2009 Senesinin enleri....

Geçen senekiyle hemen hemen aynı
Laale Gurba ( olmadığı halde ) Gülsüm Sultan
Aynı hep yaaa
.Hele canavar her sene oyun kurdu
Çok güzel sonuçlar bence
katılmadım katılsaydım bende onlara oy verirdim
Hele Kazen abi her sene en çok merak edilen kişi heheheheheh

2009'un En'lerini tebrik ederima.s.a.s.
Aday olup en seçilemeyenlerde üzülmesin,KK'de herkesin yeri ayrı bence:1hug:
Tüm En'lere,En seçilemeyenlere,kendini En hissedenlere :hooray::hooray::hooray::hooray:
2010 tüm KK ailesine sağlık,huzur ve umutlar getirsin.
Yeni yılınız kutlu olsun:teytey::teytey::teytey:

aaaa ben en iyi çıkışı yapmışım yaakannehirakannehirakannehir

bu adaylar ne zaman belli oldu ne zaman oy verildi, sanırım ben konuyu yanlış anlamışım, kaçırdım olayıkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
beni düşünüp, bana oy veren arkadaşlarıma çok çok teşekkür ederimopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
diğer aday ve enleride tebrik ederima.s.a.s.

Son düzenleme:
enler kk kartlılar arasından seçilmiş galiba hayırlı olsun

Aaa İlk defa 1. oldum :hooray: teşekkür ederim herkese :kedi: 2010a gireli 10 dk oldu , bahtım döndü mü ne delikafadulden , bu arada you know benim kartım yok ,onla bi alakası yok bence..

tüm en seçilen arkadaşlarımı tebrik ederim, iki kez aday gösterilmişim aday olarak listeye layık gören arkadaşlarıma teşekkür ederim...

Ayy topic gündüz açılmış şimdi gördüm. Listeler tekrar oylanacak sanıyorduk, öyle olmayacak heralde, kazanan arkadaşlarımı kutlarım, kendime uygun kriter yok diyordum yine de önermiş arkadaşlarım, teşekkür ederim önerenlere zemuszemus
Oy verdiğim çok arkadaşımı en olarak görmek çok sevindirdi beni. Sumak, kumsall, prensesin.uykusuyum, Hülya(avatar en'inde), papatyaprenses oy verdiğim ama direk kazanamazlar heralde diye düşündüklerimdi, çok rakipleri olur diye düşünüyodum ama iyi de bir seçim çalışması yapmıştım, işe yaradı mı ne :kendini çok önemseyen üye smili: :icecream:
Hepsini tebrik ediyorum, alınlarının teriyle aldılar en'likleri, tabii diğer arkadaşlarımı da tebrik ediyorum, herkes en'ine oturmuş, çok da güzel olmuş opuyorumnanaktan

Aaa İlk defa 1. oldum :hooray: teşekkür ederim herkese :kedi: 2010a gireli 10 dk oldu , bahtım döndü mü ne delikafadulden

Hakettin bence :asigim: Bahtında dönmüştür bence, havadisleri hala bekliyorum kaydirigubbakcemile3

Hakettin bence :asigim: Bahtında dönmüştür bence, havadisleri hala bekliyorum kaydirigubbakcemile3

yok bahtımda bi değişim maalesef kaydirigubbakcemile en kısa zamanda özet geçicem kara bahtım kör talimini

öncelikle tüm KK ailesinin yeni yılını kutluyorum,en seçilen tüm arkadaşlarımı tebrik ediyorum,benide En canayakın,dostane kk üyesi seçen tüm arakadaşlarıma teşekkürü borç biliyorum.... sevgilerimle.....

sen nick mi değiştin incitanemtuana:1shok:akannehir

merakla bekliyordum enleri :))
şimdi oturabildim pc başına, tek gözümle inceledim enleri
bütün enlere hayat boyu başarılar kaydirigubbakcemile3

enlere veya en olamamışlara mutlu yıllar dilerim, hepiniz ayrı bir enk ayrı bir güzelliksiniz KK'da
burayı seviyorum opuyorumnanaktan

ayrıca da bazı alanlarda ismimi gördüğüme memnun oldum, görmemi sağlayanlara çok teşekkür ederim :kedi:

valla gördüm bir yerde bende çıkmışım ..süper bir yeni yıl hediyesi oldu....ölsemde gam yemem...vayy beee:roflol:

şaka bir yana en enleri kutluyorum....onların yanında ben gdolu gen gibi kaldım ama olsun buda bişi ...bana oy kullanan her kimse ellerinden öperim :roflol:a.s.

Bütün enleri kutluyorum..a.s. Nice en güzel senelerde bütün K.K üyeleri ile birlikte böyle eğlenceli aktivitelerde olmak dileğiyle..

Oylama için topiğe uğradım, ancak oylama yokmuş.
Listeye giren herkesi tebrik ederim...

Oscarda 2 dalda aday gösterilmişim akannehir

hem en komik, hem en güzel yorum yapan:kedi:

beni öneren arkadaşlarıma çok çok tşk ediorum, çok mutlu ettiniz gerçekten Şeniz güzel bi yeni yıl hediyesi olduopuyorumnanaktan

1. olan arkadaşlarıda tebrik eder, başarılarının devamını dilerim...kaydirigubbakcemile2

mersiii şekerlerr.. herkesii kutluyrumm kendimide tabiii :)) hatta tavan yapmışım birinci olmuşummm vay be ben neymişimm :))
ayrıca şık bölümündede şık seçtiğiniziçin ayrıcana teşekkürü bir borç biliyorum :))

2010'dada görüşmek üzere inşallahhh darısı en olamayanların başına diyelim :))

3 kategoride aday gösterilmişim şoktayım hiç beklemiyodum akannehir
sitede sessiz sedasız takıldığımı sanıyodum ben yav.:ecrin_bebek:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…