2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

bugün 31 mart benim SAT ımdı kızlar,9 ay boyunca her randevumuzda drum 'sat tarihin 31 mart a göre muhtemel doğumun 5 ocak' deyip duruodu:))))
bugunün ve hamile olduğumu öğrendiğim 2 mayısın ( ki doğumgünümde öğrenmiştim hamile olduğumu) anlamı çok çok büyükkk.........
ne çabuk geçior zaman yaaa

slm esracim nasilsin bende az önce tam bu konuyu düüsünüyordum benim en SAT nisanin 18 hatta kendi kndimede düsünüyodum artik buraya yeni 2010 ocak anneleri gelmeye baslarlar zaman ne cabuk geciyor

kanciceğim belki yorgunluktan sabaha kadar uyur senin minnoş :)

ezra meme emmenin dışında iyidi benimki arabasında uyudu hep..dışarıda gezmeyi sevecek herhalde ))

linay,kançiçeğim inşallah bütün güzellikleri paylaşmaya dewam ederiz yıne burda,

birgül iyiyim canm sen nasılsın,almanyadamısın sen?

sedaaa nbr ?düzeldimi pc?

insalah ezracim hep sevinceleri paylasmak kismet olur hepimize de,,,
linay evt canim yoruldu simdi iyi uyuyor aman masallaaaaaaaaaaaah...

birgul nabe rnasilsin canim hic gorusemiyoruz..bebis nasil?izin var mi bu sene?

iyi geceler kızlar, tatlı uykular bebişlerle :)
gidip yatayım yarın erken kalkacağım malum işe var :))

oo bütün kızlar toplanmış:)Benimki uyumadı hala ama keyfi yerinde ben de takılayım biraz.Ya bizimki saatleri almayı bilmiyo:)HEr gece 12-12.30 da uyurdu şimdi o 1.30 oldu:KK43:Ama kalkışı da ona göre bir saat uzadı ben yine erken kalkıyorum kahvaltımı yapıp sütümü sağıyorum onunkini de hazırlıyorum bu arada o açıdan iyi oldu yani:)

linay,kançiçeğim inşallah bütün güzellikleri paylaşmaya dewam ederiz yıne burda,

birgül iyiyim canm sen nasılsın,almanyadamısın sen?

sedaaa nbr ?düzeldimi pc?

iyiyis canım.çok şükür düzeldi ya üç gün işkence çektim 5 dakikada bir sayfa atlıyodu virüs proğramını kaldırdım makine coştu.ve tabi kızımda sabah 10dan beri uyanık gözleri kapanıyo ama dalamıyo birtürlü gerçi çok huysuzluk yapmadı ama uyudu uyuycak heralde sabaha kadar uyur dicem ama nerde bende o şanssenağlama
sen nasılsın canım berrak hanım nasıllar
kanciceğim geçmiş olsun canım gazmı yine

saol seda cim ya yok gaz degil oylesine huysuzlaniyor ben de anlamadim ki dr a da goturmek istemedim kucaga alinca susuyor.simdi uyudu...ne zormus annelik yaaa:))

pembe hosgeldin canim ne guzel uykusu biraz da olsa duzene girmis darisi basimiza...resmen gececi olduk:)

hoşbulduk kançiçeğim darısı başına canım.Senin bu kızın gececi olcağı belliydi ama hamişken de gececiydiniz siz:)benimki bugün hiç yapmadığı bişey yaptı akşam saat 7den 10 a kadar uyudu gündüz de bi saat uyumuştu sadece yemek için kalktı yani ben de sana katılabilirim:)

bugün benim de eşimle tanışma yıldönümümüz hiç aklıma bile gelmemiş eşim gelince hatırlattı:)2 yıl olmuş ne çabuk geçiyor zaman.Evlilik bizi baya değiştirmiş fotoğraflara bakıyorum da ikimizin de göbüşü büyümüş:))

nice senelere pembecim.Allah mutlulugunuzu daim etsin...
masallah senin minnos iyi uyuyor kiz benimki de oyle uyusa bari...ama nerdeeeee.dr 3 aylik olunca herseyi duzene girer dedi ben d egun sayiyorum inan.

iim seda zor bir akşam dan sonra ken ter içinde ewe geldık,hemen emipuyudu zaten,halada uyuyo berrak,
ya nie ayırt etmıo senınkı gece ile gündüzü,ilginç

ezra masallah seninkinin yanaklari nasil tpmbis öyle kiz yerim ben onu:)))
Allah nazarlardan saklasin insallah..

saol canım,allah hepimizinkini nazarlardan korusun
seninkı uyanık sanırım,hoş bizimkide uyuyo ama anası oturuo:)))

daha yeni uyudu canim ya sabahtan beri aglaya aglaya yoruldu..
ben de kacayim artik gece uyanir bari uykumu alayim.
size iyi geceler.bebisleri öpün benim icin...

iim seda zor bir akşam dan sonra ken ter içinde ewe geldık,hemen emipuyudu zaten,halada uyuyo berrak,
ya nie ayırt etmıo senınkı gece ile gündüzü,ilginç

etmez olurmu kıs ediyoo gündüz uyuyo gece uyanık işte:roflol:
olsun be cnm olucak böle şeler bebek o ağlıycak tabi ben okadarına takmamda k,im rahatsız olursa olsun ama size yemek yedirmemiş o kötü olmuş yavaş yavaş alışıcaklar önümüz yaz isterlerse alışmasınlar:sm_cool:

slm kızlar nassınız bakem ??? esra,meral kusura bakmayın ya bütün planlarım altüst oldu. bodruma gitmek zorunda kaldık kayınpederim kalp krizi geçirdi. telefon numaralarınız da yok haber veremedim. kısmet değilmiş demekki bir daha ki sefere inşallah.

hera geçmiş olsun,ben anladım bişey olduğunu kaç gündür yoktun,nasıl şimdş iyimi?

seda yeni tickerım nasıl ama

X