2009 Temmuz anne adaylar:) hadi bebislerimize aldigimiz cicileri paylasalim...

Selsinnn canım ne güzel ciciler bunlar güle güle iyi günlerde kullansın tatlı yavrun inşallah...

çok sağolun arkadaşlar.hepimizin bebekleri sağlıkla kullansınlar inşallah cicilerini

selsinn hepside çok şeker canım Rabbim güle güle giymesini nasib etsin inşallahhh:1hug::nazar::nazar:

İlk bastaki beyaz yeleğin daha yakın resmini çekebilirmisin canım modeli çok hoşuma gitti bende örmek isterim çileğimea.s.

selsin cnm bebişine aldıkların çok güzell özellikle askıların çok cici.. güzel günlerinde sağlıkla kullan inşallah canım..

selsinn hepside çok şeker canım Rabbim güle güle giymesini nasib etsin inşallahhh:1hug::nazar::nazar:

İlk bastaki beyaz yeleğin daha yakın resmini çekebilirmisin canım modeli çok hoşuma gitti bende örmek isterim çileğimea.s.

çok sağol canım.tabikide çekerim.yarın çeker koyarım.bizde örnek çok.annem çok bilir ve örer.başkalarıda var onları koymadım istersen onlarıda koyarım

selsin cnm bebişine aldıkların çok güzell özellikle askıların çok cici.. güzel günlerinde sağlıkla kullan inşallah canım..

çok teşekkür ederim.senin bebeğininde cicileri çok güzel.bütün bebecikler sağlıkla kullansınlar inşallah

bunlar da bizim cicilerimiz :asigim:
güya 6.-7. aya kadar almam bişii diyordum ama sizlerin cicilerinizi gördükçe gaza geldim ve cinsiyeti belli olsun temsilen 1 tulum felan alırım dedim , gelin görünki eşimle coşmuşuz , kasaya gelince farkettik elimizdekileri görünce kaydirigubbakcemile3

dscn0510un7.th.jpg

dscn0511rg6.th.jpg

dscn0512ke4.th.jpg

dscn0513ba7.th.jpg

dscn0514rb7.th.jpg

dscn0516im9.th.jpg

star-dust aldıklarını güle güle sağlıkla giysin bebişin inşallah canım.

ayyh onun gravatlı önlüğünü yer teyzesiiiiiiiiiiiiŞeniz

hepside çok güzel canım güle güle giyer prensin inşallahhhhhh:1hug::nazar::nazar:

çok sağol canım.tabikide çekerim.yarın çeker koyarım.bizde örnek çok.annem çok bilir ve örer.başkalarıda var onları koymadım istersen onlarıda koyarım

teşekkürler canımmm çok sevinirimmŞeniz

star-dust aldıklarını güle güle sağlıkla giysin bebişin inşallah canım.

teşekkürler canım benim Şeniz
inşallah hepimizin bebişleri :asigim:
listede güncellersin bizim cinsiyet bilgilerimizi diimi canım yerimseniben

ayyh onun gravatlı önlüğünü yer teyzesiiiiiiiiiiiiŞeniz

hepside çok güzel canım güle güle giyer prensin inşallahhhhhh:1hug::nazar::nazar:

teşekkür ederiz demet teyzesi Şeniz
ben de en çok önlüğe bayıldımmmmm hihoyyyt
amin , inşallah hepimizin kuzuları :Saruboceq:

star dust canım hepsi bir harika canım aldıklarının iyi günlerde giysin inş paşan ayrıca çokda zevklisin

star_dust canım bunların hepsi çook şeker gamyoncuiremsu:asigim:
Rabbim güzel günlerde giydirmeyi nasip eder inş :dance::dance:a.s.

star dust canım hepsi bir harika canım aldıklarının iyi günlerde giysin inş paşan ayrıca çokda zevklisin

teşekkür ederiz derin teyzesi Şeniz :1hug:

star_dust canım bunların hepsi çook şeker gamyoncuiremsu:asigim:
Rabbim güzel günlerde giydirmeyi nasip eder inş :dance::dance:a.s.

Aaaamin canımcım , inşallah hepimize nasip olur o günler :Saruboceq: :asigim:

star dust hepsi birbirinden güzel.prensin sağlıklı günlerde giysin inşallah

elbise askılarımız

dscn2056bo3.jpg

bunlarda battaniyelerimiz

dscn2057tb7.jpg

canım çok şekerler ya llah güle güle giydirmeyi nasip etsin canım ay bayıldım ya ben daha bişey almadım:KK43:(( henüz erken gibi biraz daha beklicem...:)

bunlar da bizim cicilerimiz :asigim:
güya 6.-7. aya kadar almam bişii diyordum ama sizlerin cicilerinizi gördükçe gaza geldim ve cinsiyeti belli olsun temsilen 1 tulum felan alırım dedim , gelin görünki eşimle coşmuşuz , kasaya gelince farkettik elimizdekileri görünce kaydirigubbakcemile3

dscn0510un7.th.jpg

dscn0511rg6.th.jpg

dscn0512ke4.th.jpg

dscn0513ba7.th.jpg

dscn0514rb7.th.jpg

dscn0516im9.th.jpg

maşallah canım ya çok şeker bunlar allah iyi günlerde giydirmeyi nasip etsin bende şu 2 ahftayı atlatayım bi kaç parça bişeyler alıcam çünkü aklım karışık halen emin değilim ilk doktor kesin kız dedi ssk doktoruda %70 erkek gibi dedi :KK43:( kararsız kaldım 2 haftam var doktora gitmeye inşallah kesin bişey olur herhalde:)))

star dust hepsi birbirinden güzel.prensin sağlıklı günlerde giysin inşallah

teşekkür ederim canımmm Şeniz

maşallah canım ya çok şeker bunlar allah iyi günlerde giydirmeyi nasip etsin bende şu 2 ahftayı atlatayım bi kaç parça bişeyler alıcam çünkü aklım karışık halen emin değilim ilk doktor kesin kız dedi ssk doktoruda %70 erkek gibi dedi :KK43:( kararsız kaldım 2 haftam var doktora gitmeye inşallah kesin bişey olur herhalde:)))

teşekkürler Dilaracım , ya ben de dr.umun kararsız kalmasından korkuyordum , ama bizimki gösterdi kaydirigubbakcemile3 bir de ararsız olduklarında genelde kız bebek oluyormuş . ama erkek dedikleri bebeklerde de yanılabiliyorlarmış , çıkıntı olarak algıladıkları şey aslında göbek kordonu da olabiliyormuş , ben de şimdi ondan korkuyorum , çünkü eşim " o kadarcık bebeğin o kadar pipisi olmaz , göbek kordonu gibi o diyor " :bbo:
hayırlısı olsun diyorum ben de
ama alıştım erkek çocuk fikrine ya , değişmese keşke benneyaptımki

X