2009 Temmuz anne adaylar:) hadi bebislerimize aldigimiz cicileri paylasalim...

bunlarda sonuncular.

dscn2063ps5.jpg

çok sğol dilaracım.benimde bebeğimn cinsiyeti belli değil.ama işte kendimi tutamayıp genede alıyorum.genelde beyaz ağırlıklı alıyorum.

demetcim.yeleğin yakın çekimi.

dscn2059kp6.jpg

canım çok teşekkür ederim harika bişey bu yaa normalde öyle çok örnekli karışık örgüleri sevmem ama bu çok kibarrr ve sadeee:1hug: Ayrıca beyaz hırkaya da bayıldım galiba ondan da örücem:jeyyar:

Diğerleride çok tatlı anneciğinin ellerine sağlık, güle güle giysin yavru kuzun inşallahhhhhh:nazar:Şeniz:nazar:

aybike bu elbise de çok şekermiş tam mevlüt kıyafeti...

selsincim yelekler çok güzell çok şık...

beyaz melek aldıkların çok güzelmiş walla bayıldımm...

iyi günlerinde giysin bebişleriniz...

beyaz melek hepsi çok tatlı
güzel günlerde giydir inşallah
alırke kaç aylığa göre alıyorsun ben çok kararsız kalıyorumda

beyaz melek hepsi çok tatlı
güzel günlerde giydir inşallah
alırke kaç aylığa göre alıyorsun ben çok kararsız kalıyorumda

canım benim çok teşekkür ederim...
aldıklarımı hep boy boy alıyorum..temmuzda doğacak nasipse bebişim...
ona göre hesaplıyorum mesela tulum,zıbın body gibi doğunca giyilecekleri 0-3 ay alıyorm ve genelde ince penye seçmeye çalışıyorum...
daha kalınca tulum ,hırka...pantolon..vb olanları 4-8 aylık arası alıyorum...
kışlık mont,kaban,bot,kot vb.....kış giysilerini de 8-9-10 aylık alıyorum tatlım...hihoyyyt

yerim onun çoraplarını bennnnnnŞeniz

hepside harika yaa zevkli meleğim benim sağlıkla giysin öykün inşallahhh:nazar::1hug:

ay kızlar bebeklerinizin cicilerine bayıldım hepsi birbirinden güzel sağlıcakla giysinler inş. benimde içim içimi yiyor ama ne care dışarı çıkabilsem atacağım kendimi bebe mağazalarına ama dayanıyorum artık inş. o günlerde gelecek annem diyor ben gidip bişeyler almaya başlıyayım diye diyorum sakın ilk önce ben alacağım

X