2009 Temmuz anne adaylar:) hadi bebislerimize aldigimiz cicileri paylasalim...

canım hepsi de çok güzel , bayıldımmmm valla hihoyyyt
ama en çok eldivenlere bittim , onları da mı LCW den aldın ???
eymen beyler güzel günlerde giysin bakalım :asigim:

hüzün yılı EYMENİN güle güle giysin canım . allah sağlıkla kucaklarımıza almayı nasip etsin.

Sibelcim strollerini gule gule kullan. Yani hevesini kirmak gibi olmasin ama 3 tekerlekliler jogging strolleri. yani kolay gitsin itilmesi kolay olsun diye boyle yapilmis ve malesef donmelerde vs cok problem yasaniyor. yani alisveris merkesinde vs bebek arabasinin reyonlar arasinda donmesi problem. ya da diger donmeler.

Ben kendim kullanmadim ama alayim mi acaba diye dusunurken, kullanan arkadasima sordum. O soyledi.

Ama joggingi vs seviyorsan birebir. hem itersin hem kosarsin.

Hepinizin aldiklari cok guzel. hele bebisler icindeyken dusunemiyorum bile.

ben bebeklerin aglarken ki damak ve dillerinin hareketlerine bayiliyorum. boyle buzuyorlar ya agizlarini. offf of yerim ben.

hüzün yılı maşaalah canım cicilerinize.
allah güle güle giydirmek nasip etsin.
tatlı yiğenimize.
oyy oyyy o eldivenleri elinden atıp ta ,elini ağzına sokmak için uğraştığı geldi gözümün önüne ,ne tatlı olur değil mi annesi:))))))
canım maşallah tekrar tekrar

hüzün yılı maşaalah canım cicilerinize.
allah güle güle giydirmek nasip etsin.
tatlı yiğenimize.
oyy oyyy o eldivenleri elinden atıp ta ,elini ağzına sokmak için uğraştığı geldi gözümün önüne ,ne tatlı olur değil mi annesi:))))))
canım maşallah tekrar tekrar

canım cok tesekkur ederız :1hug:

Son düzenleme:
kızlar çok teşekkürler daha iyiyleri sizlerin olsun.ben dayaynamıyorum kıyafet alışverişi için ama eşim bekleyelim diyor 1-2 ay daha bakacaz artık enazından fün birtane kısa tulumla çoraplar aldım bakıp bakıp seviyorum

Hüzünyılı çok güsel kostümleri oğluşunun bende bir tane kıyafet aldım başka almadım onada dayanamadım lcw den aldım canım 4 parça çıtçıtlı zıbın ayaklı pijama üstüne sweat yandan çıtçıtlı ufak bağlamayeride var birde iki kuyruklu şapkası belki görmüşsündür çokda uyguna aldım şaşırmıştım fiyatına ama şimdi gitmiyorum kendimi engelliyorum 6. aydan önce almıcam diye :) sağlıkla giysin oğlun canım

kibelecim ben quiny diye heves etmıştşm ama olsun alanyadayım burda çok alışveriş merkezi falan yok.bende arabada var genelde onunla giderim heryere ama annem gezdirmeye parka falan giderse diye.neyse hayırlısı dayısı almış oda sevmiş çünkü.

Hüzünyılı çok güsel kostümleri oğluşunun bende bir tane kıyafet aldım başka almadım onada dayanamadım lcw den aldım canım 4 parça çıtçıtlı zıbın ayaklı pijama üstüne sweat yandan çıtçıtlı ufak bağlamayeride var birde iki kuyruklu şapkası belki görmüşsündür çokda uyguna aldım şaşırmıştım fiyatına ama şimdi gitmiyorum kendimi engelliyorum 6. aydan önce almıcam diye :) sağlıkla giysin oğlun canım

canım cok tesekkur ederımŞeniz
dün bakırkoye gıttım capacitye
ınanırmısın o takımı almayı okadar ıstedımkı hep son anda karar degıstırdım kaydirigubbakcemile3
lc waıkıkı den 2 pantolon 3 tulum bı corap aldım acayıp ındırım vardı
gerısını c&a dan aldım c&a nın mallarıda ınanılmaz kalıtelı ve suanda %70 ınrırım var

o takımda hala gözum var ınat ettım mutlaka alıcamkaydirigubbakcemile3
cok seker bı takım senınde bebısın saglıkla gıysın bıtanem
:1hug::nazar:

ayy merak ettim nasıl bir şey bu takım , ekler misin canım resmini müsait olunca yerimseniben
ben de Kanz'ın hastane çıkışı takımlarından almayı istiyorum , çok şeker oluyorlar ya , üstelik penyeleri de çok kaliteli .. her parçanın üzerinde ( penye zemini tamamen pembe yada mavi ) " it's a boy" / " it's a girl " yazıyor

Son düzenleme:
ayy merak ettim nasıl bir şey bu takım , ekler misin canım resmini müsait olunca yerimseniben
ben de Kanz'ın hastane çıkışı takımlarından almayı istiyorum , çok şeker oluyorlar ya , üstelik penyeleri de çok kaliteli .. her parçanın üzerinde ( penye zemini tamamen pembe yada mavi ) " it's a boy" / " it's a girl " yazıyor

kanza bayılıyorum dun baya bı dolastım acayıp ürünler var ama bı turlu ındırıme gırmıyo kanz ne hıkmetse:mymeka:
kalıtede asmış durumda özellikle polar takımlar muhtesem
:1rolleyes:

hüzün yılı prensine çok yakışacak bunlar, hepside çok tatlılar güle güle sağlıkla giydirirsin inşallah canım:nazar::1hug:

X