2009 Temmuz anne adaylar:) hadi bebislerimize aldigimiz cicileri paylasalim...

demetçim çok şeker şeyler bunlar ya..
Bi problem olmaz canım bende bazan veriyorum netten sipariş..
1-2 gün içinde geliyor eve..

demetçim çok şeker şeyler bunlar ya..
Bi problem olmaz canım bende bazan veriyorum netten sipariş..
1-2 gün içinde geliyor eve..

teşekkürler meleğim
tender.gif

valla aldıklarınıza bayıldım arkadaşlar bende henüz erken olduğunu düşünenlerdenim ama insan böyle bakınca hevesleniyor.güle güle giysin melekleriniz cicilerini sağlıklı bir şekilde giymeyi nasip etsin allah inş

bunlar da bizim cicilerimiz :asigim:
güya 6.-7. aya kadar almam bişii diyordum ama sizlerin cicilerinizi gördükçe gaza geldim ve cinsiyeti belli olsun temsilen 1 tulum felan alırım dedim , gelin görünki eşimle coşmuşuz , kasaya gelince farkettik elimizdekileri görünce kaydirigubbakcemile3

dscn0510un7.th.jpg

dscn0511rg6.th.jpg

dscn0512ke4.th.jpg

dscn0513ba7.th.jpg

dscn0514rb7.th.jpg

dscn0516im9.th.jpg

star dust canım bende dün alttan ikinci bady den aldım zevklerimizde aynı iyi günlerde giysin bebişlerimiz:emir_bebek::ecrin_bebek:

demetcim aldıklarına bayıldım yaaaa. çok tatlılar. güle güle giydirmeyi nasip etsin canım allah.

gaydıncım ve demttcim , aldıklarınız haaaarika .. ben de fenerbahçeli bir takım alıcam :KK66:
iyi günlerde giysin kelebekleriniz ...

demet cnm süper bunlar çok beğendim cnm iyi günlerinde giysin kızın cnm..

hepsi çoook güzel bunların hihoyyyt
giydireceğimiz günler çabucak gelsede bebişlerimzi o tatlı kıyafetlerde görsek bidehihoyyythihoyyyt

valla aldıklarınıza bayıldım arkadaşlar bende henüz erken olduğunu düşünenlerdenim ama insan böyle bakınca hevesleniyor.güle güle giysin melekleriniz cicilerini sağlıklı bir şekilde giymeyi nasip etsin allah inş

amin hepimize inşallah:1hug:
haklısın erken olması konusunda ama insan görünce dayanamıyor yaa-tatlicadiarzu-

star dust canım bende dün alttan ikinci bady den aldım zevklerimizde aynı iyi günlerde giysin bebişlerimiz:emir_bebek::ecrin_bebek:

güle güle giysin yavrun canımmŞeniz

demetcim aldıklarına bayıldım yaaaa. çok tatlılar. güle güle giydirmeyi nasip etsin canım allah.

canım benim teşekkürler daha iyileri senin bebişinin olsunnnnŞeniza.s.

gaydıncım ve demttcim , aldıklarınız haaaarika .. ben de fenerbahçeli bir takım alıcam :KK66:
iyi günlerde giysin kelebekleriniz ...

teşekkürler canımmmmŞeniz
al da ekle görelimmm annesiiii:1hug:

demet cnm süper bunlar çok beğendim cnm iyi günlerinde giysin kızın cnm..

aminnn emelcim teşekkürler canımŞeniz

hepsi çoook güzel bunların hihoyyyt
giydireceğimiz günler çabucak gelsede bebişlerimzi o tatlı kıyafetlerde görsek bidehihoyyythihoyyyt

oyyyy keşke yaaaa:asigim:
İnşallah görecez o günleri gülistancım tadını çıkaralım bu günlerimizindeŞeniz:sm_cool:

işte yeni aldıklarımız teyzeleriii:asigim::nazar::nazar::nazar:Şeniz

dsc05027hg0.jpg

dsc05015rj1.jpg

dsc05016gl2.jpg

dsc05022ws4.jpg

ilk oyuncağı ayakkabılarının içinden hediye çıktı:lepi:

dsc05025dx6.jpg

dsc05028qk8.jpg

çileğime ördüğüm battaniye:asigim: öyle yumuşak ki pofur pofurŞeniz

dsc05032fr6.jpg

DEMETT ay çok tatlı bunlar. hele o çileğinin çilekli tulumu.... maşallah canım. ...

demetcimmm yaaa süper bunlarrrr hepsine bayıldım iyi günlerde giysin inşallah çileğin hele o ayakkabıların güzelliğiŞeniza.s.

demetciğim sağlıcakla kullansın çileğin hepsi birbirinden güzel battaniyede hakikaten pofuduk pofuduk duruyor yumuşacık harikadır eminim çilekli elbisesine de bayıldım

DEMETT ay çok tatlı bunlar. hele o çileğinin çilekli tulumu.... maşallah canım. ...

demetcimmm yaaa süper bunlarrrr hepsine bayıldım iyi günlerde giysin inşallah çileğin hele o ayakkabıların güzelliğiŞeniza.s.

demetciğim sağlıcakla kullansın çileğin hepsi birbirinden güzel battaniyede hakikaten pofuduk pofuduk duruyor yumuşacık harikadır eminim çilekli elbisesine de bayıldım

canlarım benimmmmmŞeniz
Çok teşekkürler teyzeciklerii:1hug:
Daha güzelleri sizin kuzucuklarınızın olsunkaydirigubbakcemile5
Yavrularımız sağlıkla giyerler inşallahhhhhhhhh:asigim::nazar::nazar::nazar::nazar:

demetcim çok güzeller şu netten sipariş ettiklerin sanırım kaç günde geldi.birde kaç aylıkken giyebilicek onları.

demetcim çok güzeller şu netten sipariş ettiklerin sanırım kaç günde geldi.birde kaç aylıkken giyebilicek onları.

teşekkürler canım, netten olanlardan 2 tane var sanırım üşendim tek tek koymaya resimlerini zaten eklemiştim ya.

valla ertesi gün geldiler hemen.Yalnız size tavsiyem markasını bildiğiniz ve güvendiğiniz ürünleri alın arkadaşlar ben albimini seçtim genelde arada 1 tane bilmediğim marka vardı onda biraz hayalkırıklığı yaşadım ama diğerleri gerçekten piyasa değerlerinin çok çok altında fiyat olarak.

genelde 0-3 aylık seçtim tam yaz oluyor,eğer 0-3 aylık kalmamışsa 9-12 aylık istedim çünki yaza giyer bunları ancak alıp giyemedikten sonra kıymeti yok:sm_confused:
daha mevsimlik ve kışlıkları da 3-6 aylık olarak alıyorum.

kızlar merhaba..bugun dayanamadım bebişime birkaç bişialdım teyzeleri.işte serranın bicileri..

08022009hz5.th.jpg

08022009002ka8.th.jpg

X