2009 Temmuz anne adaylar:) hadi bebislerimize aldigimiz cicileri paylasalim...

Kızlar cicileriniz harika,yelek modelleri falan harika görünüyor yani elinize sağlık.Ben örgü bilmiyorum ama annem sağolsun yapacak.
Melekcim senin aldıklarında harika,güle güle kullansın öykücün.zaten düşünerek mantıklı şeyler almak lazım ilk doğduklarında mont türü şeyler giyemeyecekler badi almak lazım bool bol

sepetbekqw2.jpg

w533.png

kızlar ben anne adayı değilim çok beyendiğim bu sepet beşikleri sizlerle paylaşmak ve bir konuda fikrinizi almak istiyorum. bu beşiklerinin bebeklerini omurga gelişimini olumsuz etkilediklerini duydum bilen varmı? ben oldum olası bunlarda merağım var umarım bebeğim tekrar gelmek isterse almak istiyorum. ama önce sorumuzun cevabını bulmam lazım yoksa kim bebeğine zarar veren bişi alırki? şimdeden teşekkürler

sepetbek1og8.jpg

w300.png
funnababaysistesinde353ux2.png

w400.png

Son düzenleme:
Canım bende sepet alıcam ilk aşamada herhangi bir sorun olduğunu duymadım çevremde 5-6 ay bu sepetlerde yatan çocuklarda var gayet sağlıklılar sanmıyorum bir sorun olacağını canım

sağol canım.annem almış.salı pazarından almış galiba

Bende istiyorum böyle ahşap askı hem çok sağlıklı plastik değil hemde çok şirineler bakmam lazım arkadaşım baktı çok pahalı tanesi 4 lira felan daha uygun bulabilirmiyim acaba :uhm:

KIZLAR SELAM..BU DA BENİM SERRA MA ALDIĞIM İLK PATİK:=)

6. AYA KADAR BİŞEY ALMAYI DÜŞÜNMÜORUM AMA BÖLE CİCİLİ BİCİLİ ŞEYLER GÖRÜNCE DAYANAMIYORUM..

patikgo2.th.jpg

:lepi: başardım oğlumun cicilerini koydum ama çok yoruldum valla ne zormuş yaa kızlar...

selsincim senin miniğin yelekleri süper , özellikle de nohut örneği gibi olan beyaz yelek çok hoşuma gitti :lepi:
beyaz melek , yine ne var ne yok toplamışsın hihoyyyt pufidik kar tulumu gibi tulum gözüme biraz büyük geldi , ama resim çekiminden olsa gerek , göz aldanması da olabilir tabi yerimseniben
nilayyyyycım senin oğluşun her bi şeyi tamam kaydirigubbakcemile5 ben bi eksik göremedim yerimseniben
Allah hepinizizn , hepimizin iniklerine iyi günlerde giydirmeyi nasip etsin :Saruboceq:

Oğluşunun cicileri çok güzel annesi.sağlıklı günlerde giysin inşallah

Nilaycım maşallah paşanın cicileri çok ama çok şeker....
Hepsine bayıldımmmm
güle güle kullansın

kızlar benden tavsiye eşiniz dostunuz akrabalarınız çoksa bence fazlada bişey almayın hepsini giydiremiyosunuz içinizde bi heves kalıyo:KK43:( bende kızıma baya bişeyler almıştım ama çoğunu giydiremedim hepside çok şık ve güzellerdi 1 aylıkken bebek kuranı yapmıştım maşallah bana gelen hediyelerle ben kızıma 2 sene hiç bişey almadım aldıydam çok ufak tefek şeyler bir sürü giysisi olmuştu ben bile şaşırmıştım şimdi sadece 1 tane hastane çıkışı alıcam bide 3 4 tane çıt çıtlı badilerden 1 tanede ayrı bi tulum alıcam güzel bişey dahada kızımdan kalan bi kaç parça güzel tulumlardan ayırmıştım toplasan 4 5 tane tulumu olucak oda yetecek zaten helede bebişerimizin 3 kilolunun üstüne doğarsa pek giydirmeye fırsat bulamıcaz en fazla 2. ayına kadar ben tavsiyemi yazdım:)

selsincim senin miniğin yelekleri süper , özellikle de nohut örneği gibi olan beyaz yelek çok hoşuma gitti :lepi:
beyaz melek , yine ne var ne yok toplamışsın hihoyyyt pufidik kar tulumu gibi tulum gözüme biraz büyük geldi , ama resim çekiminden olsa gerek , göz aldanması da olabilir tabi yerimseniben
nilayyyyycım senin oğluşun her bi şeyi tamam kaydirigubbakcemile5 ben bi eksik göremedim yerimseniben
Allah hepinizizn , hepimizin iniklerine iyi günlerde giydirmeyi nasip etsin :Saruboceq:

CANIM BENİM AYINA UYGUN..BEBİŞİM TEMMUZDA DOĞCAK KIŞA 7-8 AYLIK OLACAK....
EE O KAR TULUMU OLDUĞUNA GÖRE İÇİ DE ÇOK KALIN GİYİNİLMİŞ OLACAK BUNUN İÇİN 8-9 AYLIK ALDIM BENDE...
YANİ TULUM 8-9 AYA UYUMLU...:1hug:

X