnnnn aminnn aminnnnnnnnnnn:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

teşekkürler dilaracım:1hug:

ayy kızlarr bunlar süperr...

bende ayrıntılı ultrasona gireyim ondan sonra alcam artık.. kendimi zor tutuyorum walla..
güzell günlerinde giysin melekleriniz..

canım bende ilk bi takım aldıktan sonra 6. aya kadar almıyacaktım göyaaaaaaNapiim dayanamıyorum görünce:sm_cool:
hepimizin kuzuları sağlıkla giyer inşallahhhhhh teşekkürler canım Şeniz

karen,demet ve beyaz melek aldıklarınız çok cic.hepsi birbirinden güzel.kızlarınız sağlıklı günlerde giysin inşallah

aminn teyzesi inşallahhhhŞeniz

demetçim maşallah çileğimin cicileri harika yaaaaaaa
allahım nazardan sakınsın inşallah....
Hele hele ayakkabılarına bittimmmmmmmmmmmmm
süper ya iyi günlerde giysin meleğim benim

melek teyzesi çok teşekkür ederiz Şeniz

bizde öykünün takımına bayıldıkkkkkkkkkkk yaa chicco dan almışsın belki çileğime da alırım teyzesi kızmassan eğerŞeniz
sağlıkla giysin kuzularımız inşallahhhhhhh

Demet ve beyaz melek çok güzel aldıklarınız insanın içine sokası geliyor

teşekkürler ilsu teyzesiğiŞeniz

bende ördüklerimizi koyayım bari şimdilik aldığımız pek bir şey yok

ellerine sağlık nar güle güle giysin yavrun

demet battaniyene bende bayıldım cnm bu ara fazla yazamıyorum eşim izinli evde fırsat buldukça bakıyorum bi .çileğinin cicileri de süper sanırım benimde kızım olacak aldıklarına baktıkça heveslendim valla güle güle giyisn bebişin hepsini

teşekkürler canım hepimizin kuzuları sağlıkla giyer inşallahhhhŞeniz

teşekkür ederim demetçim beğenmene sevindim...
Al tabi sende çileğine aşkolsun niye kızayım ki...
Kardeş kardeş giyerler ne güzel olur.....

kızlar alışveriş yaparken aldığınız şeylerin çocuğun hangi ayına hangi mevsimin geldiğini dikkate alın yeni anneler onu fazla düşünmez o anda beğendiğini alır benim 2 gebeliğim olduğu için bi söyleyim dedim çünkü biz bazı kıyafetlerde yaşadık onu ilk gebelikde beğendiğimizi aldık yaza kadife tulum geldi mesela tabiki giydiremedik.hadi kolay gelsin iyi alışverişler

teşekkürler canım, ben dikkat etmeye çalışıyorum 0-3 aylık kıyafetlerini yazlık 3-6 aylıkları kışlık alıyorumkaydirigubbakcemile5

canım hafta sonu ist.a gelicem inşallah , oradan alıcam ipleri , biliyorum neyi kastettiğini , hani uzunlamasına ponpon olanından alıcam dimi yerimseniben
krem benim de hoşuma gider , olmazsa önce krem örerim , elim alışır hem yerimseniben cinsiyeti iiice kesinleşince pembe-mavi neyse onu örerim ..

nar , canım sizin el emeği cicileriniz de çok şeker .. doğsun hele küçük sıpam sağlıkla , ben de örmek istiyorum o yeleklerden delikafadulden

kızlar bayıldım ben bu topiğe bakmamışım uzun zamandır ne kadar güzel ciciler koymuşsunuz güle güle giysin bebişler...
melekcim hastane çıkışımı o canım çok güzel çok beğendim ben bir türlü alamadım hastane çıkışı beğenemedim giiitti.....
demetcim ördüğün battaniyenin atkısını yaptım bende çok çabuk ürüyor yumuşacık güzel güzel uyur içinde prensesin..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…